Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Sirotka

Stran: 1 ... 6 7 [8]
106
Set-top-boxy / Re: DM800 DVB_T nenaladí
« kdy: 27. 08. 2010, 22:06:45 »
Máte zapojený kabel od antény?  :D  :D  :D

107
Ve vašem případě bych si tipl, že někdo přetočil přijímací anténu na Ještěd, odkud jdou jen muxy 1 a 2. Dříve jste zřejmě měli do STA připojených více antén, a ty možná byly nahrazeny jednou anténou mířenou na Ještěd. Ale je to jen domněnka, každopádně doporučuji kontaktovat odborníka nebo správce STA.
Děkuji za odpověď. Dnes jsem kontaktoval správce, jsem zvědavý, jestli to bude řešit.


108
Já mám podobný problém v Mladé Boleslavi (50km severně od Prahy). Před 23. červencem (nebo kdy se to vypnul k.46) jsem chytal 1. multiplex třikrát, 2. multiplex dvakrát, třetí taky dvakrát a čtvrtý slabě jednou. Od té doby mám 1. i 2. multiplex jen jednou a 3. se 4. vůbec. U třetího jsem chápal, že byl signál asi z právě vypnutých vysílačů, čtvrtý šel už předtím slabě, takže to může být podmínkami, ale kam se poděly 1. a 2., to je mi záhadou. Máme taky STA, ale na správce jsem se zatím neobrátil, protože jsem doufal, že to vyřeší sám od sebe, ale zjevně ho ztráta Z1, Public a Noe moc netrápí...

109
Prima to jeden čas dělala u Přátel - 10 min seriál, 10 min reklamy a 10 min seriál, nedalo se na to koukat a tuším, že za to tenkrát dostala pokutu. Nova natáhla každý díl Comebacku alespoň na 26 minut, protože pokud vím, tak bylo omezení na pořad kratší než 25 minut.

110
Děkuji všem za reakce. Už nemusím zjišťovat, odkud signál pochází, z údajů na internetu jsem vydedukoval, že je problém v příjmu z Prahy, protože pouze z Ještědu vysílá jen 1. a 2. mux, zatímco z těch pražských všechny tři.

111
Dobrý den,
když před týdnem skončilo vysílání multiplexu 3 na kanálu 46 v Praze, přestal mi multiplex 3 jít. Televizi jsem proto přeladil, ovšem zarazilo mě hned několik věcí - den před vypnutím jsem naladil 1. 3. multiplex dvakrát. Po přeladění jsem 1. multiplex naladil jednou a 3. multiplex vůbec. Máme společnou televizní anténu - jednu na Prahu, druhou na Liberec. Jelikož se v rozvodech upravují frekvence, nemůžu vypátrat, odkud vlastně signál 1. a 2. muxu mám. Takže mám vlastně tři otázky - má někdo stejný problém? Nesnižoval se výkon Žižkova? A vysílal z Ládví jen 3. mux, nebo i ostatní?
Předem děkuji za reakce.

Stran: 1 ... 6 7 [8]