Autor Téma: Výběr setoboxu  (Přečteno 14295 krát)

Petr Klimeš

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Výběr setoboxu
« kdy: 23. 02. 2011, 00:13:49 »
Ahoj,
mám doma analogový satelit. A chtěl bych jednoduše přejít na digitál ;-). Ale chtěl ybch se zeptat zda se musí měnit konvektory ? Nebo stačí vybrat pouze setobox a připojit ho do stávajcích koaxů. Btw: Mám doma dvoudružicový systém, míří na astra 1 a 2 (myslím ;-)). A když jsme u toho setoboxu. Chtěl ybch se zeptat jaký ? Mám doma jen 1 televizi, ale chtěl bych aby to umělo víc věcí než jenom příjmat. Ale i třeba přehrávat DVDýčka, HD filmy mp3, radio. Kdyby to umělo i třeba ze sebe udělat NAS server, tak by se mě to líbilo very. Jsem ochotnej si za multy řešení v jedné krabičce připlatit ( +-10k ). Nebo mě ještě napadlo koupit krabičky 2. Uplně jednoduchej setobox a k tomu nějakej nadupanej přehrávač. Např: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=86016. Jesli máte někdo zkušenosti pls za odpověď budu moc vděčnej, díky

Petr Klimeš

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Výběr setoboxu
« Odpověď #1 kdy: 23. 02. 2011, 14:30:14 »
Zkusit to můžete,pokud jsou lnb -universal,tak to pojede,ale já bych vyměnil vše už z principu.Pokud je parabola aspoň 80 ofset,tu bych možná zachoval,pokud jde o přístroje-číst recenze ,vybírat a najít takový ,který bude nejvíc vyhovovat,nikdy bych nespojoval dva přístroje dohromady,satelit -přehravač vždy samostatně !!! 8)
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D