Autor Téma: Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz  (Přečteno 118909 krát)

Wendich

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #90 kdy: 15. 10. 2013, 19:35:26 »
to je tady parazitů, kteří chtějí něco zadarmo a vzutekají se, když jim to někdo nechce dát. Nikoho z nich nenapadne, že DZ se taky musí nějak živit a je právem DZ rozhodnout zpoplatnit co chce. Dovolil bych si tvrdit, že řada z těch kritizujících se sama cítí být nedoceněno odměnou za vlastní práci....pane Poláku, ukončeta tuhle diskuzi, jsou tu opravdu nechutné a trapné exhibice morálně ubohých vyžírků  >:(

Tak Vážený pane, nevím zda pro Vás je 3900 malá částka, asi máte dobré příjmy .... kdopak Vás asi platí a kde bere finance??? Hmm  ;D
A také pokud se má platit taková cena, měla by zmizet reklama!
vás někdo nutí, abyste si placené články kupoval ? a druhak si to aspoň přečtěte. Já si většinu platit nebudu, protože mi avizované info o sledovanosti atd. nezajímají - reklama v placené části nebude. A ten konec o mých příjmech si odpusťte, jen se ztrapňujete.
Urážíte tady jen vy, tak si po sobě přečtěte! A příjmy, to je podstatná věc vážený pane, ono když se někdo žívý opravdu poctivě nebude se ani stydět za 15 tis. hrubého, ale jaksi si asi nazakoupí článek za 50 kč, protože na to prostě nemá.
Vsadím se kdyby článek stál například 5 kč, vydělá natom digizone daleko více... nebojte se oni nato přijdou časem....

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Wendich

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #91 kdy: 15. 10. 2013, 19:39:51 »
CO DODAT:-))))

Daniel Grunt: VyVolené na webu jsme chtěli zpoplatnit, reklama nám ale vydělá víc

Prémiový obsah musí být natolik unikátní, aby za něj lidé chtěli platit. Příští rok si v téhle oblasti vyzkoušíme pár novinek, prozrazuje šéf internetové Primy Online


Josef 888

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #92 kdy: 15. 10. 2013, 21:20:57 »
Je třeba všechno zpoplatnit. I prdy. Však na co sou peníze.  :D
Při dnešní záplavě informací si budu vybírat co budu číst a co ne. Ve finále pak může patřit Digizone do té 2. kategorie.


Josef 888

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #93 kdy: 15. 10. 2013, 21:30:06 »
Pepo,necítím se parazitem, naopak,jen sem si o tobě udělal názor! :P
Jo reklama,to je výborná věc,např.každých 10min.na placených kanálech,některým tady holt není z hůry dáno,
hlavně rádoby podnikatelům! ;D
Naprostý souhlas. Kde jsou ty časy, kdy byl pan vajíčko jen mezi programy. A přesto všechno fungovalo. Na dvou programech, ale s kvalitním obsahem bez permanentního opakování pořadů stále dokola. :)


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #94 kdy: 16. 10. 2013, 08:24:04 »
Pepo,necítím se parazitem, naopak,jen sem si o tobě udělal názor! :P
Jo reklama,to je výborná věc,např.každých 10min.na placených kanálech,některým tady holt není z hůry dáno,
hlavně rádoby podnikatelům! ;D
Naprostý souhlas. Kde jsou ty časy, kdy byl pan vajíčko jen mezi programy. A přesto všechno fungovalo. Na dvou programech, ale s kvalitním obsahem bez permanentního opakování pořadů stále dokola. :)
vy určitě nemyslíte těmi rádoby podnikateli ty, kteří tady vykládají rozumy, jak má jiný podnikat, tedy i sám sebe. Abyste nebyl rádobypodnikatelem, založte nějaké konkurenční DZ a tam aplikujte ty svoje nápady, uvidíte jak to bude fungovat a já se těším na vaši nabídku "zadarmo" či za 5 kč a bez reklam. Ale hlavně "nepodnikat" z nějaké dotace ! :P

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #95 kdy: 16. 10. 2013, 08:32:37 »
Pozor, tady na DigiZone jsou reklamy v ceně předplatného, takže výhoda oproti konkurenci, protože o ně neřijdete  ;D ;D ;D
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #96 kdy: 16. 10. 2013, 09:04:21 »
Pozor, tady na DigiZone jsou reklamy v ceně předplatného, takže výhoda oproti konkurenci, protože o ně neřijdete  ;D ;D ;D
pane Galko, když o něčem píšete, tak si to aspoň přečtěte. Placený obsah na DZ je bez reklam. Jo a mimochodem, ted jsem si všiml, že vy i v tady diskuzi ve svém podpisu máte reklamu na nějaký váš server TV Zpravodaj, dost neetické, co říkáte  ???
« Poslední změna: 16. 10. 2013, 09:08:37 od pepa novák »


