Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Marek Vajdík

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Televizory / Re: dilema LG 50PK950 versus Panasonic TX-P50G20E
« kdy: 01. 09. 2010, 13:51:48 »
Taky bych spis volil Panasonic. Divx muzete prip. resit necim takovym: http://www.ferguson-digital.cz/products/D-880HX/index.aspx (to uz je relativne mala investice a dostanete mj super podporu titulku, moznost prehravat divxy z USB i z DVD/CD media, MP3/CD/DVD player, ..... atd.).

Mel jsem Panasonic TV dvakrat po sobe. Jednou CRT, pote plazmu. V obou pripadech jsem byl naprosto spokojen se zpracovanim, s obrazem, uzivatelskym komfortem atd. Mozna tomu obcas chybi nejaka ta technicka vychytavka - ale co umet mela, to TV od Panasonicu vzdycky umela na jednicku.

77
Za prvé, když je vše digitální a když už se tady dělají i takové zhovadilosti, jako, že to cpe do DVB-T. Tak DRM by bylo idiální. ČRo by měl jít příkladem a jako první okamžitě veškeré své vysílání na DV, SV, KV převést do DRM. Tím by to získalo novou šťávu,kvalitu, motivaci...

Pokud by v tom bylo dostupné např. WAVE celoplošně po ČR, přísahám, že do týdne, potřebný přijímač mám doma !!!

Zaplatpambu za wave v DVB-T a DVB-S. V kombinaci s moznosti internetoveho poslechu je tak wave k dispozici takrka vsude, kde potrebuju. V aute si v pohode vystacim s poslechem MP3, pripadne zprav CRo1. Ostatni radiovej srot nepotrebuju.  :)

Stran: 1 ... 4 5 [6]