reklama

Autor Téma: HBO HD výpadky signálu ze strany HBO  (Přečteno 6359 krát)

Martin Oplocký

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
HBO HD výpadky signálu ze strany HBO
« kdy: 04. 03. 2011, 13:20:30 »
Všimli jste si diváci HBO HD že mají dnes nějaké problémy se signálem?Výpadky jsou celkem časté a trvají cca 10-15s.Přikládám video na youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=RwxLvT1gzHY

Reklama

• Stálý člen

reklama

Dave.1

• Nováček
  • *
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
Re: HBO HD výpadky signálu ze strany HBO
« Odpověď #1 kdy: 04. 03. 2011, 18:54:06 »
kdyby jen dnes, tak by to jeste slo. Mam predplacene HBO HD na mesic cca od poloviny unora a tyhle hlasky tam jsou videt celkem casto (minimalne u filmu, ktere jsem si pres PVR meho STB nahraval v nepriznivem case). A kdyby byly takto kratke, ale bohuzel u filmu na ktere jsem se chtel podivat ty vypadky byly i 3-4 minuty ... takze to me moc nebavi, ted kdyz si neco nahraju, tak to nejdrive cele prolitnu rychloposuvem, abych videl, zda tam jsou vypadky. Bohuzel nevim, zda o tom skylink vi, kazdopadne jsem jim napsal, at to zacnou resit. Nemam moc chut si predplacet stanici, ktera se neda sledovat. Kdyz mi utece 5 minut deje, tak to fakt nema smysl ani predplacet ...
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)

jan poctivý

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. 03. 2011, 19:11:13 »
Ono si moc dnes nevyberete.UPC Direct je taky tak trochu jedna velká zoufalost a to již dost dlouho.Rušivé pruhy přes obraz asi neodstraní nikdy.A to vadí také a dost.

Jaroslav Syrový

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. 03. 2011, 21:21:03 »
To máš asi něco zarušenýho u sebe, protože na UPC Direct jsem na HBO nic neviděl. A to jsem to měl včera puštěný asi 4 hodiny.

jan poctivý

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. 03. 2011, 22:07:03 »
Zarušený jediný program ze 6 ze stejného TP?Navíc stačí pročíst nedávné debaty o HBO HD z UPC a zdaleka nejsem jediný.Ty pruhy nejsou pořád,ale třeba pětkrát za film nebo taky dvacetkrát.Ale uplně bez nich jsem to snad ještě neviděl.Mimochodem jednou se na technické podpoře asi omylem přiznali že o tomto problému vědí.Volal jsem tam dost často než mne to přestalo bavit.Např.HBO HD madar jsem podobný problém ještě neviděl-vlastně nikdy žádný-takže zarušení bych odmítal.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jaroslav Syrový

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. 03. 2011, 22:20:33 »
Debaty na webu neřeším, protože tam si každý napíše co chce, ale každopádně to můžeš reklamovat (písemně). Já nic v obraze neviděl, sorry.

jan poctivý

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. 03. 2011, 23:36:23 »
Debata nedebata.Proč by se asi někdo ozval pokud žádnou závadu v obrazu nevidí?Možná se špatně díváš.Zespoda nahoru ty pruhy v drtivé většině filmu přejedou a trvá to krátkou chvilku.Přirovnat se to dá tak nějak do doby analogu a projetí hadraplánu.Psal jsem na mejla asi třikrát-následovalo jakési podstoupení do jejich centrály.Jeden kolega tady závadu urgoval přímo na HBO výsledek stejný.Jenom já vím asi o 10 lidech,kteří mají stejnou závadu a opět pouze u HBO HD.Takže náhoda nebo závada na vysílací straně?

jan poctivý

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. 03. 2011, 23:43:08 »
Nemluvě o nedávném pazvuku místo zvukové stopy,který trval asi 5 dní v kuse.Takže najít u nás bezproblémového poskytovatele tohoto programu bude asi běh na delší trat.

reklama