Autor Téma: Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)  (Přečteno 115844 krát)

Pavel P.

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #15 kdy: 03. 05. 2013, 20:05:01 »
lol prosím vás vy jste totálně mimo, ne? žádáte od freesatu aby nelegálně přidal další slovenské stanice... očem to plácáte, že jsou to volné stanice v dvb-t? ano jsou, jenže na Slovensku a že je lze přijímat na části území čr souvisí s přesahem signálu

taky nevím o tom, žeby bylo povinností šířit HD verze Novy nebo Primy nebo jakékoliv jiné tv

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #16 kdy: 03. 05. 2013, 20:13:52 »
Pavel P.: Tak vy jste spadl z Marsu, ne? FreeSAT přidává slovenské stanice pro slovenské diváky, to že si je pustíte "nelegálně" vy, ho už nemusí zajímat. Zrovna tak to má i Skylink, ale vy jste se asi zrovna probudil a ještě nevíte, kde jste a co se děje?

Kdo tu psal o povinném šíření HD Novy a Primy? Jedině vy. Další člověk, co neumí číst nebo nechápe psaný text ...


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #17 kdy: 03. 05. 2013, 20:17:43 »
Už dlouho jsem se při čtení takové "stížnosti" nepobavil. Bravo Niente a díky,smích jak známo léčí.  ;D ;D ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


tele cirkus

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #18 kdy: 03. 05. 2013, 20:43:38 »
Tak už dopredu sa dá čakať čo spravia vo freeSATe s touto "sťažnosťou" Zmietnu ju zo stola ako padnutý popol z cigarety. Naivita niektorých ľudí fakt nepozná hraníc. Takýmito internetovými sťažnosťami sa niečo vyrieši? Vôbec nič. Uvediem príklad z Maďarska kde sa Digi TV rozhodla vyradiť komplet ponuku Discovery kanálov. Spisovali sa petície po sociálnych sieťach, do boja sa zapojilo aj samotné Discovery, veď bodaj by aj nie veď ročne prišli o sedem miliónov dolárov a výsledok? Digi TV je stále bez Discovery kanálov a v dohľadnej dobe ani neplánujú návrat týchto staníc.


Miroslav Vlasák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 198
  • Slatina pod Hazmburkem (Ústecký kraj)
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #19 kdy: 03. 05. 2013, 20:50:21 »
Pán je trošku naivní. S takovou výzvou se mu jen vysmějí. Mám sice svůj názor na Freesat i když ne zrovna nejlepší po dřívějších skušenostech s nimi a to navíc mě zrovna dnes lákali telefonátem s akční nabídkou 299 kaček měsíčně na freeSAT medium na 1 TV. Slušně jsem jim za zavolání poděkoval, ale nikdo není levnější než Digi za 260 Kč na dvě TV.
Skylink + Digi (HD Box 9105+), Skylink (Ariva 202 E HD), DVB-T: Praha ( kanál 37, 41, 42, 46, 47, 51, 53, 59),

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #20 kdy: 03. 05. 2013, 20:55:03 »
Pokud si bude stěžovat více lidí, tak by se přece aspoň něco mohlo podařit. Proč si myslíte, že na lince podpory se vám nejdříve spustí omluva, že se nové kanály Smíchov a další zatím neplánují přidávat? Protože si hodně lidí stěžuje. Minule tam byla hláška o stanici: Nova Fanda a zanedlouho potom byla přidaná. Poslední dobou slibovali přidat nejdříve Prima Zoom a Markíza DajTo, později Travel HD. Travel HD už tam je, zbytek nikde. Když si bude stěžovat hodně lidí, tak se přece jen občas něčeho dosáhne. Když bude klid, tak na nás budou kašlat.

