Autor Téma: UPC Direct ---> freeSAT  (Přečteno 97804 krát)

José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: UPC Direct ---> freeSAT
« Odpověď #15 kdy: 21. 02. 2013, 08:41:44 »
To je opravdu výhoda "jaxviňa", jelikož všem userům SL/CS,kteří si platili nějakou nabídku, hoší z M77 poslali kartu výměna zadarmo. Navíc kartu SL/M7 mohu kdykoliv prodat a převést na někoho jiného,kdežto u Directu těžko :P

No v zásadě jsem si nevšiml, že by nějací kontrolóři FreeSatu lítali po bytech a koukali, kde která karta je... Takže oni mají druhou kartu a to za 100,-. Na té kartě chodí totéž, co na té první. Takže není žádný problém se dohodnout s příbuzným, kolegou z práce a pod. Dávat mu měsíčně stovku a mít tak za obyčejné kilo kompletní nabídku FreeSatu a to bez potřeby sdílení, bez potřeby placení nějakého poplatku jako u Sky Linku. Bez potřeby zadávání nějakých klíčů jako u základu Sky Linku. Atd. Prostě za obyčejné kilo, to chodí v čemkoli a kdekoli a kdykoli a to celé a nikdo nesleduje, kde je ta karta strčená.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:UPC Direct ---> freeSAT
« Odpověď #16 kdy: 21. 02. 2013, 10:07:27 »
A to si myslíš, že mu strčíš jenom a pouze 100,- Kč a on za tebe bude platit HD nabídku v ceně 500,- Kč a více? No to určitě. Tomu se říká příživnictví.  Navíc o HD nabídku nemá většina lidí vůbec zájem, pokud to nejsou zrovna nadšenci na satelitních fórech.

Ale tak já si to nemyslím, já to vím. Kolega z práce má jen jeden zobrazovač a HD si platí samozřejmě a sám přišel s tím, že jestli to někdo nechce, že je škoda, jim to nechat a nevyužít to a oběhl tady asi 5 lidí, až si to jeden, za to kilo měsíčně vzal, on to byl trochu problém, protože všichni to mají jen na 19,2 a 23,5 tedy Sky Link CS Link... Naštěstí tu byli asi dva co měli kdysi Digi TV, takže byli natočeni s parabolou na tu správnou družici. Tak jim to za kilo nabízel. On na tom vydělávat nepotřebuje a co s tím ? Tak se mu povedlo jednoho z nich ukecat, tak má teď za kilo celý FreeSat. Lidé jsou různí. Čili nemluvím abstraktně. Mluvím konkrétně. Možná je to jediný případ v rebulice. Ale lze to a byl jsem u toho, když to nabízel a dohodli se. / O on opravdu za to nechce ani 1kč na víc, ale i když by chtěl třeba 50Kč na víc, tak stále je to výhodnější, nežli nabídky Sky Linku. Kde ta nejlevnější začíná na 180,- a ta nejdražší končí 500,- Osobně si u Sky Linku platím HBO HD, čímž mi jde i HBO 2 SD, HBO Comedy SD a Cinemax SD + základ bez poplatku. Mně právě ten FreeSat nabízel také, jenže já si ho asi 14 dní před tím pořídil sám. Takže mně to neudal. Ale udal to jinde. Prostě jde to a lze to. A lidí jen s jedním televizorem bude dost. Tečka./
« Poslední změna: 21. 02. 2013, 10:38:55 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re:UPC Direct ---> freeSAT
« Odpověď #17 kdy: 21. 02. 2013, 10:44:20 »
No, tomu se říká samaritán :D Ale je to jako někomu radit, že do Holandska se dostane nejlíp autostopem. V reálu pak někde zmrzne u dálnice.

Tak jeden kámoš projezdil stopem celou Jugoslávii ještě za bolševika a druhý celé Spojené státy po bolševikovi. A nestěžoval si ani jeden. Já jel do Holandska autobusem, což také nebylo nic moc.

Tak já měl taky třeba 4 karty Sky Link a 3 z toho měli zdarma půjčené známí. Ale když zavedli poplatek, tak jsem je na ně převedl a nechal si jen jednu.

Jinak motivace mi není známa. Třeba nesnáší DVB-T a chce propagovat sat příjem. Nebo nemá rád FreeSat a chce je poškozovat nebo má rád FeeSat a chce je propagovat....Nebo je mu líto, že by to nebylo využité, když to lze využít... Nebo vše zmíněné dohromady... Netuším... Jen komentuji. A neradím to, pouze komentuji, jako kuriozitu, že i to lze...
« Poslední změna: 21. 02. 2013, 10:49:54 od José »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: UPC Direct ---> freeSAT
« Odpověď #18 kdy: 21. 02. 2013, 16:12:43 »

To je opravdu výhoda "jaxviňa", jelikož všem userům SL/CS,kteří si platili nějakou nabídku, hoší z M77 poslali kartu výměna zadarmo. Navíc kartu SL/M7 mohu kdykoliv prodat a převést na někoho jiného,kdežto u Directu těžko :P

A kto už dnes kúpi Skylink kartu z druhej ruky? A druhá otázka sa týka karty M7 - aby bola karta funkčná, je potrebná registrácia a úhrada Registračného poplatku. Pokiaľ ako registrovaný zákazník kartu predám, nemusí náhodou nový vlastník pri registrácii karty znova uhradiť registračný poplatok 39,90€ ? (Aby bola karta funkčná, musí byť registrovaná. Registrácia sa robí vyplnením registračného formulára s osobnými údajmi a zaplatením registračného poplatku. Pokiaľ kartu predám, musí nový majiteľ kartu registrovať na seba - teda vyplniť vlastné osobné údaje - a znova zaplatiť registračný poplatok, pretože uzatvára novú zmluvu)
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Franas84

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:UPC Direct ---> freeSAT
« Odpověď #19 kdy: 27. 08. 2013, 17:24:38 »
Horror Film na freesatu  jsem zjistil včera večer od půlnoci na pozici CS Film/Mini.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0