Autor Téma: Zapojení 2. televize: pomozte!  (Přečteno 93034 krát)

Martin Šotnar

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #120 kdy: 19. 03. 2011, 19:28:33 »
Zajímavé ale je, že když jsem volal do UPC, tak mi sami řekli, že mám 2 možnosti. Zaplatit 500,- za technika, který mi to zapojí nebo si to zapojit sám. ;) Dneska už tu končím tak se mějte, kdyby něco, tak ještě napíšu. ^.^

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #121 kdy: 19. 03. 2011, 19:36:38 »
... Prostě tak to je a stačí si přečíst VOP:
4.7 Účastník se dále zavazuje:
b) Nezasahovat do zařízení sítí Poskytovatele, neměnit nastavení koncových zařízení ve vlastnictví Poskytovatele;

Citace je to přesná, jen ještě schází definice, co je myšleno tím koncovým zařízením ve vlastnictví Poskytovatele v případě Martina? Je jím účastnická zásuvka? Je jím nějaký rozbočovač a proč ho tam technik UPC vůbec dával? Nebo za ním připojená účastnická šňůra? Nebo snad dokonce televizor? Jak se dá měnit nastavení dodaného rozbočovače a účastnické šňůry? Nebo si k od UPC dodanému rozbočovači nesmí abonent připojit další účastnický kabel?

Nebo je opět jednodušší na tyto otázky neodpovídat a psát o vysněné budoucnosti kabelových profesionálů, že i na instalaci TV si budeme muset najímat firmu?

Tak to je asi tak jediné co by mne zajímalo z jakého duvodu tam ten technik nepochybně obdařen patřičným know-how strčil do zásuvky ten rozbočovač a hlavně jaký-nepochybně nějaký specielní a homologovaný-je to k smíchu.


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #122 kdy: 19. 03. 2011, 19:37:36 »
Zajímavé ale je, že když jsem volal do UPC, tak mi sami řekli, že mám 2 možnosti. Zaplatit 500,- za technika, který mi to zapojí nebo si to zapojit sám. ;) Dneska už tu končím tak se mějte, kdyby něco, tak ještě napíšu. ^.^
Možnost zapojit si to sám je vždycky. Akorát tě to pak může stát dost peněz na pokutě  ;D


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #123 kdy: 19. 03. 2011, 19:39:13 »
... Prostě tak to je a stačí si přečíst VOP:
4.7 Účastník se dále zavazuje:
b) Nezasahovat do zařízení sítí Poskytovatele, neměnit nastavení koncových zařízení ve vlastnictví Poskytovatele;

Citace je to přesná, jen ještě schází definice, co je myšleno tím koncovým zařízením ve vlastnictví Poskytovatele v případě Martina? Je jím účastnická zásuvka? Je jím nějaký rozbočovač a proč ho tam technik UPC vůbec dával? Nebo za ním připojená účastnická šňůra? Nebo snad dokonce televizor? Jak se dá měnit nastavení dodaného rozbočovače a účastnické šňůry? Nebo si k od UPC dodanému rozbočovači nesmí abonent připojit další účastnický kabel?

Nebo je opět jednodušší na tyto otázky neodpovídat a psát o vysněné budoucnosti kabelových profesionálů, že i na instalaci TV si budeme muset najímat firmu?

Tak to je asi tak jediné co by mne zajímalo z jakého duvodu tam ten technik nepochybně obdařen patřičným know-how strčil do zásuvky ten rozbočovač a hlavně jaký-nepochybně nějaký specielní a homologovaný-je to k smíchu.
K smíchu seš akorát ty, a to už od té doby, cos tady napsal první blábol (pardón příspěvek)  ;D ;D ;D ;D ;D


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #124 kdy: 19. 03. 2011, 19:41:50 »
Vážený pane nedopečený/syrový/,vy mi přijít domů se svými názory na kabelovku,tak vyběhnete i s ní zavřeným oknem,neb schody by vám byly ouzký,z 5p.Řekněte ještě jednou,že nesmím vytáhnot kabel ze zásuvky, a došplhám se k vám po koaxu od UPC,který ke mě vede ,ten vítr jste ještě nezažil,umělče !!! ;D
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #125 kdy: 19. 03. 2011, 19:45:48 »
A copak? Tvůj registrovaný partner ti dneska nepodržel? Nebo ty jemu ne?  ;D ;D ;D ;D ;D


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #126 kdy: 19. 03. 2011, 20:07:25 »
 ;D ;D ;D ;D ;D
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #127 kdy: 19. 03. 2011, 20:15:37 »
Nereaguj na jeho ubohost.Jemu totiž není pomoci a je silně ale silně zamindrákovanej z toho,že si někdo dokázal poradit bez jeho neocenitelných rad a nesmyslného poučování,které je ve výsledku naprosto nulové.


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #128 kdy: 19. 03. 2011, 20:17:34 »
 ;D ;D ;D ;D ;D


Martin Šotnar

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #129 kdy: 20. 03. 2011, 14:05:02 »
Ale ale. :D Klídek, na jednu stranu ho chápu. Je zvyklý, že za tohle obvykle dostane peníze a tady je to zadarmo. Ale neomlouvá ho to od toho, proč tu ze všech těch příspěvků byly prakticky všechny nepoužitelný a podle mě zbytečný. Příště zkuste, pane Syrový, buďto poradit nebo zachovat chladnou hlavu a nic nepsat a nebude žádný problém. ;)


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #130 kdy: 20. 03. 2011, 14:50:08 »
Ale ale. :D Klídek, na jednu stranu ho chápu. Je zvyklý, že za tohle obvykle dostane peníze a tady je to zadarmo. Ale neomlouvá ho to od toho, proč tu ze všech těch příspěvků byly prakticky všechny nepoužitelný a podle mě zbytečný. Příště zkuste, pane Syrový, buďto poradit nebo zachovat chladnou hlavu a nic nepsat a nebude žádný problém. ;)
To seš truhlíku úplně vedle, protože pokud jede technik něco dělat k zákazníkovi, tak se to buď vyúčtuje zákazníkovi ve faktuře spolu s měsíční platbou, anebo to technik vybere v hotovosti, ale samozřejmě odevzdá. Takže tak jako tak dostane peníze UPC a technik bere jenom normální mzdu, kterou by bral stejně. Ty seš prostě moc mladej cucák a ještě o světě nic nevíš  ;D Každopádně u zapojování TV platí co jsem psal výše, zasahovat do toho nemáš a s tím harampádím co tady radil poctivý Pamětník je na problémy zaděláno  :P


Leopold Skřivánek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 76
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #131 kdy: 21. 03. 2011, 10:05:55 »
Tady je něco pro místní znalce, třeba se budou dávat pořady i o nich: http://www.digizone.cz/aktuality/kutilsky-program-deko-se-zmeni-pristi-mesic-na/


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #132 kdy: 21. 03. 2011, 10:33:36 »
Někteří místní suverénové by zase měli nedočkavě čekat na reprízování Špačovy Etikety  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zapojení 2. televize: pomozte!
« Odpověď #133 kdy: 21. 03. 2011, 11:31:17 »
To je přesně tvůj případ  ;D