reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Josef Zavřel

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21
61
Televizory / Re:Full hd do 20.000Kč
« kdy: 30. 12. 2015, 09:22:20 »
Dobrý den všem na DZ.
Já bych si dnes koupil třeba tuhle.Imi6 už si asi vybral a tak využiji této příležitosti,abych popřál všem vevné zdraví v novém roce,abychom se na těchto dobrých stránkách mohli s dobrými lidmi setkávat i nadále.Zdraví J.Z.

http://nl.cdn.nrholding.net/CZ10MA/15-12-29/images/09.jpg

62
Dobrý sváteční den.
AM- pásmo SV mají téměř úplně všichni, co mají normální "tranzistoráky.Těch je naprostá většina.I tunery v nižších cenových skupinách mají zabudováno SV pásmo.Drahé tunery možná tohle pásmo nemají,ale ve svém okolí nevím,kdo je doma má.Já mám doma Sony věž,SV neposlouchám,ale pásmo SV tam je.Také všechna klasická autorádia toto pásmo mají.Zdraví J.Z.

63
Hezký den všem na DZ.
Jak píše Geofyzik nebo David Kříž.Velká Javorina se stabilním signálem všech muxů "svítí" až na východní část ČM Vysočiny.Všichni ale to štěstí jako třeba já nemají.Já např. ve svém věku neřeším nikde HD a SD.Se svojí Crtkou Grundig jsem zatím spokojený,některé pořady se ještě vysílají 4:3 a tak pruhy nahoře a dole obrazovky občas nemám.Přeji všem krásné vánoční svátky s dobrým příjmem a přáním se zde se slušnými lidmi setkávat i v příštím roce.Josef Zavřel.

64
Analogový rozhlas / Re:Nove frekfencie pro analogovy rozhlas
« kdy: 17. 12. 2015, 09:56:20 »
Hezký den všem.
Napadlo mě,že novým čtenářům,co nyní v době inverzí "loví"v FM éteru by se mohl hodit tenhle odkaz.Zdraví J.Z.

http://www.dxradio.cz/jidxc/news.htm

65
Hezký večer.
Netuším,jestli by Vám pomohl tento odkaz.Zdraví J.Z.

http://www.dsl.cz/overeni-dostupnosti-podle-adresy

66
Dobrý den.
Jaroslave,to budou také brazilci,něco jako ten TV Record.J.Z.

67
Dobrý den.
Lukáši,zdravím Vás a moc děkuji za radu.Už to jede komplet.J.Z.

68
Dobrý den všem.
Vážení,přišla bída na chudáky a já mám problém s příjmem Sat.Mám přijímač HD (viz podpis).Všechny programy vysílané v HD mě jedou komplet,se zvukem.Nyní mám asi 14 dnů naladěné brazilské stanice na pozici 28,2E st. (A2G ?) 11763GHz/H-23000.Jedna je pod číslem 55410 a druhá je TV Record HD.Signál v plné kvalitě,ale i po přeladění tam stále nemám zvuk.Jsou tam dobré dokumenty,hlavně z přírody,jinak bych to smazal.Prosím poraďte mi.Díky. J.Z.

69
O serveru DigiZone.cz / Re:Kdo povede redakci Digizone?
« kdy: 06. 11. 2015, 09:12:01 »
Dobrý den všem.
Já bych tohle téma už dál nerozváděl.Víme o té změně a tak už to v životě chodí,že lidé odcházejí a noví přicházejí.Oni si musí sami vybrat člověka do svého kolektivu,ať je to kdokoliv,hlavně aby své práci rozuměl a do kolektivu jak se říká "zapadl".Nám zbývá popřát redakci jeho šťastnou volbu.Zdraví J.Z.

70
Dobrý den.
Cezare,zdravím z nedalekého Deblína.Moje zkušenost.RS 8 z Brna Barvičové na K 25 mě po vyzkoušení i jiné antény (colorky)  jede stabilně pouze na vertikálně položené velké,husté plzeňské síto od fi.Vaten Střelice u Brna.Nyní je už dodávají i s přídavnými direktory,které ani tak nezesílí signál,ale zlepší směrovost antény.Jede to však i bez nich.Signál je vysílán vertikálně!!!Vysílání z kóty Sýkoř u Synalova (K 25) nakonec ČRa zrušily,tak že zatím připadá v úvahu pouze pokoušet se o příjem z Brna.Myslím,že v Čebíně to nebude až tak velký problém.Záleží,ve které části bydlíte.Zdraví J.Z.

71
Zdravím všechny.
Ano,jedou zatím obě verze,ale v době mého naladění se stejným programem.Zdraví J.Z.

72
Hezký den všem.
Samozřejmě,že Sýkoř by neměl vliv na pokrytí signálem RS 8 v Brně.Tam by "nedosvítil".Měl jsem na mysli některé oblasti severně a severozápadně od Brna,hlavně okolí Tišnova a části Blanenska,kam "nedosvítí" Barvičova.RS 8 je určena pro krajská města a tak to tak asi má být.Pokud se signál někde dostane mimo ně,je to vlastně bonus.Hezký víkend přeje J.Z.

73
Dobrý den všem na DZ.
Tak dominatní kopec Sýkoř (702 m.n.m.),kde je dnes už téměř nevyužitý stožár ČRa,RS 8 vysílat nebude.Dnes už mohu dle mého názoru říci,že druhé největší město v ČR a jeho okolí, bude patřit k těm nejhůře pokrytým signálem RS 8 v republice.Pohodový den přeje J.Z.

74
Hezký den všem.
Možná zvítězil zdravý rozum,že zatím počítají s vysílačem Osiky na K 25.Mám to vzduchem 10 km.Znám to tady a mohu říci,že by určitě nevysílal pro zvířata v lese.Vždyť vysílač RS 8 Brno-Barvičova,také na K25,nepokryje místy ani celé Brno,natož 30 km vzdálený region kolem Osik.Vzhledem k terénu,bych určitě volil pro K25 Osiky V polarizaci,ale na to jsem malý pán a je již  rozhodnuto.Všechny zdraví J.Z.

75
Ještě jednou všechny zdravím.
Chci jen podotknout,že se bavíme o špatném příjmu muxu 1 K 29.Tam také směřovala má odpověď. J.Z.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21

reklama