Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Novotný

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6
16
Děkuji. Tu knihu o M. Českého jsem měl nebo snad i někde mám, ale vůbec netuším kde je jí konec. Děkuji za obrázky. Mělo by to tak nejspíše být.

Snad se teď nerozzlobíte jak to mám já, ale po všech možných pokusech je to takto: Z anténních krabiček kde jsou s.č jde 70cm koaxu do krabiček, kde jsou zesilovače. Bez těch bych si ani neškrtnul. Dále pak následuje 6m koaxu na půdu, kde je slučovač pro sfázované antény. Vyráběl ho samotný pan Poštulka z Terozu. :-) Po sloučení všech 4 antén opět následuje zesilovač a pak už sloučení atd...

17
Zdravím do diskuse. Předem se zeptám, je tu mezi Vámi nějaký odborník na anténní soustavy co by byl ochoten poradit.? :-)

Základní zkušenosti si myslím že mám, tak jsem si udělal takovou radost a sestavil jsem 4x yagi( Kovoplast 2039GL) Dá se říci, že to funguje. Mám ale ještě pár otázek co a jak... zejména rozteče mezi jednotlivými anténami, pokud na tom tedy nějak hodně záleží. Použití zesilovačů... Třeba by to ještě šlo i vylepšit. Pište klidně i sz nebo na mail. Zatím děkuji.

18
Mimo jiné změny, dnes zmizelo info promo DVB-T südbayern a objevila se pozice DMAX Jde o kanál 34. www.dmax.de Zatím to vypadá zajímavě.  ;)

19
Tak už zase jde... 19:34 :-( :-)

20
Potvrzuji. 19:07. Opět se vrátil wendelstein  :D Njn, nebude to mít dlouhého trvání jistě  :(

21
Na 500W opravdu slušný... bůhví ale kde je pravda že  :D nato, že jsou Č.B doslova ve stínu "černobílé" a já jsem kór za tím valem, tak mě to překvapuje...

Každopádně na to čtů napíšu, sice mi jistě nevyhoví, ale když už mi to zničilo Wendelstein, tak ať aspoň tohle jde  :D

22
Žeby to v Borovanech nešlo?? To bych se divil...  ;) Máš tam zesilovač? Nejlépe kanálový... Jináč asi šance nebude.

Saxi, volat budu asi já někdy v týdnu, potřebuju něco probrat. Jinak ještě dodám takovou docela nevím jak to nazvat, pro mě schválnost, bohužel to má úplně stejné pidy jako Včelná, takže abych měl na stb oboje, jak programy ze Včelný tak z Políkna tak to nemam šanci. Buď se přepíše jedno nebo druhé. Nastavit to nejde. Zajímavá to situace...  >:(

23
Ahoj kolego  :) . Tak takle je to... to mam teda radost i neradost. Zkusil jsem na "mapyvysilacu" ten profil a směr skutečně odpovídá. Je to nějakých 37km, přes Lišovský val je převýšení přes 100m, ale bohužel to jde a i když je to v H.pol. tak mi to Wendl zničí. No což, budu koukat na Hradec  :D  :(

Mimochodem, kolik to má výkon, výšku nad mořem, umístění... ? Pár Wattů to asi nebude...

24
Zdravím do diskuse. Posledních pár dní jsem pozoroval zhoršení příjmu muxu ARD z vysílače Wendelstein k54. Pátral jsem tedy po příčině až jsem nalezl... pro mne velice smutná událost, ale na oném k.54 pravděpodobně začala vysílat nějaká nová reg.síť nejspíše č.1?? někde od Jindřichova Hradce. Jsou tam pozice: DATEL, TLTV, JHTV a TEST4. 

Chytám to v Č.B zcela bez problémů.

Víte někdo co je to zač?? Děkuji

25
Jooo to je náš Českobudějovický supermux  ;D ;D. Ale aby na něj nebyla samá negativa, tak se možná stal malý zázrak, ale konečně přejmenovali alespoň stanice. Aktuálně: NOE, TV8, TVT(Třeboň) a regionalnitelevize.

26
Zdravím do diskuze. Nevíte někdo o změnách v tomto muxu ze Včelné? Jsou odpojeny pozice Óčko a Šlágr TV. Místo Óčka je jakýsi pravděpodobně slovenský program - věštění, název zjistit nemohu, neboť je v divném formátu(normálně asi 16:9) ale nastavení v muxu je podivné a místo Šlágru je zatím tma. Dík  :)

27
A je to tu... přesně o půlnoci doslova přeskočily programy na jiné. Jsou to ty jak je uvedeno ve zprávě + jeden jakýsi infokanál, kde se píše o výhodách DVB-T a plánovaném dalším kanálu na místo tohoto infotextu.

28
Nedalo mi to tedy, ale zkusil jsem tedy směr Mnichov, signál se po otočení od Wendl. značně zhoršil a nastala "tma". Pořád mi to nepřijde žebych chytal ten Mnichov. VKV anténu již bohužel nemám, byť bych ji potřeboval. Před pár lety se rozpadla(žádná škoda ale, byl to jen kruhový dipól). Jinou jsem ještě nedal. Přiložím ještě obrázky profilů od mne k vysílači. První Wendel a druhý Mnichov. ,

29
Také zdravím,

U mne to bude Wendelstein. Chytám ho stále stabilně. Nějakého dlouhodobějšího poklesu signálu jsem si nevšiml. Přeci jen i tak je to dost proměnlivé byť stabilní. Na 99,9% to bude v mém případě právě on. Dle mapavysilacu.cz směr naprosto sedí, navíc terenní profil k Mnichovu ode mne nemá šanci. Měřák by pravdu ukázal, ale ten bohužel zatím nevedu.

Mimochodem, už je vše opraveno??

30
To je to ono DX hraní a ta radost že to na takovou dálku jde a ještě stabilně  :) Navíc jsem si udělal onu soustavu, vyladil, tak by mě to s.. o to víc.
Nicméně i na to koukám. Kolikrát na RTL2 jsou pro mě zajímavé reality show. Trödeltrupp, Berlin Tag und nacht, Frauentausch...

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6