Autor Téma: Omezené olympijské vysílání na ČT  (Přečteno 33898 krát)

AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Omezené olympijské vysílání na ČT
« Odpověď #15 kdy: 09. 02. 2018, 18:32:11 »
Do prčic proč mi pořád někdo upravuje moje příspěvky? Už toho mám vážně dost...

pod změnou příspěvku je uveden Kuba Melín; jsou dvě možnosti 1. der.Trottel = Kuba Melín  2. zásah udělal Kuba Melín

obě možnosti jsou zajímavé
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


der.Trottel

  • Host
Re:Omezené olympijské vysílání na ČT
« Odpověď #16 kdy: 09. 02. 2018, 19:06:09 »
To nemá žádnou logiku, musíš trochu myslet. Kuba Melín není přímo ten člověk, ale je to jenom další nickname, i když se třeba shoduje přesně s jeho jménem. A jak tedy může cizí uživatel upravovat tvůj příspěvek? Musel by se přihlásit pod tvým nickem a né pod vlastním. Takže to je někdo, kdo má práva administrátora. A má se mnou nějaké nevyřízené účty.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Omezené olympijské vysílání na ČT
« Odpověď #17 kdy: 09. 02. 2018, 20:36:51 »
vždyť říkám, že je to zajímavé; já nejsem žádný IŤák (o možnosti hacknutí  nemám páru) , beru jenom jako fakt, že pokud se v příspěvku udělá změna, tak je tam čas a jméno, v případě Tvého příspěvku je tam

« Poslední změna: Dnes v 08:46:47 od Kuba Melín »

Kuba Melín byl dlouholetý a solidní člen tohoto fóra; je taky člen redakce webu televizniweb.cz

Proto mi nebere hlava, byť by byl administrátorem zde, že by takhle neomaleně úřadoval.

Zavání to konspirační teorií, že někdo s právem administrátora si s Tebou vyřizuje účty.

je to ale zajímavé :) nebo  :(  ?
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


der.Trottel

  • Host
Re:Omezené olympijské vysílání na ČT
« Odpověď #18 kdy: 09. 02. 2018, 20:41:40 »
Ti říkám, že jsou lidé sice slušní a vzdělaní, ale přesto trochu alergičtí na odlišnosti. Víš o tom, že filmová kritička Mirka Spáčilová se vyjádřila pozitivně o panu Zemanovi? Prostě si myslí, že zemanismus nám prospěje. Že Evropa ho potřebuje. A vymluv jí to.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Omezené olympijské vysílání na ČT
« Odpověď #19 kdy: 09. 02. 2018, 23:12:53 »
no a sklouzli jsme k zemanobijcům a zemanofilům...abych nebyl prase alibista, já jsem ho nevolil :)

byť vlákno o TV ZOH, špetnu o rádiu; maje slavnostně radostně nově DAB příjem, naladil jsem dočasný speciál Radiožurnál ZOH, nebudu v den zahájení ZOH dělat závěry, ale kulhalo to; mluvené slovo prokládáno nic moc muzikou, navíc 48 kbps. Uvidíme jak to rozjedou až to aktéři na sněhu/ledu rozjedou.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


der.Trottel

  • Host
Re:Omezené olympijské vysílání na ČT
« Odpověď #20 kdy: 10. 02. 2018, 04:50:14 »
Já tě možná trochu překvapím a napíšu, že jsem ho volil. Protože:
1. Jsem věděl, že vyhraje.
2. Jsem za to dostal 500 Kč, protože mnozí komunisté, chudí i bohatí, do něj vkládají velké naděje.