Autor Téma: Program a reklama na Eurosport na stanici ct-sport  (Přečteno 21467 krát)

Jan Pavlis

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 515
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Program a reklama na Eurosport na stanici ct-sport
« kdy: 12. 02. 2018, 15:01:51 »
Dobrý den,to je normální,že dnes ve14.50 na konci rychlobruslení  1500m byl na ct sport uveden program na eurosport a pak v reklamě odkaz na internetový přehrávač Eurosportu?Děkuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Program a reklama na Eurosport na stanici ct-sport
« Odpověď #1 kdy: 12. 02. 2018, 16:04:19 »
Pokud byste si dal dohromady jedna a jedna, tak se takhle ptát nebudete...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Program a reklama na Eurosport na stanici ct-sport
« Odpověď #2 kdy: 12. 02. 2018, 16:50:00 »
Pokud byste si dal dohromady jedna a jedna, tak se takhle ptát nebudete...
Myslím, že v té rovnici ještě jedna jednička chybí. A tou je nenasytnost MOV, která OH nově vrhla do nejtvrdšího komerčního boje. Už několik her pozoruji nejen sílící volání po „právech“, ale hlavně tvrdost jejich vymáhání. A takové zcizení ducha olympiády pro komerci odporuje tradici.
Vím, že je můj názor konzervativní a nemoderní (a možná mě modernistickými pejorativy někdo onálepkuje), ale až tak „současné“ OH podle mě být nemají.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program a reklama na Eurosport na stanici ct-sport
« Odpověď #3 kdy: 12. 02. 2018, 18:38:44 »
Komické je, že volají po "právech", ale na tu srandu jim přispívá jak stát pro každý národní OV, tak pořádající město. Když chtějí komerci, neposlal bych jim od státu ani korunu. Pochcípali by brzo...


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Program a reklama na Eurosport na stanici ct-sport
« Odpověď #4 kdy: 12. 02. 2018, 21:34:37 »
...Vím, že je můj názor konzervativní a nemoderní...

vůbec ne, je to názor zdravého rozumu

tady ty big love neřeším protože kdybych si stoupl s protestním praporem na náměstí jako Don Quijote tak bych byl akorát tak žížala k zašlápnutí...

.ere mně jiná věc; toleruji reklamy na Animal Planet, National Geografic ap., které jsou přesně nadávkovány jak délkou tak obsahem tak, že mně neiritují a dá se vydržet u bedny na pokračování story.

Platí to i pro Eurosport, ovšem ne nyní pro ZOH; tam drasticky změnili přístup a směska upoutávek a na ně navazující reklama a "dokola dokola kdo si víc popílí" vytváří již časově i obsahově neúnosný blivajz, který je potřeba přetrpět aby tedy člověk viděl to, co je podstatou OH a co by mělo být i podstatou obsahu vysílání.

O nenasytnosti MOV výboru neumím spekulovat, ty love co vybere za vysílací práva by měl poskytnout celosvětově ve prospěch rozvoje sportu; i když o tom prd vím, něco mi našeptává, že s tou transparentností u organizací tohoto typu to může být vachrlaté.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0