Autor Téma: Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz  (Přečteno 118894 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #60 kdy: 08. 10. 2013, 18:07:21 »
Takže, to co bylo do dnešího dne zadarmo, bude za 4 000, to je nehorázná zlodějna. za to si člověk může koupit roční předplatná Instinktu, Týdne a Reflexu.

Ano, upřímně si přeji, aby příjem za placené články na DZ byl 0,00 Kč.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #61 kdy: 08. 10. 2013, 18:16:30 »
Za ty prachy mám rok internet,to se nedá ani porovnat s tím co mě za to dá provozovatel a co DZ.Pořádně si to podělali.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #62 kdy: 08. 10. 2013, 19:20:53 »
Tá cena je prehnaná.... 50 Kč sú zhruba 2€. Za jeden článok je to moc... V slovenskom Piane mám za 3,90€ (teda cca 100  Kč) prístup k platenému obsahu na 12 weboch na celý mesiac. A za 39€ (to je cca 1000 Kč) na celý rok.... Naozaj by ma zaujímalo koľko ľudí si toto zaplatí (pričom DZ nemá zatiaľ nijaké podstatné informácie, ktoré by sa nedali získať z iných zdrojov)
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #63 kdy: 08. 10. 2013, 19:35:56 »
  Já bych to viděl trochu jinak. Já sám se na DZ pohybuji už víc než 7 roků. Za tu dobu prodělal několik změn, které ne vždy byly k lepšímu. Vzpomínám si na doby, kdy jsem já sám psal články pro tento server, a následně jsme tu mnohdy celý den diskutovali a řešili správnost obsahu článků. Dnes je server natolik nepřehledný a přeplácaný vším možným, že se tu téměř nic neděje. Někdy je tu mrtvo i několik hodin v kuse, a není možné o něčem diskutovat. Reklamy jsou prošpikované do diskusních fór, ale jejich navštěvovanost je minimální. Zajímavost a přítažlivost obsahu článků je velice nízká. Už si ani nevzpomínám, kdy mě některý zaujal natolik, abych si ho přečetl. Byly časy, kdy jsem četl naprosto každý. Je tedy zřejmé, že reklama už zdaleka nevynáší tolik, kolik je na provoz potřeba. Provozovatel se tedy snaží vydělat peníze jinak. jenže mám obavu z toho, že se jedná o cestu, která povede spíš k dalšímu úpadku než k rozvoji.
 Byly časy, kdy jsem diskutoval i na jiných webech, mimo téma televizního vysílání. mnoho těchto portálů ovšem diskusní fóra spřístupňilo pouze rgistrovaným osobám, které se zaregistrují oficielně pod svým celým jménem s adresou a osobními údaji. Diskuse na těchto servrech se téměř zastavily. Počet diskusních příspěvků pod články klesl na zlomek původních čísel. Zda-li to něčemu a někomu prospělo, to je diskutabilní. Myslím si ale, že životnost těchto webů trvá jen díky tomu, že se jedná o velké servery spojené s tištěnými periodiky a pod. V případě DZ jde ale o něco jiného. Jedná se o celkem úzce zaměřený web, který navštěvuje jen nevelká skupina skalních fandů. Ani tématické rozšíření DZ se příliš neprojevilo. Spotřebitelská užitečnost i seriozita DZ stále klesá a upadá, tak se pohybuje na sestupné spirále zájmu. Sám jsem zvědav, jak se nově zavedené zpoplatnění projeví na kvalitě a čtenosti webu. Pro mně je to možná impulz pro vyřazení DZ ze seznamu oblíbených webů.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #64 kdy: 08. 10. 2013, 19:59:25 »
50kc?Za jeden clanek?Takto at si digizone nas..e a to komplet.Tento web jsem cetl naposled.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Butes

