reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - skydedek

Stran: 1 [2] 3 4
16
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Šlágr TV v DVB-T
« kdy: 20. 11. 2012, 13:20:25 »
Proč taky kritcky nezhodnotíte ty Korutanský a Vorarlbergský jódlovačky na Německejch satelitech? Nebo Jadranku?

17
Ale miláčkové - rádoby profíci -  to je myšleno tak, že kdyby bylo po vašem, nemusí toto fórum existovat. Prostě by tu stačil nápis "Zavolej si speciálistu" a fertik. Invektivu DB přecházím, chtěje se vmísit do debaty, pronesl h.... .

18
AK: Proč tu jste? Tak to tu kupte a zpoplatněte každý klik. Poplatek za pozdrav. Nazdar - deset korun!

19
AK: OT. Ne jedné straně "specialisté" ječí, že tazatel nenapsal výrobní číslo stroje a zároveň se jedním dechem vysmívají, že se chlubí. Opravdu fórum krásných, empatických, přívětivých mlamojů.

20
Dva jsou rada, tři jsou zrada. Jediné řešení je postavit si vlastní dům. ČTU nemůže nutit soukromé osoby, aby chtěly přijímat nějaké vysílání. Dále nemůže nutit soukromou firmu, aby na svůj náklad - tedy pro vás zadarmo - něco někam montovala. Takže pokud se v barákách nedohodnete, máte po žížalkách.

21
Jeremy.Ofarrell: Pokud to chápu, argumentujete tím, že přijímač umí oba systémy kódování. To však během pár dnů bude obsolete, protože bude jen jeden systém a to ten, v němž to nejde. A na to se tazatel ptá, jak vidno zříti. Dotaz podle mne nebyl, jak to zařídit na pár dnů, ale do budoucna.

22
Je to vydírání nejhrubšího zrna. Co ti, kteří pracují na směny, jezdí na služební cesty a podobně? Zaplatí si za nemalé peníze "balíček" a můžou se dívat akorát tak na zeď. Chápu, že kapitalismus není sranda, ale tohle je loupež za bílého dne.

23
Nezodpověditelný dotaz, nevhodné téma. Nejste nijak schopni posoudit, zda provedená instalace je "správná" či nikoliv, pokud jako hledisko budete uvažovat i cenu, pak už vůbec ne. Nemáte žádný etalon, ke kterému byste to vztáhli. Jediné, co Vás může prosít je konkurence a to pořádná. Dosud žádnou nemáte.

24
Skylink / Re:Setkání partnerů CS Link/Skylink
« kdy: 26. 10. 2012, 19:58:40 »
Brr, chvilku mi zatrnulo, že jsem ztratil schopnost číst český text. Pocit však rychle zmizel, když jsem nahlédl do Říkadel a básniček a pro jistotu ještě do knížky Pohádek Boženy Němcové. Dokonale jsem chápal slova i jejich kontext. Tedy mi odlehlo. Ale pak jsem se přece jen vrátil (s lehkým odporem) ke čtení tohoto vlákna. A nenašel jsem jaksi pudelkern, abych tak řekl. Tedy z mého hlediska informaci, jak to s tím vysíláním kódů opravdu je. Buďto opravdu neumím číst česky, což je tristní, nebo tam ta informace není a pak pánové přistavte samosběry na tu prázdnou slámu, již jste namlátili.

25
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Fanda v DVB-T
« kdy: 31. 08. 2012, 06:51:11 »
Spyko: asi jsem to nepochopil. Ale v kontextu tohohle tématu, četl jsem na internetu že Lady Gaga právě nyní nedávno zpívala píseň o zadeki (automatem upraveno a špatně to skloňuje), přičemž umělkyně touto přiobnaženou při produkci silně vrtěla. A to na veřejnosti a nejsem si jistý, dokonce možná v Americe. Takže časem možná i zdejší ostražití strážci změní názor.

26
To DB. Když pominu, že odpovídáte mimo téma a já taky, nemáte pravdu. Diskuse o které se zmiňujete měla prakticky stejné téma jako je tato. A znechuceně jsem schválně ten první post změnil, když jsem se v odpovědích dočkal kádrování jak dlouho tu jsem a zda mám vůbec HD televizi, oči a jsem schopný HD vidět. Tím nezpochybňuju, že několik postů tam k věci bylo, aby mne zas někdo nechytal za slovo. Pokud jste to ovšem nečetl hned po začátku, je pochopitelné že tápete.

27
Citace
se platí
Jak kdy, jak kde, jak komu. Už jen ten výraz "se platí" je nekorektní.

28
Protože u těchto technologií kvalita závisí na datovém toku a ten stojí peníze, bude primárně stejná jako je teď (snad). Pokud jde o řetězec, mám na mysli spíše tu druhou část, tedy od antény vysílače přes kopec k anténě diváka a k jeho televizi. Řetězec není jen optika z budovy televize na vysílač.

29
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Fanda v DVB-T
« kdy: 29. 08. 2012, 06:42:41 »
spyko: Maminka mi řekla, která slova jsou sprostá a troufám si tvrdit, že mluvím nesprostě, alespoň na diskusích. Toto
Citace
má prd pokrytí
alespoň jak já chápu kontext, není nadávání. Dokonce to ani není sprosté, pokud to slovo vezmem jako odvozeninu od slova "zadek", kterého je plno v amerických filmech, našich filmech (Hrad v Karpatech), našich písních (Nohavica, Dobeš, Klus). Takže výtka moderátora byla trochu aktivistická.

30
To Petr Petrk:
Já asi souhlasím s Vašimi vývody - nezbývá mi než souhlasit - ale pořád mi cosi skřípe. Naprosto souhlasím s tím, že HD příjem respektive přijímač není žádná rarita. Stále mi ale není jasné, proč ČRA tak vehementě prosazuijí T2. Proč mi to není jasné zkusím vysvětlit svůj laický pohled. T2 je jen jiná modulace, či nosná či jaký čort. Novou kvalitu obrazu přinést nemůže pokud uvažujem že se stále bude vysílat v MPEG-4. Naopak je to složitější systém a určitě bude náročný na kvalitu řetězce. Tedy proč ten tlak na zavedení T2, když nevysílají HD ani v T? To jako zavedením T2 se ČT probere a hned to tam loupne? A mázne jim pořádnej paušál ať se hoši zhojí? Proč by to dělala, když na to nemá peníze teď, pak je mít bude? A teze že vysílání v T2 bude levnější je dost úsměvná. Možná pro majitele vysílače, ale ne pro zákazníka. A kdo jim zaplatí ty investice do T2, když televize nechce platit ani vysílání v T? To chtějí zavést T2 aby v něm HD nevysílali?
Proč to všechno melu. Protože bych stejně jako zakladatel vlákna uvítal, kdyby ČRA přestaly snít o T2 a pustily do normálního multiplexu hd vysíkání už teď. Pořád totiž nevidím důvod, proč by diváci pozemního vysílání vybavení potřebnou technikou (ano opravdu mám televizi s dekodérem HD) měli čekat na HD vysílání několik roků, než se zavede nějaké (zatím) chimérické T2 a znovu kupovat nové přijímače.
V tomto textu jsem použil některá zkrácení a zjednodušení, např. "normálním" multiplexem rozumím některý ze současných tří mpxů.

Stran: 1 [2] 3 4

reklama