Autor Téma: MUX 7 na Ostravsku  (Přečteno 77199 krát)

Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #60 kdy: 29. 06. 2013, 21:03:53 »
Jistě jak jsem psal,ani dukátek!Tak nevím co bych měl platit já?V O2 nebyly schopni jít dál než vysílat v několika městech a víme všichni kde měly být dávno než ve zkušebním vysílaní,to co jsi měl zkušební bylo proto to naoko vypínaly jako že testují.Takže to co předváděly O2 nebylo řádné vysílaní.Co máš dál za pohádky?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #61 kdy: 30. 06. 2013, 01:06:13 »
Nevím jaký smysl by mělo psát stížnosti do ČT.
Česká televize má důvěryhodné informace, že v současné době je pokryto signálem až 90% území ČR a brzy se očekává, že Pařízek překročí magických 100%.

Nechápu proč ještě stále ostatní vyspělé země vynášejí na orbit satelity, když tu máme bubeníka, který "do měsíce" s "5 vysílači" pokryje 100% území :D


večerníček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 204
  • dobrý večer dobrou noc
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #62 kdy: 30. 06. 2013, 01:46:31 »
Ostravsko bylo za minulého režimu velmi protežovaným regionem kvůli horníkům a huťařům.
Tyto stránky je nejlepší prohlížet při zapnuté televizi!


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #63 kdy: 30. 06. 2013, 08:58:54 »
Všechny vlády od převratu v roce 1989 na ostravsko jenom kašlou, nic tam nedávají a jenom berou! Nejde se pak divit, že se tam nic nedaří jak má, Pařízek neplní své sliby a vůbec nic se neděje! Podle Prahy je samozřejmě všechno v pořádku a nikdo tam nechápe, proč by měla v Ostravě vysílat nějaká RS7. Hlavně, že vysílá v Praze. Bohužel i nynější socanský hejtman Novák na vše kašle a člověk ani pomalu neví, že existuje! Stejně tak i socanský primátor Kajnar, který je primátor Ostravy, ale sám v Ostravě nebydlí! To už je ovšem vrchol drzosti a bohužel ovčani s tím nic nedělají! A pak, že byl bývalý režim špatný! Pamatuju Mirka Mamulu, to by byl nyní super hejtman! Za něj šlo všechno! A za jeho nástupce Václavíka taky!

To jsme, ale trošku odbočili, skutečnost je taková, že RS7 do konce června z Lanové nazačne a teď je otázka proč? S největší pravděpodobností, budeme další dva měsíce (můj tip) poslouchat od Pařízka nové a nové termíny a K38 začne vysílat 30. srpna (vše nasvědčuje tomu, že to tak bude) anebo Pařízek vydá nějaké oficiální stanovisko, kde se obyvatelům Ostravy a okolí omluví a narovinu přizná, kde byl (je) problém a dá definitívní závazný termín spuštění K38! Vzhledem k jeho charakteru a vztahu k médiím se tak s 99% pravděpodobností nestane a proto přeju všem "příjemně-nepříjemné" čekání na spuštění RS7 z Lanové do 30. srpna!
« Poslední změna: 30. 06. 2013, 09:05:07 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #64 kdy: 30. 06. 2013, 09:26:32 »
Dones mu ty dukátky a budeš mít R7 ještě dnes,uvidíš!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Mám příznivou zprávu,
« Odpověď #65 kdy: 30. 06. 2013, 10:29:46 »
Provoz R7 bude mnohem, mnohem  dříve v Ostravě, než vysílání s modulací DVB-T2!!!


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #66 kdy: 30. 06. 2013, 10:32:33 »
« Poslední změna: 30. 06. 2013, 10:34:11 od czernyk »


czernyk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #67 kdy: 30. 06. 2013, 11:07:37 »
Tady se podívejte na video a bude Vám to jasné proč MUX7 na Ostravsku ještě nejede  :D

http://www.ceskamedia.cz/media/video/437683/nedelni-videorozhovor-radim-parizek-prevzetim-provozovani-multiplexu-4-se-vyresila-otazka-co-s-vysokou-cenou-za-sireni-signalu
No výborně. Takže díky tomu, že Pařízkovy multiplexy vznikaly jako poslední, tak mají nejmodernější techniku, na vybraných místech dokonce všesměrové vysílací antény. A hodí se tudíž díky svému výjimečnému pokrytí pro mobilní příjem a nebo mohou sloužit jako informační kanály v krizových situacích.

