reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Josef Zavřel

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21
76
Dobrý den všem.
Pane Tobolko,Kojál je "svářečka".Dle vlastní zkušenosti Vám mohu říci,že se s jeho výkonem nic nedělalo.Pokud jste již nedal na radu pana Kotanena,tak to co nejdříve udělejte a uvidíte,že příjem bude zase v pohodě jako dříve.Zdraví J.Z.

77
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 11. 09. 2015, 10:51:08 »
Dobrý den.
Zdravím všechny na fóru,ale dnes hlavně pana Kubu Melína.
Kdybych napsal do tohoto vlákna svůj názor na řešený problém,napsal bych ho podobně tak jako Vy.Řekl jste to za mě.Díky. J.Z.

78
Dobrý večer všem.
Pane Cosmos 123,zatím to vidím stejně jak Vy a nemyslím si,že by to ohrozilo Šlágr TV.To určitě ne.Ten už má svou klientelu a pokud stanice půjde ve stopách Senzi TV (sleduji ji ),nemusí se pan Peterka bát konkurence.Zdraví Josef Z.

79
Dobrý den všem na fóru i v redakci.
Moje zkušenost.Pokud jsem někdy měl konkrétní dotaz na České radiokomunikace,(ústředí) vždy prvně a můžu říci v mém případě i fundovaně  zareagoval pan ing.Kozák z Pradědu.Zdraví J.Z.

80
Hezký den všem.
Martine,právě jsem se chystal napsat.Máte pravdu.Podle některých údajů, družice 28,5 st.E je ode dneška zcela mimo provoz a ty hudební a jiné dobré stanice přešly na 28,2 st. E do svazku UK,který je směrovaný na Anglii.U nás to pro stabilní příjem znamená "talíř"od 150 cm.Mě na 80 cm zůstaly jen stanice ze svazku EU.Škoda. Zdraví J.Z.

81
Hezký den všem koho tohle téma zajímá.
Zde je poslední info.Zdraví J.Z.

http://cz.kingofsat.net/removed.php

83
Hezký večer.
Sleduji to také a zatím se nic neděje.Uvidíme,co bude dál.J.Z.

84
Hoši,ještě mrkněte sem.J.Z.

http://en.kingofsat.net/pos-28.2E.php

87
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Astra 2G v provozu.
« kdy: 20. 06. 2015, 11:07:29 »
Zdravím všechny na DZ.
Na Astře 2G (28,2 st.E) jsou postupně uváděny do provozu nové TP.U mě na 80 cm.Emme Esse ("na šilhačku 28,5,") jedou některé TP lépe,než 28,5.Jak u vás?Zdraví J.Z.

88
Lukáši,to by jste mě potěšil.Vycházím z Vašeho odkazu http://cz.kingofsat.net/detail-ntl.php ,kde je uvedeno (pokud dobře rozumím) kódování Conax.Zdraví J.Z.

89
Hezké nedělní odpoledne.
Stanice NTL hraje FTA,chytnu ji dobře,ale zřejmě ji brzy zakódují.Zdraví J.Z.

90
Dobrý den všem.
Tak tohle je anténa,která se nyní objevila ve Vatenu.Já mám dvě už 5 roků.Jedna H a druhá V.Tehdy ještě od jiného výrobce síta  a přídavných direktorů.V členitém terénu se mi osvědčila i pro velmi vzdálený,naprosto bezproblémový příjem za každého počasí.Nyní od Vatenu s pozinkovanou reflektorovou stěnou.Nedávám to sem k vůli reklamě výrobci,ale abych pomohl svými zkušenostmi těm,kteří mají problémy z příjmem.U mě je tenhle typ lepší,než "colorka".Všechny na DZ zdraví J.Z.

http://www.televiznianteny.com/pridavne-direktory-p16889.html

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21

reklama