Jestli nemáte pár korun na telefonní hovor, tak jim aspoň něco napište >>> http://cz.freesattv.tv/klientsky-servis/kontakt/Kontaktni_formula_/

Telefon freeSATu by Direct UPC: 222 999 900



Miroslav Vlasák: Já se držím pořekadla: líná huba, holé neštěstí. Ztratit nic nemůžeme, jen získat. A musím říct, že kdykoli jsem se ozval, tak jsem tím poslední dobou získal:

- chtěli mi po roce zvýšit platbu za freeSAT médium + freeSAT plus z 299 Kč na 349 Kč, nakonec mi to ještě snížili na 250 Kč  :)

- nelíbili se mi v bance poplatky, nemusel jsem je rok platit  ;)

- chtěli mi zvýšit platbu za Net + telefon (bez paušálu, T-Mobil, Premium by ČRa) z 699 Kč na 732 Kč (myslím), po seřvání snížili na nějakých 450 Kč (oni slíbili 20% snížení, nakonec jsem zjistil, že to je k 30%)  :D

- paušál za mobil 239 Kč za Relax tarif (TO2) jsem dostal na 0 Kč  ;D

- dokonce i vietnamští obchodníci mi ochotně (zmínka o ČOIce) vymění prasklou obuv za zcela novou (ostatní lidi mi říkali, že to ani nezkouší)  :P

Prostě když se nebudete ozývat, tak na tom proděláte. Dokonce firmy mají speciální oddělení, kde vám nabídnou slevu, při větších utratách (více balíčcích) na freeSATu vám mohou nabídnout až poloviční sazby (informace přímo od operátorů) ...
« Poslední změna: 03. 05. 2013, 21:20:12 od Niente Nobody »


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #21 kdy: 03. 05. 2013, 21:55:34 »
Stefan Bukovan: Tak potom si řešte své Digi a necramlejte do nás. Vaše IQ se dá odhadnout i z toho, že neumíte číst, nebo snad nechápete psané slovo. Co jsem četl na fórech, tak máte spoustu stanic nelokalizovaných, navíc každý ví, jak to vypadá s obrazovou kvalitou u vašeho poskytovatele.


Ach bože... V Digi nie je ani jedna stanica, ktorá NIE JE LOKALIZOVANÁ DO CZ/SK jazyka, pokiaľ lokalizácia existuje. Pokiaľ lokaizácia neexistuje, tak lokalizovaná nie je, to je logické (a rovnaké je to mimochodom aj vo freesate)  - alebo mi chcete povedať že vo freesate máte lokalizované BBC World alebo Sky News?
 Čítať práve viem a preto som reagoval na ten naivný blábol tak, ako som reagoval. Ale keď dúfate že niečo zmeníte, nejdem Vám brať ilúzie. Ja som ale skeptik - každá spoločnosť robí len to, čo je pre ňu výhodné. Pokiaľ si spočítajú že im nejaká stanica prinesie zisk, tak ju možno zaradia. Ale ak zisk nemajú, tak zbytočne voláte a píšete - nebudú kvôli zákazníkom riskovať krach firmy (ak by mali istotu, že im zaradenie napr. Smíchova zvýši počet platiacich zákazníkov o 5 %, tak verte že už je zaradená).
« Poslední změna: 03. 05. 2013, 21:58:04 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #22 kdy: 03. 05. 2013, 22:02:28 »
Proč si myslíte, že na lince podpory se vám nejdříve spustí omluva, že se nové kanály Smíchov a další zatím neplánují přidávat?

Pretože dúfajú že po tejto informácii sťažovateľ zavesí a nebude otravovať operátorov a blokovať linky pre skutočné žiadosti. Kvôli ničomu inému.

K tomu ostatnému - myslíte si že ste objavili ameriku? Retenčné oddelenia má každá veľká firma a takmer u každej (dnes dokonca aj u dodávateľov plynu a elektriny) sa dá získať nejaká zľava - či už z dôvodu dlhoročného zákazníka, alebo hrozby odchodu.
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #23 kdy: 03. 05. 2013, 22:08:40 »
Uvediem príklad z Maďarska kde sa Digi TV rozhodla vyradiť komplet ponuku Discovery kanálov.

