Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Svoboda

Stran: 1 ... 70 71 [72]
1066
@Petr Svoboda: >:( Běžně na blbosti nereaguju, ale na tohle musím!
Nejdříve doporučuji si přečíst tento článek: http://www.tvfreak.cz/art_doc-3B4E3517B7AFBFBAC125770A00394F8B.html

Pak možná pochopíš, že označovat HDTV ready antény, konvertory, kabely atd. je absolutní nesmysl!
A nebo to nepochopíš (nebudeš chtít pochopit). V tom případě doporučuji pro sledování HD vysílání používat zásadně jen HDTV ready gauč, k ovládání TV používat HDTV ready ovladač, popíjet můžeš musíš HDTV ready pivko a na nohách musíš mít jen a výhradně HDTV ready ponožky.
Uf. ;D

Není co chápat, pokud si nepřečteš celý můj příspěvek a budeš reagovat jen na část, hodíš se spíš mezi politiky.
Ale i tak děkuji za reakci, lépe než jen přikyvovat cizímu názoru.

Pozn: ke HDTV gauči, ponožkám - pokud budou mít nějakou výhradní funkci, technické propojení kabelem, vzduchem a budou spolupracovat se zařízením s vysokým rozlišením, proč ne.

1067
Posílám další párek "úsměvností", co jsou však spíš k pláči.  ::) :-X Hlavně že HDTV ready.  :o >:( :-X
Aha! Tak tady tomu někdo nerozumí.
Nebo jsi tak arogantní, že jsi přesvědčen, že na obalu výrobku musí být jen technické informace pro tebe. Pokud nejsi tak namyšlený, tak ti to vysvětlím.
To HDTV ready je marketingová informace, a ani ta nesmí být v rozporu s technickým obsahem - teprve pak by to bylo klamání zákazníka (bez ohledu na to, co si Jan Polášek pod tím pojmem představuje). Tato informace v technickém rozporu není. A usuzovat z prohlášení na jednom výrobku na vlastnosti jiných, to už je doopravdy neschopnost orientovat se v moderním světě. Skupinové soudy patří do doby socialismu - "to si povíme jinde soudruhu". A ještě tato informace má druhou funkci - velká část prodavačů neumí odpovědět na přímou otázku laického zákazníka - "…a umí to HD? Víte, já mám doma fullhádéčkovou televizi…" - odpověď má přímo před očima prodavač i zákazník.

Stran: 1 ... 70 71 [72]