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 550
  • DVB-T Ready-Krásné 100kW!
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #65 kdy: 08. 10. 2013, 21:45:32 »
Je velká škoda, že DZ v poplatcích nezvýhodní alespoň dlouholeté skalní uživatelé. Každý má přece v registraci napsáno, jak je ve zdejší komunitě dlouho. Neříkám dát padesátní slevu každému přihlášenému uživateli, ale ti nejstarší uživatelé by si to rozhodně zasloužili.
Vždyť podobu DZ vlastně mnohokrát vytvářeli. Vzpomínám si na několik případů (a nebylo jich málo), že pan Polák a Potůček vytvářeli články z informací, které přinesli sami čtenáři. Teď si setsakramentsky rozmyslím, co na zdejší fórum napíši, protože člověk neví, zda se na těchto informacích redakce nepoveze za přemrštěný poplatek.
Taky si nemyslím, že kvalita obsahu DZ se zvýší. Z minulosti mám osobní zkušenost, že redakce přehlížela či odmítala spolupracovat na poměrně zajímavých tématech, článcích apod.
Poslední věcí je, že DZ neuměl takto zásadní změnu, která zasáhne do fungování celého serveru, náležitě zkomunikovat či chcete-li dobře prodat. Dát suchý článek den před zpoplatněním je nefér. To se na mě nezlobte. Proč se tady neobjevila anketa a neptali jste se svých fanoušků, kolik by byli ochotní za články platit? Takto nefér jednání se DZ do budoucna vymstí.
DVB-T Krásné 32k 34k 39k, Andrlův Chlum 45k
Phillips 32PFL7406K, Leadtek WinFast DTV1800H
DVB-S Astra 19,2°E 23,5°E; Philips 32PFL7406K
DAB Technisat DigitRadio 210 IR
FM Philips LX600


Roman Bárta

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 451
  • Tape deck - nádherná nostalgie....
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #66 kdy: 08. 10. 2013, 22:03:38 »
Se vším souhlas. Zlatá slova. AMEN:
DVB-T-
 k.33,58,55 Buková Hora, 25 Čer.Studnice, 30 Ústí n.Labem, 44 Louštín, 60 (38) Trutnov, RS7-50 Klínovec, 21 Ústí n. Labem, reg.síť 9-Most
             34,48,52-Krašov, 56, RS7-38, RS1-37- Plzeň
Dvb-s -0,8W, 5W, 5E, 13°E, 19,2°E, 23,5°E, 28,2°E + Skylink+Freesat
UPC Kabel
FM-Sony ST-SE 700


Miroslav Galko

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 174
  • TV Zpravodaj
    • Zobrazit profil
    • TV Zpravodaj
    • E-mail
Pro koho je DigiZone ?
« Odpověď #67 kdy: 08. 10. 2013, 22:51:52 »
Tak už se taky vyjádřím k zpoplatnění. První co mi přišlo silně nesolidní, bylo oznámení pouze několik hodin předem. Opravdu nepříjemné chování k vlastním čtenářům. Taky by mě zajímalo kdo vlastně si mohl zamknuté články přečíst, pochybuji, že někdo stihl odeslat peníze tak rychle. Taky mě překvapuje proč všude se píše o částkách 50 kč a 3.900 kč. Přitom jedna cena je s daní a druhá bez daně. Nikde jsem ještě neviděl, takhle blbě informovat. Docela zmatek a na Lupa v reklamním článku už je jen 3.900 a ani slovo o dani. Na Lupě mě rozesmálo "sluší se dodat, že placený přístup do svého archivu nedávno zavedla také TV Barrandov" to je síla. Taky je nepěkné, že kdo zaplatí má smůlu a reklama mu z článků nezmizí. No toto není běžné. A na závěr, za skoro 5.000 to tady můžete zavřít. Jsem zvědav jestli Vám po tomto přístupu ještě budou čtenáři posílat informace, já tedy ne. Nemám nic proti placení, ale kdo chce víc, nemá nic. Vím jak funguje slovenské Piáno. Tam si vezměte příklad. Sbohem.
Fernandel: Oproti rádiu má televize řadu nepřekonatelných výhod: například poruchy můžeme nejen slyšet, ale i vidět.

