Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - ROHLA JAN

Stran: 1 [2] 3
16
Ano, reklamovat v záruce u dodavatele je to správné řešení....

17
Ano otazka je či použit vložky teda meniče z dôvodu aby nedochadzalo k nejakemu rušeniu.
Neviem ale bolo by to  asi 12 vložek .zbytočne by sa to asi predražilo
Mate nejaký tip na výrobcu ?

K čomu je dobre platne elektrotechnické oprávnenie  k montaži anten ?.

Inak tie menené koaxe su od Cavelu a zasuvky Teleste APM 042

No a k čemu je dobrý lékařský diplom doktorovi v nemocnici....??? Nebo by bylo lepší kdyby tvému děcku trhal mandle automechanik....???

18
Nemyslete, ono to zase taková legrace není. Co MUX, to kanálová vložka, zvážit, zda-li rozváděl na původních kmitočtech nebo transformovat třeba do DVB-C.....atd. Rozhodně ať to instaluje člověk s platným elektrotechnickým oprávněním. Dobré oslovit několik firem, ať předloží své cenové kalkulace.......Pak vyberte a jděte do toho.... 8)

19
Pro kolegu Zavřela. Ale to je problém každého kupujícího, zda-li volí kvalitu nebo preferuje nejnižší cenu. Ono stále platí pravidlo " Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci. " Já jsem naopak rád, že si lidé kupují takovéto výrobky. Jsou to z jejich strany vyhozené peníze a já mám potom alespoň zajištěnou práci při předělávce.....

20
Myslím, že to bude hodně individuální,případ od případu bude nutné řešit. Co se týče STA, tam bych problém neočekával, na jednotlivé MUXY jsou selektivní kanálové vložky, které by nějaké LTE nemělo rozhodit. Jiná situace bude u některých ITA, zvláště pak tam, kde je použito nestabilního zesilovače s velkým ziskem a navíc z pásmem až do k.69. To si pak někteří majitelé " kvalitních" polských síťovek, které jsou osazené právě takovými " kvalitními" zesilovači, budou drbat hlavu, jak levně to původně pořídili. 8)

21
To je typické, sotva se u nás provede experiment s jedním typem DVB-T2, hned se začne špekulovat o novější inovaci.......uvidíme, řekl slepý... 8)

22
...no a popiš nám, co ti vůbec hlásí měřák na jednotlivých muxech.......síla signálu, C/N, MER, BER před i po FEC, případně ECHO......potom můžeme být chytřejší ........

23
A proč nahrazuješ klasickou 80-tku takovým monstrem...??? Taková anténa se většinou používá v kombinaci s motorem a obávám se, že pro takové řešení to nebude to pravé ořechové.

24
na jasnou otázku jasná odpověď......jakou anténu.....no přece tu vhodnou....a jaká to je.....to záleží na místních podmínkách, které je nutno proměřit příslušným přístrojem.......to je celá věda

25
Nedá mi se nezeptat.....a proč právě Mux3 z Prahy. V HK bych především šilhal po Muxech z Polska, né...???

26
Mládenci, jen tak mimochodem, není někde poblíž zmiňované příjímací antény instalované polské síto z "kurevsky" rozkmitaným zesilovačem ( no nekup to, když je to tak levné,že...??? ). Ono by to možná mohlo odpovídat tomu zarušení celého pásma. Jsem z Kladna, ale už jsem něco podobného u nás řešil.... ;D. Chce to kvalitní měřák a za 10 minut mám jasno.

27
A máš internet ve kterém umíš i vyhledávat....??? Jenom nehledej technika, který k tobě zajede grátis a signál ti grátis změří..... 8)

28
Osobně jsem několik let používal Dreamsky TSF-40 a nyní jsem zakoupil Openbox SF-110. Vychází z modelu SF-120, ale je bez DVB-C, což mi nikterak nevadí. Impulsem k nákupu byla nemožnost pečlivého nastavení parabol pro HD programy. Pro mne je limitní hodnota nákupu tak do 15.000, což jsem bohatě dodržel. SF-110 mne vyšel na 10.500 s DPH a doufám, že se mi zase za pár měsíců zaplatí..... 8)

29
O všesměrové anténě na UHF jsem jaktěživ neslyšel.....V tomto případě bych doporučil zákazníkovi jednoznačně kombinaci satelitního příjmu na české a slovenské programy a pozemní antény na Rakušáky.

30
Ať si to vysílání na 29-kanále strčí za klobouk. Ruší to Drážďany na identickém kanále. Měřil jsem u nás na Kladně tento signál z Černé studnice a nerozumím, proč je to tak silné. Ve 2 metrech nad zemí, krátká colorka od Vatenu, měřák TSF-40 a hodnoty S/N 21,3 dB, VBER 7E4..... 

Stran: 1 [2] 3