reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - skydedek

Stran: 1 2 [3] 4
31
Už jsem se to o tom jednou zmínil v jiné sekci. Dostal jsem převážně kartáč co si to dovoluju a jestli vůbec mám HD televizi. Těch několik málo odpovědí, které byly k věci se domnívalo - nikoliv vědělo, že je to otázka financí. Tedy dávat výzvy (nejen na tomto) fóru je vcelku na nic. Kde nejsou prachy ani čert nebere.

32
A smějí se používat výrazy z moderních skladeb, běžně vysílaných všemi médii? Například verš "čtyři roky v ......" v písni dnes velmi frekventované?

33
O serveru DigiZone.cz / Re:Parlamentní listy.cz
« kdy: 22. 08. 2012, 07:14:47 »
Protože peníze nesmrdí.

34
Odkladiště / Re:Nadávky, urážky, osobní útoky
« kdy: 22. 08. 2012, 07:09:36 »
Vladimír Dráb a Karel Cibulka mají pravdu. Admini na to kašlou, veřejně to deklarujií - přece nebudu sedět u PC. A jako příklad horší diskuse dávají konkurenční web. Tedy evidentně jejich cílem je být v hrubostech a výpadech lepší, než konkurence. A tok to podporují. Jedny z nejnenávistnějších útoků zde předvádí Libor L. Zřejmě nějaké trauma z dětství, kdy jej doma učili hrát na violu pomocí rákosky a klečení na hrachu. Bohužel tu rákosku používali málo a to se dnes projevuje.

35
Tak když moje posty sem nazýváte drzostí, je to opravdu docela silná káva. Nesnažili jste se mé "nesmysly" uvést na pravou míru, ale spíše mne dehonestovat. Běžnou demagogickou praxí všech fór, chytáním za slova a účelovým obracením významů. To je docela překvapení, myslel jsem, že toto fórum je přece jen na výši. A pokud jde o moje chyby, ano, nerozumím problematice do té hloubky, jak se zde leckdo snaží tvářit. Ale považuju mpxy 1,2 a 3 za základní. Jsou vybavené, mají pokrytí, mají výkon, mají vše co je nutné pro HD vysílání, vysílat v HD mohou a kvalitně, jak jsem si dovolil k čísi nelibosti vidět. A přesto nevysílají. Přitom to vysílání by s povděkem kvitovala řada diváků, kteří mají plně vybavené televizory (mají na dálkovém ovládání tlačítka, jimiž mohou HD kanál zapnout). Nevím, čí je to vina, či zásluha, ale vadí mi to. Pokud jde o mpx 4, má sice hezké mapky pokrytí, ale to je asi tak všechno. A ještě poznámka, opravdu nevím, proč bych měl uvádět typ televize na jakou se dívám, jaký by to mělo význam? Tečka.

36
Takže pánové, vy dva, tři, kteří se ze mne snažíte dělat vola: Jednak si nepřeji být kádrován jestli jsem tu dlouho, krátce, hloupej či chytrej, zda můžu psát či ne. Budu si psát o čem chci já a vy mi do toho nekrafejte. Fórum není odborné, pokud vám vadí neodbornost mých postů, založte si vlastní dostatečně odborné. Ani jeden jste nedokázal odpovědět na moje otázky srozumitelně a uspokojivě. Tak raději mlčte vy. Když dostanu odpověď typu:
Citace
Domníváte se snad, že stisknutím několika tlačítek na dálkovém ovládání se z Vaší televize stane model kategorie FullHD? Že se stiskem tlačítka z ničeho získá možnost příjmu v MPEG-4? Že Váš dojem z obrazu LOH, vysílaný ve veřejnoprávním MUXu 4, potvrzuje, že vidíte HD obraz?
mám opravdu, ale opravdu velmi silný pocit , že pisatel se mně snaží za každou cenu shodit. Když už jste to ale začal, ano mám televizi full-HD a opravdu, nekecám, umí dékódovat MPEG-4, ostatně jako drtivá většina dnes prodávaných TV. Rozdíl mezi SD a HD vysíláním jsem skutečně viděl na vlastní oči pouhým přepnutím kanálu (na dálkovém ovládání, věřte či nevěřte). A protože oko není 3,14ča, oko vidí, ten rozdíl jsem viděl. Tedy shrnuto, neděkuji za vaše odpovědi, jsou, jedním slovem, hloupé.