TV zpravodaj - http://tvzpravodaj.mnoho.info


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #68 kdy: 09. 10. 2013, 04:26:26 »
Ještě tedy řikám, že bych snesl agresivnější reklamu. Třeba zčernání stránky se zobrazením velkého banneru na 10 sekund...

 


Wendich

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #69 kdy: 09. 10. 2013, 07:44:07 »
Doufám, že až pánové budou opisovat příspěvky z diskuzního fóra a příspěvků pod články, budou také vyplácet honoráře za poskytnutí informací !
50 kč za stránku??? že Nova stoupala, podle dat, která stejně nejsou přesná??? No pánové!!!


Bohumír Džubej

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 382
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #70 kdy: 09. 10. 2013, 08:15:51 »
Původně bylo v článku (http://www.digizone.cz/clanky/digizone-cz-spousti-premiovy-obsah-od-utery-bude-mit-sekci-pro-predplatitele/) uvedeno, že cena je 3900,- Kč bez DPH za roční předplatné a nebo 50,- Kč včetně DPH za článek. Redakce však článek v tichosti upravila a to DPH sjednotila. Pokud si myslíte, že to roční předplatné je nyní včetně DPH, mýlíte se. Právě naopak. U těch 50,- Kč je nyní uvedeno, že jsou bez DPH. Takže to přepočítejme na ceny včetně DPH tak, jak se mají uvádět. Poslední odstavec článku by tedy správně měl znít: "Roční předplatné, tedy přístup k veškerému prémiovému obsahu, bude k dispozici za cenu 4719 Kč včetně DPH. Zájemce si také bude moci koupit přístup pouze k jednotlivým článkům, které jej zajímají, a v takovém případě zaplatí 60,50 Kč včetně DPH za jeden prémiový text.".
Planar IT-15T2.


pkrupka

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #71 kdy: 09. 10. 2013, 09:33:27 »
Pokud otevřu článek s prémiovým obsahem, tak je tam uvedeno "Jednorázová platba 50 Kč s DPH" ...  ;D


pajas2

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 724
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #72 kdy: 09. 10. 2013, 09:57:10 »
Ono je to krásně vidět v bohatých diskusích pod placenými články. :)
DVB-S: tuner 3x DVB-S2; motor (cca 45°E-cca 10°W); solo 23,5°E/19,2°E
DVB-T: tuner 1x DVB-T; od Krašova přes Ještěd, Krásné po Javořici,  Cukrák + celá Praha
FM: tuner; 5prvková anténa; rotátor
DAB+: Yamaha T-D500
DreamBox 7080 HD s 2 TB HDD (4 tunery)


kajamarik15

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #73 kdy: 09. 10. 2013, 10:04:33 »
Upřímně jsem byl dost šokovaný, když jsem si chtěl přečíst včerejší sledovanost a zjistil jsem, že za něco takového bych měl zaplatit a ještě k tomu takové nehorázné peníze. DigiZone je takový trochu Voyo.cz. Ale u voya člověk zaplatí a může sledovat neustále dokola, ale co budu mít z článku za 50 Kč a to nemluvím o ročním předplatném? Když si koupím ve stánku noviny za 20 Kč, tak je tam víc čtení, než tady, jsou tam křížovky, sudoku, Dívka dne a vtip. Tady mám za 50 Kč jeden článek, o kterém večer už nebudu ani vědět. Jedině až ráno, až mi přijde SMSka, že jsem o 50 Kč chudší.


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #74 kdy: 09. 10. 2013, 10:13:01 »
Hele a není v tom článku o Nově do r. 2018 Alex v rouše Evině? Pak možná by to smysl dalo. Ale u těch grafů fakt ne-e.





Fóry jak z 8. třídy ZŠ. Ale co už...