Netreba chodiť do Maďarska - stačí si spomenúť na obdobie pred rokom a niečo, keď nahodili nový FW a znemožnili tak manažment staníc. Alebo pred pár mesiacmi, keď z rastra vyradili len tak z ničoho nič Lux - napriek tomu že ich nič NESTÁL.... Ich komunikácia na FB je príkladná - 3/4 otázok ignorujú a pokiaľ je tam nejaká kritika, je priebežne mazaná. Mám s nimi docela bohatú korešpondenciu, ale v poslednom čase som asi na zozname SPAMEROV, už sa mnohokrát ani neobťažujú odpovedať.

Myslím že podobne postupuje aj freesat - na prvý, druhý email odpovedia naučenou odpoveďou a potom to budú ignorovať, alebo zapnú robota, ktorý bude generovať automatické ďakovanie za poskytnuté návrhy každému, kto pošle hore uvedený email.
« Poslední změna: 04. 05. 2013, 13:42:05 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #24 kdy: 03. 05. 2013, 23:00:35 »
Tak chytrý ve freeSATu nejsou, odpovídají na každý e-mail asi za 3 dny, vím to když jsem jim každý den připomínal Fandu  :D


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #25 kdy: 04. 05. 2013, 12:47:40 »
Nobody,máš recht,líná huba-holý neštěstí ! ;D
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #26 kdy: 05. 05. 2013, 10:04:33 »
- nelíbili se mi v bance poplatky, nemusel jsem je rok platit  ;)
Oháníte se tady IQ, ale poplatky se vám nelíbili.
Navíc poplatky neplatím již několik let, tak nevím proč jenom rok...
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


Niente Nobody

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 124
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #27 kdy: 05. 05. 2013, 16:40:20 »
Daniel Kulhánek: Další ubožák, co sice nemá freeSAT, ale musí rejpat a ještě k tomu OT ...

Takže jsem mluvil s operátorem a sám mě požádal, abych jim to poslal i písemně (už je). Bude se to posílat na vedení do Lucemburska, takže žádám zákazníky freeSATu by Direct UPC, aby se také připojili a ukázali tlak (remcat doma a na Netu nestačí!). Operátor se také vyjádřil, že kapacitu na další rozšiřování mají.

http://cz.freesattv.tv/klientsky-servis/kontakt/Kontaktni_formula_/

Telefon freeSATu by Direct UPC: 222 999 900
« Poslední změna: 05. 05. 2013, 22:57:05 od Niente Nobody »


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #28 kdy: 11. 07. 2013, 06:30:43 »
Takže jsem mluvil s operátorem a sám mě požádal, abych jim to poslal i písemně (už je). Bude se to posílat na vedení do Lucemburska, takže žádám zákazníky freeSATu by Direct UPC, aby se také připojili a ukázali tlak (remcat doma a na Netu nestačí!). Operátor se také vyjádřil, že kapacitu na další rozšiřování mají.
He he, to by mě zajímalo, jak to dopadlo a jak se k tomu v Lucembursku vyjádřili... :-)

A teď vážně - na tyhle firmy stížnosti, remcání atd neplatí. Na tyto firmy platí jen podání (nikoliv hrozba) výpovědi - to je ta správná ukázka tlaku. A pokud se třeba najde 5 % zákazníků (nikoliv jednotky, desítky, stovky), kteří podají výpověď s důvodem, že jim chybí třeba ČT sport HD, tak věřím, že se tím už někdo zabývat bude.
Takhle je to jen remcání doma a na netu.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.


Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zaslaná výzva freeSATu by Direct UPC (0,8°W)
« Odpověď #29 kdy: 11. 07. 2013, 07:29:26 »
Nějak mi není jasné, proč by FreeSat měl vyhazovat zbytečně peníze za distribuci HD programů, které v HD vůbec nevysílají. Proč by měl upscalovat a vysílat něco, co si stejně upscaluje každý televizor? Obrazový rozdíl mezi např. Nova Cinema a Nova Cinema HD bude nula. Nova Cinema totiž v HD neodbavuje, takže by FreeSat distribuoval dva totožné programy bez jakéhokoliv užitku. To by bylo vyhazování peněz. Takže něco providerovi vyčítat je nesmysl!!!