Autor Téma: MASCOM MC750T2 HD (samovolne zapinani titulku u CT HD v DVB-T2)  (Přečteno 26235 krát)

Marek Vajdík

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Zdravim,

pouzivam prijimac pozemni televize MASCOM MC750T2HD.

Do te doby, nez zacly vysilat HD programy CT v DVB-T2, tak jsem s nim byl celkem spokojen. Par postrehu k set top boxu jsem napsal sem (pokud by to nekoho zajimalo): https://set-top-boxy.heureka.cz/mascom-mc750t2/recenze/?s=6#reviews

Bohuzel se zacatkem vysilani CT v DVB-T2 (kanal 26, Krasov, signal 100 %) zacal nasledujici problem: Mam implicitne vypnute titulky. Ale ty se porad svevolne zapinaji, takze je musim porad vypinat. Coz je otravne. Predchazi tomu zasek videa/audia na zlomek vteriny. Stejne tak kdyz prepnu na jakykoli program CT HD DVB-T2, titulky bezi (musim je vypnout).

Setkal se s tim nekdo nekdy? Cim by to mohlo byt? Pristrojem? Dela to jenom u CT HD programu v DVB-T2. Vsude jinak to nezlobi. Ani u CT HD v DVB-T.

Navic pristroj obcas zamrzne (opet pri sledovani CT HD DVB-T2). Do te doby jinak byl stabilni, zadny problem.

Diky za pripadne reakce a tipy.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Marek Vajdík

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MASCOM MC750T2 HD (samovolne zapinani titulku u CT HD v DVB-T2)
« Odpověď #1 kdy: 02. 04. 2018, 16:10:32 »
Tak tech problemu ma Mascom (a zrejme i jeho dvojcata) vic. Po startu PS11 v podstate nefunguje razeni programu. Nefungujou favourites a dalsi veci.... Pokud nedojde k update fw, tak budu reklamovat. Uz podruhy dost velky zklamani u teto firmy, kterou jsem driv mel rad a proto si take jeji vyrobek vybral.


Ivo David

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MASCOM MC750T2 HD (samovolne zapinani titulku u CT HD v DVB-T2)
« Odpověď #2 kdy: 03. 04. 2018, 11:53:18 »
Stejné chování, nakakovaly titulky, po nahrávání z ČT se zasekl :-( Měl jsem možnost ho vrátit, tak se ani moc neohřál.


tomaskoci

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MASCOM MC750T2 HD (samovolne zapinani titulku u CT HD v DVB-T2)
« Odpověď #3 kdy: 06. 04. 2018, 09:36:19 »
Dobrý den
 
Aktualizace SW pro přijímač Mascom MC750T2-HD je již k dispozici.
 
Stáhnout jej můžete zde :  http://www.mascom.cz/DVBS/Download/MC750-SW.html

V případě nějakých nejasností napište, zavolejte.

 Omlouváme se za nepříjemnost

 
Děkujeme vám za váš mail
S pozdravem

 
Petr Zdarsky

Mascom spol.s r.o.


tomaskoci

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MASCOM MC750T2 HD (samovolne zapinani titulku u CT HD v DVB-T2)
« Odpověď #4 kdy: 09. 04. 2018, 08:56:13 »
Zdravím,

provedl jsem upgrade SW a fce titulky se nyní chová jak má. Na další chybu jsem zatím nepřišel.

T.K.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0