Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jiří Ryvola

Stran: [1] 2 3
1
Zdravím, vy co se občas díváte na hlavně německé programy všimli ste si toho že zahraniční starší filmy/pohádky jsou tam vysílány v lepší kvalitě než u nás? a to mluvím o SD.

Tak například včera hned Sám doma kterýho dávali večer na tuším ProSieben, na to že to je jen SD tak to mělo mnohonásobně lepší kvalitu než ten hnůj co dávali na Primě a na JOJce... další příklad je pohádka Tři oříšky pro popelku. V ČR je vysílána v takový hnusný kvalitě že se na to ani nedá dívat zatímco v Německu ji vysílali uplně s čistým obrazem a vše bylo pěkné a hezké.

Můžu se zeptat někoho znalého proč se to samé neděje i u nás? a Z jakého důvodu to mají lepší? Díky :)

2
Pokud tedy jedna vysílá v muxu 3 a druhá v muxu 4 tak potom nechápu proč ani jednu pořádně neladím, respektive naladím je obě se signálem zhruba 40/30 a někdy i méně, je to dost kolísavé. Všechny ostatní stanice mam zhruba těch 100/100. a mux 4 chytám také na výbornou.  Začínám pomalu podezírat anténu a nebo koaxiální kabel, oboje totiž má svoje léta už za sebou. Navíc všechno venku.

3
Jak už jsem napsal v nadpisu, zajímalo by mě v jakém multiplexu tyhle dvě stanice vysílají protože se mi je nějak nedaří stabilně naladit. Jestli je to multiplex 4 tak to je divné tam mám 100/100. Děkuji za odpověď

4
Skylink / Re:Satelitní rozbočovač
« kdy: 21. 07. 2012, 22:19:58 »
Díky :)

5
Skylink / Re:Satelitní rozbočovač
« kdy: 21. 07. 2012, 22:16:07 »
Čili ať koupím ten nebo ten chybu neudělám. Děkuji za rady :)))

6
Skylink / Re:Satelitní rozbočovač
« kdy: 21. 07. 2012, 22:07:16 »
Díky za odpověď čili tomu abych použil monoblok twin se nevyhnu, koukal jsem teda na netu na monobloky a jaký je rozdíl vtom jestli ty zářiče jsou spojený jakoby v jednu takovou "šišku" a nebo když je každý zvlášť.

Taky by mě zajímalo jestli je lepší koupit ten co má  šum 0.1dB a nebo 0,2dB díky :)

7
Skylink / Satelitní rozbočovač
« kdy: 21. 07. 2012, 21:53:41 »
Zdravim, na střeše mám parabolu 85 cm s monoblokem který má jeden výstup. Nyní jsem se rozhodl pro pořízení druhého satelitního přijímače a chci se zeptat jestli můžu pro "rozdvojení" signálu použít toto:  http://www.alza.cz/fvs-2p-2-smery-d307048.htm


popřípadě verzi s 1 průchozím napájením.   


Ptám se stoho důvodu jestli neexistuje ještě nějaký jiný způsob než monoblok na dva výstupy. Děkuji za reakce.

8
Zdravim, teď jak byla u nás ta serie bouřek tak nějak přestala jít TV jediné na co se dá koukat jsou programy: Nova, Nova cinema, Prima, Prima cooL a ještě Barrandov, tyto stanice hrají bez problémů, ostatní neskutečně kostičkuje a nedá se na to koukat.

Taky se mi podařilo o víkend naladit Stanice TV pohoda, Nova HD, CT HD, očko, a asi CT 4 HD, tyhle stanice fungovaly asi jeden den, stím že Očko hrálo vpohodě ale ty HD stanice s pohodou se nějak odporoučeli. Nicméně teĎ už nejde nic kromě výše zmíňovaných.

Bydlím u Roudnice nad Labem a anténu mám nasměrovanou na Prahu, nemohlo se stát něco s anténou nebo s kabelem?

Docela mě to štve protože sem se těšil na olympiádu v HD

9
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 17. 05. 2012, 18:43:41 »
tak tohle se mi hodně líbí :D děkuji za užitečný informace, no a až přijde čas tak koupím novou TV a ktomu už konečně i HD přijímač, děkuji pánové :)

10
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 17. 05. 2012, 17:58:42 »
Děkuji, za informaci. Karta je tedy podle všeho Cryptoworks/Irdeto, ale co až skončí Cryptoworks ? Jsem teda nucen kupovat nový přijímač? Kdy se má Cryptoworks oficiálně ukončit ? Díky

11
Skylink / Skylink karta "Výměna"
« kdy: 16. 05. 2012, 22:05:50 »
Zdravim, na email mi přišlo že díky tomu že jsem předplatitel u CSlinku balíku total, že zadarmo dostanu kartu Skylink Výměna s aktivovaným balíkem snad MULTI. Problém je vtom, že mám celkem obyčejný přijímač Mascom 1101CR který je jenom na Cryptoworks a nehodlám kvůli tomu jejich šaškování kupovat prozatím nový. Vysílání v kodování Cryptoworks má fungovat do konce roku 2012 - teda podle toho co se psalo vtom emailu, bude mi karta CSlink do té doby fungovat ?

Pak se uvidí co dál, navíc Skylink nemá Spektrum v SD nemá ani AXN, sice je bomba že bych měl Filmbox a Filmbox 2 nebo co to je ale tohle mě vážně nepřesvědčí o přestupu.

Jak to tedy bude? Děkuji :)

12
jestli chceš, mužu nahrát a dvd poslat v obálce za možná tak 30Kč a nebo to hodit někam na net :)

13
a je nějaká reálná šance že kdyby nastaly ty dobré podmínky že by se na tu stanici dalo dívat ? třeba 5 minut ? ale to asi nemá cenu řešit když tyto stanice mám na satelitu. Ale jen jsem toto nemohl pochopit, Děkuji za vysvětlení

14
Dobrý den, bydlíme na Roudnicku v okrese Litoměřice. Anténu na DVB-T máme namířenou na Prahu a dnes jsem zjistil že se v set-top-boxu objevily tyto rakouské stanice: 3SAT, ATV, ORF - SPORT PLUS, ORF1, ORF2 N, ORF2 W, PULS4, SERVUS TV. Mužete mi prosím někdo říct jakým zpusobem se tyto stanice mohli objevit vtom STB ? Podotýkám že ani jedna nefunguje, STB píše "Není signál, zkontrolujte anténu" a navíc tak daleko od Rakouska.  Děkuji za vysvětlení.

S pozdravem Jirka

15
CS Link / Re: stanice JIM JAM na CSlink
« kdy: 31. 10. 2010, 23:34:59 »
pak je tam ještě jim jam DUT ten nejde  a NG Wild DUT ten jde...

Stran: [1] 2 3