Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Syrový

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 38
31
jo tak rozepre at si resi soudruzi mezi sebou....to se melo ale resit snad jeste pred spustenim Muxu4 a ne takhle blbe za chodu. Kam se jako chcej nacpat ? s jednou rakvickou na nejakou BTS, kterou pokryji stezi 1/5 mozneho, protoze ma vyzarovaci charakteristiku vic jako smerovka nez sektorka ? at jdou do haje...to je fuseractvi, ne pokryvani... uz nevim kde, ale bylo toho napsano dost, ze mux4 casto kryje velkou oblast jen 1 rakvickou - UHF antenou a nejcasteji z nejake BTS.
Uvědom si, že ten mux není placený z žádných veřejných zdrojů, ale čistě z privátních, takže se dá dost těžko očekávat něco lepšího, než je.

32
To se ani nedivím, když se snažíš to přijímat na šrot a ne na anténu  ::)

33
Obecné informace najdeš přes Google, to je zbytečné se ptát. A detaily ti opravdu nikdo neřekne  ;D

34
Měls aktualizovat z Astry, tam to fachá bezproblémů. Můžeš to ještě zkusit udělat.

35
Když si utrhneš konektor, tak ti to v rámci záruky logicky nikdo opravovat nebude, protože je to tvoji vinou poškozené zařízení. A jestli si to spravíš sám nebo ne, je tvoje rozhodnutí. U mě platí, že na cokoliv dávám záruku, tak jenom za předpokladu, že nebude uživatel dělat svévolné zásahy bez mého vědomí - takže ano, když si vytrhne konektor a zavolá, tak jistě nebudu mít problém mu odsouhlasit, aby si ten konektor opravil sám. Ale ne že tam za půl roku pojedu řešit nějakou jinou poruchy a uvidím, jak je půlka věcí zbastlená amatérsky (a že sem těch "nádher" už viděl, jednou dokonce místo koaxiálu zapojená šňůra k magnetofonu, to nemělo chybu  :o ).

36
Pokud bych zjistil, že si zákazník sám vrtal do konektorů a předělával je, tak má automaticky po záruce a celý výjezd si zaplatí i s chlupama  ::)

37
Ten trik psali někde na Novinkách, ne?  :o

38
Skylink / Re:CA modul MASCOM a balík Skylink MIXBOX
« kdy: 16. 09. 2012, 19:12:03 »
CI+ je úplně o něčem jiném, než máš na mysli.

39
Skylink / Re:CA modul MASCOM a balík Skylink MIXBOX
« kdy: 16. 09. 2012, 14:39:50 »
Nemusí to být nutně CI+, rychlé jsou i CI moduly, např. SMIT Pro.

40
Skylink / Re:CA modul MASCOM a balík Skylink MIXBOX
« kdy: 16. 09. 2012, 12:12:08 »
Mascom se dá v servisním menu přepínat mezi CW a Irdeto, takže to můžeš zkusit změnit (jenom pokud máš kartu ICE, jinak je to pochopitelně bezpředmětné), ale jinak s tím modulem má problém hodně zařízení (třeba TV Samsung si s ním nerozumí prakticky vůbec) a u UPC Direct to zase nedekóduje HD programy. Radši vem nějakého SMITa, ten Mascom není dobrá volba, resp. jeho použití je akorát v tom, že umí naráz dekódovat víc programů, což ale běžný člověk k ničemu nepotřebuje.

41
Napadá mě něco o zákonné záruční lhůtě...

42
Vypadá to na home-made  ::)

43
Jako stále čerstvý majitel satelitu (cca 1/2 roku) bych se rád optal někoho zkušeného na svoji poslední nemilou zkušenost s příjmem z Aster. Během posledních zhruba tří týdnů se mi už podruhé stalo, že příjem je nekoukatelný až s úplnými výpadky. Nezáleží, zda jde o kódované či free programy, z nastavení vysledováno, že kolísá kvalita příjmu obou družic, síla signálu stále plná. Kvalita ovšem v neurčitých intervalech padá ze 100 na nulu a zpět, třeba 3x za pět vteřin, pak půl minuty nic, pak několikrát znovu. Občas vypadne úplně i na několik desítek vteřin. Od první zkušenosti ale žádný problém víc jak týden nebyl, od včera se problémy však znovu vrátily a dnes je satelit opět nepoužitelný. I jsem dumal, zda nemám doma zapnuto něco navíc, co by vytvářelo rušení, ale ne. Nehýbalo se ani s anténou (80cm a monoblok), ani s přijímačem (Topfield SB 2070) ani s vedením (koax). Tak vůbec nevím, v čem by mohl být problém - přijímač? (např. nějaký studený spoj?), anténa, koax? Ale jak říkám, víc jak týden od prvních výpadků bylo vše OK...  :(
Kvalita měřená teploměrem v STB o ničem nevypovídá. Napřed bych se podíval na nastavení paraboly, samozřejmě s měřákem a pak se uvidí co dál.

44
Já se ptal, z čeho pramení nárok, že to zrovna dotyčný musí přijímat? Klidně může být v těch procentech, která jsou nepokrytá (protože 100% negarantuje nikdo).

45
pepa novák
Ano výsměch protože se nevysílá stále kde má být signál už pár měsíců,na to narážím.Proto kde mají mít diváci signál tak tam většinou není.A za další nejedná se o to že je to pro spotřebitele zadarmo ale jde o to že má mít signál a není a není.O to se jedná.Tak reklama by měla být až po uplném dokončení sítě a ne ted.
Z čeho ti tento nárok vzniká, notabene u privátní firmy, která vysílá na svoje náklady?  ::)

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 38