Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - pozemák

Stran: [1] 2 3 ... 20
1
Pane pozemák, važte slova šíříte pomluvy, které nejste schopen dokázat. Možná se právě proto bojíte vystupovat zde pod skutečným jménem.

Nepotřebuju nikomu nic dokazovat, sám vím nejlíp jak u mě bylo. Skutečné jméno proto nepotřebujete ani znát. Nějakej důkaz původní instalace by se ještě našel (mám foto). Ale jinak je to všechno stejně moje osobní věc a osobní problém. Nikomu nic nevyčítám, pouze konstatuju do čeho že jsem to šel. Ano, můžu si za to pravda vlastně sám. Člověk se halt učí a získává zkušenosti, ba i ty negativní. Tak to v žitotě prostě chodí. Vyhodil jsem 2.000, to není zas taková tragedie a antény mě zůstaly.

2
Tebe zavřít do violy  >:(

Tam bych se teda určitě Žáne Valžáne nevešel  :D

3
Ano, to je správně Valžáne pokud umíš počítat a máš měřák  ;)

Stasi-DDR: Proč to tak nemít? Ničemu to nevadí a kupovat plechovou skříň za desítky tisíc nehodlám.

4
Ano, je to úplně zbytečné téma ... p.Dráb se musí rozhodnout především sám zda bude šidit a kam až to může šidit aby to ještě hrálo.  :D (antény, koax, zesilovač atd.) Ostatní je o domluvě se zákazníkem.

Jinak já osobně bych uvítal kvalitu po všech stránkách, ta mi bohužel nebyla ze strany instalátora ani nabídnuta ... Honem něco levně nafrkat, shrábnout peníze a honem pryč. Bohužel tohleto není můj styl. Rád si potrpím na kvalitu když už se to teda dělá a je ta možnost, rád si za ní samozřejmě připlatím. Ovšem většinou to není ani v nabídce ceníku dotyčného a ani v možnostech daného instalátora. Proto se do toho radši vrhnu osobně sám, aspoň vím co kupuju a vyberu si potřebnou kvalitu.

U PC to dělám rovněž tak ... zde se taky podvádí jak sviňa. Kolegu dokonce vyloženě ošidili o přídavnou zvukovou kartu - kdybych na to osobně nedohlíd a nevšiml si toho, tak prostě by se to zametlo pod koberec a jim by to pěkně zůstalo zaplaceno kolegou. (kolega tomu nerozumí pořizoval si 1.stroj, proto mě požádal abych na to dohlídl jako letitý znalec)

Jo, tak se dnes podniká dle vzoru výsostné ODS ... podvodníky a švindléře zavřít do basy a basta  :D

5
Něco k problematice slučování sousedních kanálů s rozdílnými úrovněmi v STA by jsi ty "umělče" neměl? Jinak, tvůj poslední příspěvek, je jeden velký BLÁBOL o ničem!

Bohužel, více neporadím ... obecně ano, srovnat úrovně a sloučit. Proč to ostatně nejde?

6
STB od O2 propojí s TV přeci dle návodu který jí nabízí O2 - tím to končí.

Jak to dostat do PC ... asi nijak, karty na IPTV nejspíš nejsou, jsou jen na DVB-C ale to je přeci něco jinýho.

Do PC lze dostat z tohoto STboxu od O2 leda přes DVB-T kartu či analogovou TV kartu s analogovými vstupy či vlastnit střihovou kartu - ovšem je zde omezení pouze bude hrát to, co pojede na STBoxu. Přepínání kanálů tedy pouze přes ovladač STBoxu od O2. Doufám že ten STB od O2 má nějaké cinchce výstupy nebo alespoň volný scart ...

Praktičtější bude si ale zřídit zcela nezávislý DVB-T příjem pro tuto kartu v PC. (pouze místně dostupná nabídka v DVB-T) Nějaké programy navíc - bohužel, leda jak jsem psal - externě přes kabely z O2 STBoxu.

7
Digi TV / Re:Digi Fanda
« kdy: 04. 11. 2012, 21:57:53 »
To musí být nádhera sledovat přes DIGI TV Fandu na FullHD televizoru.  :o I na menší CRT to maj mazanici.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 04. 11. 2012, 21:54:06 »
Kdo tu zase obhajuje ten krám pokojovku ? Ted' jsem jí viděl 2x u bráchy v Pardubicích, to je katastrofa aby vůbec něco jelo aspoň chvíli stabilně - nemožné po jakémkoliv sebelepším nasměrování. To už je lepší proutek za oknem.

9
U těch Alcadů řady 905 se v takovýchto případech dají použít verze KV - ZG 421, které mají daleko lepší selektivitu, co se sousedních kanálů týče, až 80dB, oproti 60dB, u ZG 401. Jsou v nákupu dražší asi o 100 Kč bez DPH 20%. Mám odzkoušeno v desítkách případů v kombinaci K37+K38 a K62+K63. Při dodržení nezbytných podmínek, příjmu a následné zpracování tv signálů  STA, jsou naprosto bezproblémově funkční. Pro konverzi na jiný tv kanál, jsem pak několikrát použil Kanálový procesor ALCAD PC-525. Podrobnosti, nalezne zájemce v manuálech k výše uvedeným výrobkům.

