Autor Téma: Jak je to s komunikací CS Linku s médii  (Přečteno 11033 krát)

Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Jak je to s komunikací CS Linku s médii
« kdy: 29. 09. 2010, 19:07:33 »
Dobrý den, pánové, včera jsem si četl rozhovor pana Vyleťala na Parabole s panem Kličkou a musel jsem se smát. Jeho odpověď: "Jak vidíte, CS Link s médii komunikuje." mě vážně pobavila. Panu Kličkovi se snažím dovolat dlouhodobě již několik měsíců a telefon mi zkrátka nezvedá. Jaký je k tomu důvod, netuším. Proto jsem se rozhodl nápsat následující blogový příspěvek: http://polak.blog.digizone.cz/2010/09/29/skylink-je-na%e2%80%a6-cs-link-je-opet-nejlepsi/., který by měl celou situaci osvětlit.

Zdraví vás
Lukáš Polák
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Adámek Karel

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re: Jak je to s komunikací CS Linku s médii
« Odpověď #1 kdy: 29. 09. 2010, 19:36:23 »
Mě by zajímalo kdo se chtěl sloučit a kdo koho chtěl koupit,protože mi to připadá jak kdyby říkal oni se chtěly sloučit a mi jsme je chtěly koupit,nebo aspon mi nic mi muzikanti,ale s hodně špatně naladěnými nástroji.
Co vy nato p.Glisník  jsou to trochu silná slova.
Opticum 9500 HD WORLD SAT TV 28,5°-23,5°-19,2°-13°E
40PFL6606H/12,RWT DTV-401T,Evolve Scorpio DT-3010HD
DVB-T-CZ Mux 1,2 Biskupská kupa Zlaté Hory (36,53k)  PL Mux 1,2,3 Opole Chrzelice (46,34,43k)  
Antény - 2xTVA 21-60
Zesilovač IVO DVB-T 30dB X
Slučovač IVO SLR03-F 36,51-53k + Rest


Zip Zip

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 92
  • Dělám to, čemu rozumím, čemu nerozumím, nedělám.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jak je to s komunikací CS Linku s médii
« Odpověď #2 kdy: 29. 09. 2010, 19:39:22 »
Lukáši, ono se v CS Linku celkem nic nezměnilo, jen měli jednou kratší komunikační období, nyní jsou již ve starých kolejích. Rozhodně se v CS Linku něco divného děje a pan Klička se snaží kličkovat v odpovědích. Rozhodně ani svými zajímavými reakcemi a odpověďmi znalým lidem klidu nedodal.
Hezká byla třeba zmínka o HD - na HD pracujeme, náš směr je neplacené HD!  ;D  Podle podobně protiřečících odpovědí to vypadá, že u CS Linku to s HD zůstane při starém, čili dva současné HD programy. atd atd, takových špeků je tam více.

Pokud jde o Parabolu, tak to je stará kapitola a Ti diskutující, to je pořád jedna a tatáž parta. Většina znalých již na tomto webu moc, nebo spíš vůbec nekomunikuje.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Jak je to s komunikací CS Linku s médii
« Odpověď #3 kdy: 29. 09. 2010, 20:12:04 »
Argumenty pana Vyleťala jsou trapné. O tom, že Czech Digital Group je na prodej, se ví už delší dobu, jen pan šéfredaktor přinesl rozhovor s panem Vlčkem, který to popřel. Stejná situace je i s CS Linkem. Osobně článkům v ekonomickém deníku E15 věřím. Aleš Borovan má velice dobré kontakty a nepsal by něco, co nemá podložené a není pravda. Psal o Markíze, Radiokomunikacích a dalších subjektech, vše se vyplnilo. Proč pan Vyleťal dělá, jakoby se nic nedělo?

Btw. nedávno jsem poslal panu šéfredaktor e-mail následujícího znění, odpovědi jsem se pochopitelně nedočkal:

"Vážený pane šéfredaktore,

dovolte mi, abych i já osobně popřál vašemu webu k desátým narozeninám. Je to pěkné číslo, které dává čtenáři jasnou informaci o tom, že se s vámi na poli digitální televize musí počítat.

Měl bych pro vás několik nabídek na zvážení. Před nedávnem jste mi psal o možnosti spolupráce, tak bych ji chtěl využít. Předem bych chtěl upozornit na to, že nejde o nějaký stav, který by nám měl přihřát polívčičku. Denně máme okolo 20 tisíc RU (unikátních návštěvníků), což je na web takového zaměření velmi slušné číslo. Spíše to píšu proto, že mi je trapně, co se na Parabole (nejen) vůči našemu serveru objevuje. Myslíte si, že když bude Parabola "vypípávat" DigiZone jako "nevhodné slovo" popřípadě "reklamu", že čtenářům nebude jasné, odkud zpráva pochází? Sám víte, že tohle se dá jednoduše obejít například tím, že někdo napíše "D.I.G.I.Z.O.N.E" nebo něco podobného. To, že to pak upraví opět správce fóra, přece není žádným řešením...

Vzhledem k tomu, že do této e-mailové schránky má přístup i váš admin nesoucí přezdívku "007" bych se chtěl obrátit i na něho. Pane "Bonde" opravdu máte zapotřebí neustále špinit jméno našeho webu? Proč neustále DigiZone napadáte, respektive mě jako autora? Píšu já snad o vašem webu, že když je autorem textu Martin Vyleťal, svědčí to samo o sobě? Myslíte si, že nesleduji, co se o našem webu píše jinde? Vážený pane, zkuste se nad sebou zamyslet! Možná si to neuvědomujete, ale svým chováním poškozujete i samotný web Parabola. Být šéfredaktorem tohoto webu, pozval bych si vás na kobereček za vaše arogantní chování.

Vážený pane šéfredaktore, nalijme si čístého vína. I na našem webu se objevují zprávy, ke kterým se zkrátka vy nedostanete a osobně si myslím, že vás to musí lidově řečeno štvát. Opravdu je nás nutné necitovat? Děláme to samé vám? Sám jste si mohl všimnout, že Parabolu čas od času citujeme. Není to nutné, ale pokud máte něco zajímavého, věřte tomu, nebo ne, text rádi s uvedením zdroje převezmeme. Toho už jste si snad všiml, nebo ne? Přiznávám, že naše vztahy nebyly nikdy úplně korektní, spíše byly na bodu mrazu, nebo pod ním, ale není druhá dekáda existence vašeho webu dobou, kdy by se to mělo změnit? Opravdu budete všechny odborné weby kromě RadioTV ignorovat? Stále bude DigiZone v diskusi a všude jinde na Parabole jen "nevhodným slovem"?

Zvažte to a těším se na vaši odpověď. Těším se také na případnou reakci vašeho admina 007, od kterého jsem se bohužel narozdíl od vás zatím slušného jednání nedočkal.

Zdraví vás
Lukáš Polák"


Dále to nebudu komentovat, ale o panu Vyleťalovi už si myslím svoje.
« Poslední změna: 29. 09. 2010, 20:13:39 od Lukáš Polák »
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/