Autor Téma: Bohemka-Plzeň=hrozná kamera  (Přečteno 3949 krát)

Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Bohemka-Plzeň=hrozná kamera
« kdy: 19. 11. 2010, 20:33:59 »
Za celý zápas se obraz z hlavní kamery nepřiblížil divákovi ani o kousek.Buďto byl vidět celý stadion i s prázdnými ochozy, nebo druhou kamerou detail na hráče.Za kamerou asi seděl nějaký prominentní učeň.Jen jsem vzpomínal na dobu, kdy jsme si před malou obrazovku v dávných dobách instalovali velké zvětšovací sklo, abychom si hráče zvětšili.Aspoň,že ten fotbal za něco stál.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Bohemka-Plzeň=hrozná kamera
« Odpověď #1 kdy: 19. 11. 2010, 23:42:52 »
Také jsem koukal, přišla mi ale lepší kvalita než dříve, ale máte pravdu, nebyl ani jeden detail.  Na Nova Sportu HD je uplně stejný obraz jako v SD, ale v zápasovém studiu to byla lepší kvalita, hold škoda, Nova mě tímto docela mrzí, když už nemá PL a nějakou hezkou ligu, mohla by se zaměřit aspoň na vlastní ligu a kvalitu obrazu. :-(

Ale copak Nova, spíše Čt je na větší zamyšlení, uplně stejný problém.  Neposled vysílala přátelské utkání kde nešlo skoro o nic v HD, pak kvalifikaci na Euro vysílala v SD, to je dle mě ještě horší.
« Poslední změna: 19. 11. 2010, 23:56:25 od Jaroslav Novák »
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re: Bohemka-Plzeň=hrozná kamera
« Odpověď #2 kdy: 20. 11. 2010, 11:20:44 »
Také jsem koukal, přišla mi ale lepší kvalita než dříve, ale máte pravdu, nebyl ani jeden detail.  Na Nova Sportu HD je uplně stejný obraz jako v SD, ale v zápasovém studiu to byla lepší kvalita, hold škoda, Nova mě tímto docela mrzí, když už nemá PL a nějakou hezkou ligu, mohla by se zaměřit aspoň na vlastní ligu a kvalitu obrazu. :-(

Ale copak Nova, spíše Čt je na větší zamyšlení, uplně stejný problém.  Neposled vysílala přátelské utkání kde nešlo skoro o nic v HD, pak kvalifikaci na Euro vysílala v SD, to je dle mě ještě horší.
Hmm...
Jenže on mluvil o kvalitě záběrů, ne o kvalitě obrazu...
Loudness War zabijí hudbu!


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Bohemka-Plzeň=hrozná kamera
« Odpověď #3 kdy: 20. 11. 2010, 11:55:02 »
Psal (né mluvil) o zápase Bohemians - Plzen, na nova sportu, takže jsem to doplnil, to je špatný, vadí to? :)  Nemluvě o tom, že to má hodně společného.
« Poslední změna: 20. 11. 2010, 12:21:09 od Jaroslav Novák »
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink