Autor Téma: Výborný nápad  (Přečteno 2627 krát)

Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Výborný nápad
« kdy: 24. 10. 2011, 16:12:54 »
Výborný nápad od Vás s tou rubrikou na aktualitách-Programové tipy.Nemusí se listovat v dalekosáhlých programech.Hlavně vydržet.Přidal bych tam na dnešek fotbal Teplice - Sparta.Díky.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Výborný nápad
« Odpověď #1 kdy: 24. 10. 2011, 22:16:30 »
A my jsme zase rádi, že vy jste rádi. ;) A i ta zpětná odezva od vás je výborná věc. Těší nás například tipy od Spocka v podobě zahraničních programů. Zrovna si jdu pustit Resident Evil na Kabeleins, tuším. Snad to bude na HD verzi v originále. Němčinu bych asi nedal. :D

Pokud byste měli jakoukoliv připomínku, klidně nám dejte vědět. Budeme za ni vděční.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Výborný nápad
« Odpověď #2 kdy: 24. 10. 2011, 22:45:33 »
Též se mi to líbí a přijde mi to asi 100x smyslplnější a účelnější, nežli tu stále zveřejňovat jestli má Prima o 2% větší sledovanosdt nežli Nova, nehledě na to,  když všichni víme, že je to celé podvod a ti lidští-měřáci prostě nemají televizní stanice k dizpozici, ale jen několik předvybraných sraček. Takže bych se tím rovnou přikláněl k tomu, co zde napsal p.Racz tedy všímat si i kanálů jako HBO apod. A já bych šel v prosbě ještě dál. A pokud by to bylo velice, velice, zajímavé třeba nějaký koncert nějakého, jo, kvalitního umělce, tak si klidně všimnout i toho kulturního kanálu ZDF, či jakékoli jiné stanice, dosažené běžně pomocí DVB-S na uzemí ČR.

 
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Výborný nápad
« Odpověď #3 kdy: 24. 10. 2011, 22:48:48 »
José, co se týká HBO, tak to jsem včera doporučoval. Podívejte se. Sociální síť byla mezi prvními. ;)

U ostatních programů opět není problém, ale pokud chcete mít jistotu, že to v programových tipech bude, zkuste nám to hodit do redakčního mailu den předem. Pak by to neměl být problém.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Martin Gembec

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 35
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Výborný nápad
« Odpověď #4 kdy: 02. 12. 2011, 15:40:00 »
Chtěl jsem napsat už dávno. Je to úplně skvělé. Sám píšu pro jeden web týdenní přehledy a vím, co to je za práci, takže to velice oceňuji. Bezvadné pro lidi, co nemají tolik času na TV.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0