37
Já to vážně myslím zcela. Nemám páru o otázkách které mi kladete a myslím že to není podstatné. Kolik kliků myší a stisknutí tlačítek asi museli v dohledovém centru investovat aby spustili HD kanály?  Podstatné je, HD kanály v základním mpxu zprovozněny byly, vysílání bylo kvalitní a spolehlivé. Tak mně zajímá, proč bylo zase vypnuto. Když už jednou dobře - na tom trvám - fungovalo, mimochodem jako máloco v této republice.  A proč všichni šílí se zavedením T2, když v HD není co, či nechtějí vysílat ani teď. A mimochodem, z Londýna to dobře šlo, alespoň na mojí TV. A jestli televize nechtějí HD vysílání rozšiřovat ať je důvod jakýkoliv, pak opět proč tolik povyku pro zavedení T2? K čemu bude?

38
No a vo to právě go. Víra je sice hezká věc, ale to mi právě vrtá šiškou, proč to nejde hned, když to jde. A dobře. A bez jakýchkoliv investic.

39
Přpadne mi, že MASH má pravdu. I s tou kvalitou obrazu. Když je v SD pomalý švenk po záběru s mnoha drobnými detaily, obraz je na blití. A skutečně prostě pořád nechápu proč televize nepustí svoje HD vysílání do pozemních multiplexů, když v satelitech jsou všechny. Rovněž nechápu názory těch, kteří nasazením T2 podmiňují spuštění HD v terestriálu. Technicky to nutné není a finančně - holý nesmysl. Když odmítají zaplatit HD vysílání dnes, v T2 je nadšeně zaplatí? A skutečně si myslíte, že bude levnější? Jinou kvalitu nepřinese. Bude to opět složitější modulace a tedy citlivější na přenosovou cestu. Jak už tu někdo napsal T2 se stává standartem. Bohužel se tím standartem v současné době stále něco jen stává, ale stěží lze říct, že něco standartem je.

40
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 16. 08. 2012, 20:07:02 »
Moudrost se zcela jistě neměří počtem příspěvků. Jak je evidentně vidět i zde. Někdo časem zmoudří, někdo zůstane navždy buranem.

41
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 16. 08. 2012, 13:38:02 »
To pitnulamec:
Citace
Když má firma přes milión zákazníků, tak k nim taky bude mít milión telefonních operátorů, kteří budou zvedat hovory, ne?
Neracionální argumentace. Nikdo fimě nepředepisuje JAK, či kolika pracovníky má být zabezpečená zákaznická podpora. Kolik má firma zákazníků, je jim samým vcelku jedno, ale valná většina zde i onde píšících zákazníků má zkušenost s podporou špatnou. To žádnými verbálními útoky nezměníte. Pokud jde o to pindání, mám pocit, že se úspěšně blížíte banu, jak je vaším zvykem i v jiných diskusích. Jen tak dál.

42
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 16. 08. 2012, 10:28:11 »
Citace
Já volám na Skylink přes VoIP providera, cena za minutu ve špičce je 0,59Kč, mimo špičku 0,39Kč a tarifikace 1+1:
Já taky, umíte hezky dělat otisk obrazovky,  ale dovolím si připodotknout, že meritem věci primárně není láce či drahota dotyčného telefenního operátora, ale problém, že kdosi cosi někde (svévolně) provede a upravit se to musí přes telefon. To by nebylo nic až tak nestravitelného, ale doba, kdy po zvednutí hovoru na příslušnou linku hraje muzika a nikdo se neozývá je mírně řečeno neslušná, i kdyby se účet za telefon limitně blížil nule. Tak jsem pochopil příspěvek já. Že zavedení servisního popatku je zdůvodňováno právě náklady na udržování helpdesku je už jen taková malichernost.

43
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Skákal pes
« kdy: 15. 08. 2012, 07:27:28 »
přes voves,
přes zelenou louku,
měl vocásek nahoru,
do pddelky ďourku.

44
Televizní stanice a jejich program / Re:Češi na olympiádě
« kdy: 15. 08. 2012, 07:17:37 »
Pane PS, zkusíte nějak okecat Vaši olympijskou skepsi? Nebo je pro Vás jakýkoliv počet získaných medailí nižší než USA propadákem?

45
Docela jste mně potěšili. S hlukem není (snad nebude) problém, je to na chalupě, sousedi daleko. Parabola na konstrukci vrat. Chci to zkusit protože mám vcelku slušný výhled, na západ půjde všechno dosažitelné, na východ asi do 60o. Jistěže vím jak vypadá a jmenuje se toroidní parabola, ale na té prodejně to bylo tak monstrózní...

Stran: 1 2 [3] 4

reklama