Pozemáku, ty se k těmto záležitostem nevyjadřuj! Preventívně tě varuji!

Proč bych se nevyjádřil ... když budu chtít, klidně se zde přeci vyjádřím k čemukoliv. Na to mám svobodné právo  ;) (ostatní pisatelé taktéž) Ostatně stejně tu nepíšeš žádný novoty - co nejlepší selektivita při slučování u (hlavně) sousedních kanálů je dávno jasná. Jak vidíš, vím to i já neznalec  :D Ono to svojí logiku má, víš ...  ;)

Valžán - napiš taky něco čoveče pořádnýho k tématu ... umíš dobře jen odhánět diskutéry jak mouchy - jo, to ti jde bezvadně.
Komenski - nemám možnost, proto píšu neurčitě.
DDR - já žádnej komplex nemám, ba ani žádnou duševní chorobu. To že napíšu něco co mám není přeci žádná choroba ani vada. Spíš máš problém ty to prostě strávit.

10
Odborník se ptá? A vlastně koho? Zákazníků a neznalých? Nějak ten dotaz moc nechápu ...

11
Od anténářského vrzala, to opravdu sedí! Zvláště ta poslední věta, že to záleží na mnoha faktorech! Tu si okopíroval odkud? Nebo spíš od koho?? Ty nejsi schopný sloučit v obtížnějších podmínkách ani signál ze dvou antén, tak tady nepiš nesmysly! Praha, to nejsou nějaké zasrané Maránské Lázně!

Nevím na co si pražáku stěžuješ když máš všechno naservírovaný u nosu, dokonce i další muxy. My tu nemáme např. mux3, natož nějakej 5 nebo jak se to jmenuje. Právě že bud' rád že tam máš kdeco a topí ti to přímo u nosu kW na drát. Já mám osobně na drátu kulový.
Ten kdo je tu zralej na léčení, tak to jseš leda tak osobně sám  :P Jinak na náhody já teda nevěřím, to je pěkná blbost.
tak toto si zaslouží zarámovat společně s tvojí fotkou :D
ok, žij si dál ve víře, že výsledku, který se u tebe dostavil po několika letech "laborování", dosáhls svojí vrozenou genialitou v oboru antén  ;D ;D ;D
a "raď " těm chudákům, kterým se tohoto osvícení nedostalo...

 :D  :D  :D ani nevíš jak jseš Davide trapnej těmato kecama.

12
U mě No problém se sousedníma kanálama .. a že jich mám  ;) Provedeno ovšem klasickýma běžnýma krabičkama, jak u STA netuším. Možná to ani všude fungovat nemusí. Záleží na mnoha faktorech.
tak co se pořád cpeš do toho o čem nic nevíš a navíc, jak sám píšeš, netušíš ??!!! Fakt máš pocit, že po tobě někdo touží a zajímá ho to? A furt mlet o to tvém bastlu, který funguje náhodou jen díky tomu, že bl-bí mají štěstí a to někdy sedne i na v***...
Nech se léčit...
"joo jak spravit auto to Vám neporadím (i když se ptáte právě na to), ale já jsem si spravil tříkolku..."
asi tak...

Ten kdo je tu zralej na léčení, tak to jseš leda tak osobně sám  :P Jinak na náhody já teda nevěřím, to je pěkná blbost.

13
No DDR je (teda bylo) kamaráde taky trošku jinde  :D

Jinak když nevíš a neviděls, tak radši mlč.  :P

14
Takže jak sem před pár dňama pomlúval ČTÚ, tož se zlepšili a odhlalili nové vysílače:
Regionální MUX rozšíření:
1) PLZEN KOSUTKA    37    H   REGIONÁLNÍ SÍŤ 1   0x3109   0x0501   13° 21' 22"   49° 46' 33"   413   1995
2) PRIBRAM HVEZDARNA    46    H   REGIONÁLNÍ SÍŤ 1   0x3109   0x0501   14° 01' 33"   49° 41' 37"   546   19   DVB-T
MUX 4:
1) RAKOVNIK LOUSTIN    44    H   VYSÍLACÍ SÍŤ 4   0x3107   0x0402   13° 47' 36"   50° 09' 52"   529   31622   DVB-T
 2) Oficiálně Brno Jihlavská 10kW

EDIT: Nepatří pod DVB-S!!! Ale klikl jsem na nové téma a dalo se to automat. tam...Promiňte

Co to je prosímtě ta 1) PLZEN KOSUTKA    37   H nějak se mi to nevybavuje co to má být.

15
U mě No problém se sousedníma kanálama .. a že jich mám  ;) Provedeno ovšem klasickýma běžnýma krabičkama, jak u STA netuším. Možná to ani všude fungovat nemusí. Záleží na mnoha faktorech.

Stran: [1] 2 3 ... 20