Autor Téma: Krátké výpadky signálu MUX2 z vysílače Cukrák  (Přečteno 21964 krát)

Vít Svoboda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Krátké výpadky signálu MUX2 z vysílače Cukrák
« Odpověď #45 kdy: 19. 06. 2010, 10:44:32 »
Omlovám se především uživateli Méďa za nečekanou vlnu diskuzních příspěvků, které vyvolal můj dotaz... A především Vám chci poděkovat, že jste jasně odpověděl na mojí otázku - nic moc víc jsem ani nečekal.
Také bych měl upozornit, že problém byl o to divnější, že se vyskytoval pouze na DVDrekordéru, ale na TV se tento problém již neprojevoval, takže jsem na to přišel až z pravidelných nahrávak v paměti přístroje.
Jinak mám také co nejjednodušší soustavu (nemám použit žádný zesilovač): anténa (síto) - HD-DVDrekordér - LCD TV
Navíc nemohu souhlasit s některými lidmi, kteří prohlásili, že jen napíši takový dotaz a nic pro odstranění nedělám - zkusil jsem opravdu snad všechno, co mě napadlo... Jen jsem touto cestou hledal další zdroj informací, abych zjistil, co za tím problémem stojí. Ptal jsem se také ve dvou obchodech se specializací na digitální vysílání! A především mám dobrého známého zaměstnaného v ČRa, takže i s ním jsem tento problém konzultoval! Ten mi také potvrdil, že problém s největší pravděpodobností není na vysílači.
Nakonec jsem jako poslední pokus zkusil na oficiálních stránkách Sony stáhnout poslední verzi firmware a nainstaloval ji do přístroje - od té doby jsem potíž s výpadky nezaregistroval ;-)!!! Ale zatím je to pouze o zkušenost za dva dny, tak to nechci zakřiknout!


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Méďa

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Krátké výpadky signálu MUX2 z vysílače Cukrák
« Odpověď #46 kdy: 23. 06. 2010, 09:47:23 »
Podařilo se mi zjistit, výskyt tohoto jevu ještě u jednoho člověka. Panelák, před zahájením DVB-T z Kletě zrekonstruovaná STA. Chybička byla zaznamenána několikrát, v jednom případě možná i současně na obou místech (během filmu Krokodýl Dundee). Jinak již nějaký čas opět běží vše bez poruch.