Nejlepší byl konec "Já jsem zvyklý, že když něco řeknu tak to splním"  :D  Taky dobré bylo jak se nejdříve v rozhovoru vymlouval na letní teploty, přehřáté a spálené vysílače a za pár minut tvrdil, že má obgeneraci lepší techniku než ostatní  :)


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #68 kdy: 30. 06. 2013, 11:14:43 »
Dones mu ty dukátky a budeš mít R7 ještě dnes,uvidíš!

Já nemusím, já mám HD v DVB-T z kabelu UPC! A zadarmo!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #69 kdy: 30. 06. 2013, 11:23:32 »
Tak co se tady rozčiluješ nad R7.Máš to tak tě to nemusí zajimat.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #70 kdy: 30. 06. 2013, 11:24:39 »
Tady se podívejte na video a bude Vám to jasné proč MUX7 na Ostravsku ještě nejede  :D

http://www.ceskamedia.cz/media/video/437683/nedelni-videorozhovor-radim-parizek-prevzetim-provozovani-multiplexu-4-se-vyresila-otazka-co-s-vysokou-cenou-za-sireni-signalu

Ale to je rok stará záležitost a od té doby se u Pařízka mnohé změnilo! Problémy ohledně spuštění-nespuštění RS7 k datu "konec června 2013", budou mít nejspíš jiné kořeny. Můj soukromý tip je, že něco někde dluží TO2 a ona ho za to "trestá" zákazem vstupu a instalace technologie v objektu Lanová. Platí, že pokud Pařízek zaplatí, bude RS7, pokud ne, budou další nesmyslné sliby! To je situace běžná u garážových ISP, kteří také pořád někde rozšiřují kapacitu AP, ale pokud se o to člověk zajímá hlouběji zjistí, že v dané lokalitě kapacitu AP rozšíří těžko, protože majiteli objektu, kde mají AP umístěno dluží např. 100kKč za energii + dalších 200kKč za nájem a on je na objekt nepustí něco dalšího instalovat, pokud nezaplatí (nebo nezačnou splácet) dosavadní dluh. A stejná situace (dle mého názoru) je i s RS7 v Ostravě. Pařízek je právě podnikatel tohoto stylu. A takovým pokud člověk tvrdě nepohrozí, tak mají ze všeho jen bžundu a srandu! Jednat začnou teprve až jim začne téct do bot!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #71 kdy: 30. 06. 2013, 11:26:03 »
Tak co se tady rozčiluješ nad R7.Máš to tak tě to nemusí zajimat.

Nejsem sobec, jako ty! Jde mi o to (sedím na jedné radnici), něco udělat pro lidi, protože ti už mají planých slibů dost a dost! Hádej, za kterou partaj na té obvodní radnici sedím! Můžeš jen jednou!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #72 kdy: 30. 06. 2013, 11:40:11 »
Hádat nebudu.Já jdu jen za jistotou.Tak to tě chválím!Takových jako ty v každým kraji a je pokrytá celá republika.Jen se obávám toho že u PC toho moc nevytrhneš.Sobec zrovna nejsem jen mě Ostravsko tak nějak nezajimá když jsem uplně jinde kde mě zajimá moje oblast.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #73 kdy: 30. 06. 2013, 17:14:49 »
Stal se zázrak!! Pařízek spustil RS7 z Lanové! Zkoušel jsem to před malou chvíli a funguje to!
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:MUX 7 na Ostravsku
« Odpověď #74 kdy: 30. 06. 2013, 17:23:49 »
 Tak a teď se mu musíš omluvit!Nevěřil jsi mu tak se omluv!  ;D