Autor Téma: MUX4 lokalita praha - degradace vysílání  (Přečteno 2060 krát)

PostBox

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
MUX4 lokalita praha - degradace vysílání
« kdy: 16. 07. 2012, 19:03:59 »
níže uvádím přepis emailu který jsem zaslal na provozovatele MUX4 - týká se jeho kvality vysílání v lokalitě Praha.
V pořádku nejsou ani provozovatelovy kontaktní údaje, neb jeden email pro veřejnost je nedostupný, díky problémům na poštovním serveru. Jo když se daří, tak se daří  :)

Dobrý den,
chtěl bych upozornit na zhoršenou obrazovou kvalitu kanálu Pohoda - příjem v lokalitě Praha.

Obraz je značně "rozzubený" rozlišení připomíná kvalitu natočenou stařičkým mobilem. Zubatost je patrná i v kousku názvu kanálu loga "mini"
V levém rohu je název kanálu překryt velkým žlutým čtvercem "SDI 3".
Ve vysílání je slyšitelné i časté vypadání zvukové stopy.

čas 18:45 momentálně se běžící programová nabídka ukončila a na obrazovce se pohybuje logo "pohoda", žlutý čtvereček v levém rohu stále svítí.

HD kanály jsou obrazově i zvukově naprosto bez problému.


Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


PostBox

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 lokalita praha - degradace vysílání
« Odpověď #1 kdy: 16. 07. 2012, 19:51:59 »
 19:44 obnoven video stream, nicméně kvalitativně je to ještě horší, neb se k již uvedenému přidal ještě lipsync (desynchronizace obrazu vůči zvuku) :fuming:  :bomb:  Rv


Njuska

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX4 lokalita praha - degradace vysílání
« Odpověď #2 kdy: 17. 07. 2012, 00:52:49 »
Tak já myslím, že je problém v regionálním odpojování (zprávy pro Prahu), po kterém došlo k výpadku. Řekl bych, že o tomhle dobře vědí. Mají monitoring.
Spíš mě mnohem více zajímá, kdy namontujou na Olšanskou správný a kvalitní V anténní systém, aby vyzařovací diagram neměl tvar prapodivné hvězdice, kdy se mezi jejími cípy chytá signál velmi špatně i v poměrně krátké vzdálenosti od vysílače...