Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - skydedek

Stran: [1] 2 3 4
1
Není on Zabák ve skutečnosti sám Pařízek?

2
Asi jsme si nerozumeli - soucasny stav = stav, kdy jak v pozemnim tak i v satelitnim vysilani (snad s vyjimkou nekterych zahranicnich verejnopravnich a demo- programu) setri vsichni na prenosove rychlosti tak, ze je to na obraze zatracene videt - a to plati i pro SD vysilani. Mozna neni nouze o prenosovou kapacitu, ale o ochotu za ni platit. Ze by nejen nouze, ale i krize?
Proč do toho pleteš peníze, nerozumím. Nezaměňuj ekonomické chování s neschopností či nenasytností.
Podobnou logikou by šlo obhájit i použití posypové soli do rohlíků. Sice je jedlé soli všude dost, ale není ochota za ni platit. Vždyť je krize!
No přece co jiného brání tomu, aby se to vysílalo kvalitně než peníze? Lhostejno zda jejich nedostatek či neúměrné zlatokopectví. Obojí vyjde divákovi nastejno. Osobně vidím hlavní problém v možnostech té technologie. Ta umožní oproti analogu (tam bylo omezení pouze kvalitou přenosového řetězce) vysílat opravdu kvalitně, nebo dobře, nebo špatně, nebo zcela nahovno a vše je legitimní. Jde jen o to, kterou možnost si vysílatel vybere. Většina soukromých multiplexů vybrala stupeň někde mezi nahovno a špatně.

3
A pak přijde zajíc a Kloboučník a začnou cpát plcha do čajové konvice ....
Mám pocit, že tomu trollovi šlo o to, aby se tu členové zhádali, zda je tele, či umělec. Podle mne on není troll ale jen obyčejné české trdlo.

4
Pánové ""odborníci"", je zajímavý, jak hledáte hůlku, jíž byste psa udeřili. Ale vyvrátit to podstatné z mého postu ""odbornými"" argumenty jste se jaxi nedopracovali. Jen jste mne, prakticky off-topic, napadli. Tak to udělám i já. Pro začátek byste se mohli někde poohlédnout po principech a způsobech měření obecně. Určitě vám to prospěje. Od školy máte třeba už daleko. A nechytat diskutující za slova, ""odborníka"" to není hodné.

5
Panasonic TX-P42S20E - semtam roztrhaný obraz, ne moc často. Odjíždí EPG jak je tu už popsáno. Jinak dobrý. Vysílač Jihlava.

6
Jak se objeví někde dotaz, jak naladit parabolu okamžitě začnou výt zavilí šakali, nazývající se profesionály. K tématu, co se vám stalo je běžná věc, při lazení námi neprofíky. Družici bez problémů určitě najdete. V případě Aster to není zas až taková magie, jak se nám "profesionálové" snaží namluvit. Trpělivost, vybrat vhodný kanál a pohyby po malých krocích. 

7
Nevyznám se v oboru. Předpokládám, že profík naměří nějaké číslo, týkající se síly a jiné číslo týkající se kvality. Jak z nich přímo vyvěští, co je příčinou já nedokážu pochopit. Stejně k zjištění důvodu potřebuje nějaké další pomůcky, ukazatele a zkušenosti. Pokud jde o ukazatele procent, či čehokoliv jiného, jako uživatel předpokládám, že zobrazované hodnoty jsou vztažené k vlastnostem zařízení, které je měří. A dokážu si odvodit, že pokud je síla příjmu na té či oné hodnotě, obraz bude takový nebo makový. Víc nepotřebuju. K čemu mi bude, že patřičný ukazatel zobrazuje honotu 356,89 E95 ?

8
DK: Co máte proti poměrovým, případně komparačním způsobům měření. Používají se často v různých oblastech. Jste tu za odborníka, tak byste o tom snad měl něco vědět. Ale spíše o tom víte kulový, když se takto vyjadřujete.

9
Set-top-boxy / Re:Evolve Andromeda - zkušenosti
« kdy: 03. 04. 2013, 19:25:52 »
No já tedy nevím, jednak je to Scorpio už ukončený produkt, druhak ta Andromeda má dva tunery, což je pro mne výhodné. A jestli dělí nebo nedělí je mi srdečně jedno, pokud to přehraje vcelku.

10
Set-top-boxy / Evolve Andromeda - zkušenosti
« kdy: 30. 03. 2013, 08:04:36 »
Zdravím vespolek
Má někdo zkušenost s tímto strojkem? Odporoučel se mi VR (nenahrává) a potřebuju nějakou náhradu, protože tuším, že oprava pokud bude možná, bude nákladná. Mimoto jak je to analog, musí signál napřed do TV a pak po scartu do videa. Takže nemůžu nahrávat a koukat na rozdílné.

11
Můžete nějak stručně ten návrh popsat? Nebo link?

12
Njuska má taky recht. Jen dodám, že až tomu soukromníkovi dojdou prachy, jakože dojdou, bude po žížalkách.

13
PT. Evidentně o tom Panasoniku víte kulový a intenzivně jej kritizujete. K tématu jste nenapsal nic.

14
Pamětník má recht.

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Šlágr TV v DVB-T
« kdy: 23. 11. 2012, 16:20:22 »
Kdyby bylo ho- cukr, tak si můžem sr- do kafe a nemusej být cukrovary.

Stran: [1] 2 3 4