Autor Téma: Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz  (Přečteno 118891 krát)

Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #45 kdy: 08. 10. 2013, 11:52:47 »
Berete mi slova z úst..opravdu si někdo z vedení Digizone myslí že za tohle jim bude někdo platit????
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Radek Austyn

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #46 kdy: 08. 10. 2013, 12:02:44 »
Zde kopíruju svůj komentář a odpověď Lukáše, které se týkají prémiového obsahu. Za rychlou a snad i přesvědčivou odpověď Lukášovi děkuji.


Vážený pane Poláku,

fér by bylo, kdybyste na počátku zkušebně nechali (např. na dva týdny) tzv. prémiový obsah otevřený pro všechny čtenáře a uvedli k němu, že články tohoto typu budou příště součástí placené zóny. Čtenář si tak bude moct udělat představu, o který formát článků přijde, pokud nezaplatí. Takto je to jako kupovat zajíce v pytli. Opravdu netoužím po tom platit za něco, co si skutečně můžu přečíst i jinde zadarmo. Měli byste všem čtenářům ukázat, v čem tkví ta exkluzivita zpoplatněného obsahu. Tím spíše odvrátíte ony "zbytečné výkřiky do větru".
Ještě taková otázka: Budou také součástí zpoplatněných článků vložené reklamy?



Lukášova odpověď:

Dobrý den,

texty, které budou v prémiové části, budou skutečně takové, které nikde jinde nenajdete (ani informace z nich). Proto jsme dnes začali s rozhovorem s programovou šéfkou Novy. Řekl bych, že je to dobrý výkop.

I sledovanost bude zpracována tak, jak ji jinde nenajdete. Chápu, že tato data vydává i konkurence, ovšem nikde jinde je nenajdete tak podrobně jako u nás.

Co se týká prémiového obsahu, i tam vidím reklamy, ale nepůsobí nijak rušivě. Jde například o akce pořádané naším provozovatelem, společností Internet Info.

Pro vaši informaci, o rozhovor s Alex Ruzek je zájem. V tuto chvíli ho sdílí přes Facebook padesát lidí.

Souhlasím s vámi ale v tom, že do prémiové části nemá smysl dávat informace, které si můžete přečíst kdekoliv jinde. To by pak tato sekce ztratila svůj účel a smysl.

(Lukáš Polák)


Karlos68

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 538
  • Začínám z novým učtem , předešlý 391 příspěvku.
    • Zobrazit profil
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #47 kdy: 08. 10. 2013, 12:04:21 »
Doufám že doinstalují ikonu/počítadlo ,přečtení placených članku (viditelnou pro všechny),protože sledovanost Digizone jsme tu měli volně přistupnou tak ted se bude třeba pochlubit čtenosti placené sekce.
« Poslední změna: 08. 10. 2013, 12:06:27 od Karlos68 »
Opticum HD Sloth Combo Plus H.265 HEVC Emme Esse 85AL 23,5°E  Emme Esse85AL 4,8°E
Philips 40PFL6606H/12,32PFL6626H/12,RWT DTV-401T,
DVB-T-CZ Mux 1,2,3Praděd(36,53,51k)PL Mux 1,2,3,Opole Chrzelice(46,23,34k)g.Św. Anny Mux8(6k,11C)
Antény 2xTVA 21-60 Correct relé IRS1.1
IVO 30dB X 21-69k IVO 31dB 6-60


Geby

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #48 kdy: 08. 10. 2013, 12:14:03 »
Pravda, nechodím na tyto stránky dlouho, ale takovou perlu, abych za ni byl ochoten dát byť je 1Kč jsem tu ještě nečetl.

Tak ja sem chodim uz docela dlouho, ale i pres to to vnimam uplne stejne. Navic mam pocit, ze dnes se tento server snazi byt uplne necim jinym, nez kdysi byval. Fakt nemam potrebu cist prepapouskovane PR zpravy televizi - a ani si nedovedu predstavit, kdo by za to jeste platil?


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #49 kdy: 08. 10. 2013, 12:26:04 »
PR článek Novy jako dobrý výkop?? Asi ano,ale do čí zadní části těla že... ::) ???
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #50 kdy: 08. 10. 2013, 13:03:03 »
Vážení, trošku nechápu ten povyk.

Podle všeho to vypadá, že placený bude zejména "programový" obsah, tabulky sledovanosti a podobně, což jsou zejména věci, o které mají zájem buď reklamní a PR firmy, a nebo zaměstnanci konkurenčních televizí.

Běžné info, které DigiZone má, zůstane normálně neplacené, fórum zůstane neplacené, běžné články a recenze zůstanou neplacené.

Kdo si bude chtít tyto informace zaplatit, ten si je zaplatí, kdo ne, ten se bez nich obejde a nebo si je najde jinde, pokud je tedy bude kde najít a nebude je DZ mít exkluzivně.

Ty naštvané a vulgární reakce bych chápal, kdyby se zpoplatnil celý web, a až na pár článků bylo vše nepřístupné. Teď je to ale právě naopak.

Mimochodem, DigiZone vyrostl jako technický web o digitálním vysílání - vysílačích, pokrytí, přijímačích, satelitních stanicích a podobně, program televizí a další "mediální" infoservis typu data sledovanosti se sem přidával až postupně, a třeba já osobně jsem sem kvůli tomu nikdy nechodil. Jestli se tedy zpoplatní právě toto, vůbec se pro mě nic nezmění, protože jsem ty věci stejně nečetl.