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #97 kdy: 16. 10. 2013, 09:39:44 »
Tak nevím zda se to změnilo, nebo se to týkalo PR článků. Jako TV Zpravodaj jsem fungoval spíše odděleně od DigiZone. Bohužel na internetu databáze televizních stanic chybí. Takže se stránky nemohli brát jako konkurenční. Protože mám teď zdarma přístup k určitým datům o sledovanosti a podobně, je možné, že dojde ke změně. Jako problém podpis nevidím a co se týká etiky, spíše jsem na novinky a aktuality redakci upozornil v diskuzi. Hlavně co se Reg. sítí týká. Takže žádný problém. Pokud by to problém byl, DigiZone by toto neumožňovala, případně když to někomu osobně vadí může si nastavit v profilu Nezobrazovat podpisy ostatních uživatelů.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #98 kdy: 16. 10. 2013, 09:50:56 »
Tak nevím zda se to změnilo, nebo se to týkalo PR článků. Jako TV Zpravodaj jsem fungoval spíše odděleně od DigiZone. Bohužel na internetu databáze televizních stanic chybí. Takže se stránky nemohli brát jako konkurenční. Protože mám teď zdarma přístup k určitým datům o sledovanosti a podobně, je možné, že dojde ke změně. Jako problém podpis nevidím a co se týká etiky, spíše jsem na novinky a aktuality redakci upozornil v diskuzi. Hlavně co se Reg. sítí týká. Takže žádný problém. Pokud by to problém byl, DigiZone by toto neumožňovala, případně když to někomu osobně vadí může si nastavit v profilu Nezobrazovat podpisy ostatních uživatelů.
to nic nemění na tom, že vy sám sem dáváte vlastní reklamu dokonce i v podpisu v diskuzi a to nejen logo, ale ještě včetně linku
« Poslední změna: 16. 10. 2013, 10:07:12 od pepa novák »


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #99 kdy: 16. 10. 2013, 09:57:43 »
Děkuji Vám.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #101 kdy: 16. 10. 2013, 20:08:57 »
P.Novák,buďte si jist,že by mne ani nenapadlo podnikat v medialní svéře,neb tomu vůbec ,ale vůbec nerozumím,rádoby podnikatel je u mne ten,který si myslí,že jen on má patent na rozum,pokud jde o reklamu-jestli si zaplatím program/jakoukoliv službu/,už tam nechci reklamu,a to opravdu žádnou,pak se nedivím,že pokles abonamentů je takový,jaký je,/tím nemyslím zrovna DZ/,a tím se lidí snaží obcházet platbu za takovou službu-share,blocker ap.,nebo službu nepoužijí vůbec,naopak-pokud si myslíte,že reklama to vynahradí,můžete tuto službu pouštět pánu bohu do ......,určitě bych si mohl dovolit zapl.3900k ročně,vyrozumněl jsem z vašeho názoru,že je to pro mne dokonce nutne,neb když si podnikatel něco vymyslí-jsme povinni si to okamžitě koupit,jinak jsme paraziti a socky,takže u mne vás mohu s klidem zařadit mezi ty rádoby podnikatele ! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


David Tomek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #102 kdy: 16. 10. 2013, 20:24:40 »
Spyko: Doslovně si vystihl můj názor. Super komentář.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #103 kdy: 17. 10. 2013, 08:41:35 »
....rádoby podnikatel je u mne ten,který si myslí,že jen on má patent na rozum,pokud jde o reklamu-jestli si zaplatím program/jakoukoliv službu/,už tam nechci reklamu,a to opravdu žádnou,pak se nedivím,že pokles abonamentů je takový,jaký je,/tím nemyslím zrovna DZ/,a tím se lidí snaží obcházet platbu za takovou službu-share,blocker ap.,nebo službu nepoužijí vůbec,naopak-pokud si myslíte,že reklama to vynahradí,můžete tuto službu pouštět pánu bohu do ......,určitě bych si mohl dovolit zapl.3900k ročně,vyrozumněl jsem z vašeho názoru,že je to pro mne dokonce nutne,neb když si podnikatel něco vymyslí-jsme povinni si to okamžitě koupit,jinak jsme paraziti a socky,takže u mne vás mohu s klidem zařadit mezi ty rádoby podnikatele ! 8)
no vidíte, tak tahle vaše definice rádobypodnikatele je, jako byste to psal sám o sobě. Navíc v žádném případě DZ ani většina jiných podnikatelů nikoho nenutí  ( a ani nemůže), aby si něco povinně kupoval. Povinně si v ČR v mediích musíte kupovat akorát programy České televize a ČRo.
Normální podnikatel/občan respektuje rozhodnutí druhého (pokud je zákonné), protože normální občan ví, že každý je zodpovědný za své podnikání, kde investuje vlastní peníze. Vy tady kibicujete jako zákazník a rádobypodnikatel, a je pokud si o to tak říkáte, je třeba to jasně pojmenovat. DZ ukáže "trh" zda jejich práce/nabídka je konkurenceschopná a "společensky potřebná", to je zda si na sebe vydělají. Kibicové nikdy nikoho neuživili.


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #104 kdy: 17. 10. 2013, 11:42:07 »
Ono i ti takzvaní "kibicové" jsou důležití, protože jak tu psal včera pan Miklík z DigiZone ve vedlejší diskuzi (Výzva - zpřísupněte na ukázku týden staré články z placené sekce), záleží i na názorech čtenářů a podnětech od čtenářů a dojde k vyhodnocení.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info