Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jenik x

Stran: [1]
1
Sice to nepatří přímo k tématu, ale malou pochvalu, máte krásnou obálku zasněženého vysílače Lysé hory  :D. Teda doufám že je to vysílač Lysá hora :-).

2
A víte co by zajímalo mne ;)? Kde ztratila soutěž Hodina pravdy??? Čekám kdy se objeví v programu a zatím stále bohužel nic  :(.
Je, nebo byla to výborná soutěž  :). A nemohu se nikde dočíst ani najít jestli ještě někdy bude, nebo už bohužel ne  :'(.

3
Tak na tu druhou etapu jsem zvědav, zda a kdy to bude.Kéž by. Ostrava Hošťálkovice, to by měli vysílat z vysílače ze kterého jde signál Českých Radiokomunikací? A z oblasti Frýdek-Místek, kde by tam měl být vysílač?

4
Opět děkuji za názory :). Ještě jeden malý dotázek, mám Set-top-box Strong 5203, přečte mi to 16 GB Flashku? Ted používám 8GB,ale dosluhuje, nebo začala, to neposoudím, každopádně začala zlobit, tak uvažuji o nové větší kapacitě. Mohu použít na tento set-top-box i Flashku o velikosti 16GB??

5
Děkuji všem za odpovědi :). Nemám možnost USB 3.0 v set-top-boxu vyzkoušet, tak se před koupí ptám zde,abych
nelitoval utracených korunek,a pak musel koupit znova, tentokrát s USB 2.0.Myslel jsem tu koupi už výhledem do budoucna tu
Flashku s USB 3.0. Myslel jsem že to třeba už někdo měl možnost vyzkoušet tuto variantu a podělil se o zkušenosti, například Flashka USB 3.0, když rychlost čtení USB 3.0 je 100MB/s a zápis 25MB/s, tak jestli třeba zápis bude alespoň těch 20MB/s po zasunití do Set-top-boxu s USB 2.0.Jestli mám být konkrétní tak třeba tento produkt:ADATA Superior Series S102 Pro 16GB černý. Kapacita 16 GB, Rozhraní USB 3.0 (kompatibilní s USB 2.0),Max. rychlost čtení 100 MB/s,Max. rychlost zápisu 25 MB/s. Nebo myslíte si že mi v obchodě poradí zdali bude běžet zápis na Flashku USB 3.0 svižně?

6
Jedná se set-top-box Strong, asi přes rok starý a má možnost záznamu na USB 2.0. Děkuji za zajímavé odpovědi. Některé Flasky USB 3.0 uváději v popisech i zpětnou kompatibilitu s USB 2.0, ale právě proto se na tomto fóru ptám jestli se na to dá spolehnout a jestli mi ji načte set-top-box. Je asi rozdíl když tu Flasku použiji do PC které ji pravděpodobněji načte,ale nevím jestli to platí i u set-top-boxu.

7
Dobrý den, měl bych jeden dotázek, chtěl jsem se zeptat, rozpozná set-top-box když do něj zasunu Flash disk USB 3.0, místo Flash disku USB 2.0? Set-top-box má uvedeno že má vstup USB 2.0. A dokáže i zaznamenávat na tento typ paměťové karty? Nevím jak moc jsou set-top-boxy vybíravé. Máte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Případně o kolik procent klesne zapisovatelnost deklarovaná u Flash paměti USB 3.0 při zapojení do USB 2.0? Jde to nějak obecně říci? Přemýšlím zda koupit Flash paměť s USB 2.0, nebo Flashku USB 3.0. Případně budu rád za tipy jakou Flashku by jste mi poradili? Jsem laik, a tak se ptám zde zkušenějších lidiček:-). Děkuji za odpovědi.

8
O serveru DigiZone.cz / Re: Uživatelé
« kdy: 22. 11. 2011, 23:12:38 »
A co třeba Velký nadšenec :-).

9
Set-top-boxy / Hyundai 405 SU - Jaké máte zkušenosti?
« kdy: 27. 10. 2010, 21:22:35 »
Dobrý den, měl bych otázečku, máte prosím s tímto DVBT přijímačem někdo nějaké zkušenosti? A jakou kapacitu (pravděpodobně extreního) Harddisku mi to přečte? Případně utáhne USB harddisk sám a zda Harddisky klasické 3,5" nebo ty menší HDD 2,5", který
HDD je vhodnější používat. Umí načíst, naladit a spustit i rádio z DVBT signálu? Děkuji za odpovědi. :)

Stran: [1]