S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


Pavel Zelinka

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 168
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #51 kdy: 08. 10. 2013, 13:11:42 »
Tagže další zpoplatněný článek
http://www.digizone.cz/clanky/ceske-radiokomunikace-zacnou-testovat-regionalni-sit-8-z-klete/
Podle mě běžný článek....


Míša Kulička

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 243
  • Satelitní i po(d)zemní plně digitální medvídek
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #52 kdy: 08. 10. 2013, 13:20:49 »
Osobne si myslim, ze by bylo mnohem lepsi, kdyby se na DZ zavedla nejaka digitalni penezenka, ktera by se dala dobijet libovolnou castkou. Clanek by pak stal treba 10-20kc s tim, ze kdyby se mi clanek opravdu libil, tak by pod clankem byla moznost autorovi doplatit libovolnou castku, pripadne nekolik prednastavenych... To by podle me bylo docela fer.

Ale dat rovnou 50,- Kc za clanek mi prijde docela hodne, zvlast kdyz netusim, co kupuju a jestli se mi ho vyplati vubec cist/kupovat. :(

Treba rozhovor s programovou reditelkou bych si docela rad precetl, ale jak mam vedet, ze tam nejsou jen nejake PR blafy a nic konkretniho... ;)
DVB-S/S2: 23.5E - Skylink (TechnoTrend S2-3650 CI)
DVB-C: UPC Komfort+ (TechnoTrend CT2-4650 CI)
DVB-T: CZ MPX 1,2,3 (TechniSat AirStarII)
vše v PC přes DVBViewer 5.6.4


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #53 kdy: 08. 10. 2013, 13:38:01 »
Treba rozhovor s programovou reditelkou bych si docela rad precetl, ale jak mam vedet, ze tam nejsou jen nejake PR blafy a nic konkretniho... ;)

Podle dostupného perexu je zřejmé, že to jsou jen úvahy a nic konrétního:

Uvažujeme o pokračování Comebacku, angažmá Jana Krause i dalších řadách talentových show včetně Hlasu, říká v rozhovoru pro DigiZone.cz programová ředitelka skupiny Nova


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #54 kdy: 08. 10. 2013, 14:08:12 »
Tak nevím, zda jsme s Kubou neudělali špatně, že jsme vůbec otevřeli myšlenku, zpoplatňovat technické zprávy.
Běžné info, které DigiZone má, zůstane normálně neplacené, fórum zůstane neplacené, běžné články a recenze zůstanou neplacené.

100% souhlasím s Kubovým názorem, proč DZ čtu a proč i píšu. I když hustota mých příspěvků klesá společně s tím, jak se DZ mění, a jak vychovává své čtenáře. Tedy že stále více vydává návnady pro tlachaly (až křiklouny) a odpuzuje věcnou debatu.
Jestli se tedy zpoplatní právě toto, vůbec se pro mě nic nezmění, protože jsem ty věci stejně nečetl.
Pokud tedy DZ zpoplatní i technické informace, stane se jen to, že uprázdní místo na trhu pro jiný magazín, kde budou zadarmo. A alespoň já jej pak začnu hledat. 


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #55 kdy: 08. 10. 2013, 14:19:30 »
Zbytočne plačete.... V SR už asi 2 roky (možno viac) funguje koncept platených informácií na internete (PIANO) - a napriek tomu, že systému nikto z diskutérov nedával dlhú životnosť, je stále funkčný (sú tam nielen spravodajské servery, ale aj servery s podobným zameraním ako tento). Predpokladám že majiteľ serveru si je vedomý všetkých aspektov kroku, ktorý urobil a urobil si prieskum či sa mu to oplatí.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #56 kdy: 08. 10. 2013, 14:20:03 »
Treba rozhovor s programovou reditelkou bych si docela rad precetl, ale jak mam vedet, ze tam nejsou jen nejake PR blafy a nic konkretniho... ;)
Zrovna v tomto případě nic než PR plky čekat nelze. Kdyby tam bylo něco jiného, tak už zítra není programovou ředitelkou :-)


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #57 kdy: 08. 10. 2013, 15:17:48 »
ale mám takový pocit že nikdo nebrečí...jen zpoplatnovat PR článek jedné komerční pseudostanice -to je OK? O to tady jde milej zlatej...
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46


i.nosek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 80
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #58 kdy: 08. 10. 2013, 15:22:21 »
Pokud tedy DZ zpoplatní i technické informace, stane se jen to, že uprázdní místo na trhu pro jiný magazín, kde budou zadarmo. A alespoň já jej pak začnu hledat.
Naprostý souhlas - stoprocentně sem víc čtenářů chodí pro technické informace než pro "informace" o tom,která televize trumfla tu druhou v uvedení ještě stupidnějšího pořadu.
lokalita Havlíčkův Brod - parabola KOVOSAT K140,LNB Invacom SNF-031,10m kabel DRAKA AD 10E,receiver Clarke TECH HD 4100PLUS.Kromě toho ještě K120 a LNB INVERTO SINGLE FLANGE BLACK PRO,OP105 a INVERTO BLACK ULTRA TWIN


muf muf

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« Odpověď #59 kdy: 08. 10. 2013, 17:49:47 »
jenom jsem zvědavý zda bude Digizone hrdě zveřejňovat počet platících čtenářů. a zda má nějaký plán. jak to chce a poté komentuje neúspěchy u různých projektů (např. Sat.platformy, VOYO, atd.)