Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Josef Zavřel

Stran: 1 [2] 3 4 ... 21
16
omar3.
A o tom to právě je,když si lidé stejných zájmů snaží pomoci.Kdysi tomu tady tak bylo.Hezký den přeje J.Z.

17
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 29. 06. 2018, 08:06:58 »
AndrejH.
Zdravím a přeji hezký den.Jinak moc děkuji za reakci a rady.Zkusím to s tou anténou.Takových lidí si moc vážím.Mám tu jeden odkaz.Ještě jednou zdraví J.Z.

https://www.shop3000.cz/albrecht/3497-albrecht-dr-52-ba.html


18
omar3,díky moc. J.Z.

19
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 28. 06. 2018, 15:46:18 »
omar3.
Moc zdravím a opravdu díky moc za fundovanou odpověď.Bydlím v Deblíně na kopečku s výhledem na Kahlemberk.TV ORF mě jede bez problémů,tak též FM z Vidně.Ten Kamzík mě nikdy nejel,ani po mnoha pokusech.Perfektně chytám vše z Velké Javoriny,ale tam se DAB asi zatím nechystá?Mám citlivý př.Albrecht DR 52 BA se vstupem pro venkovní anténu,tak že před nákupem DAB antény budu muset přítomnost Vídeňského muxu vyzkoušet.DAB+ z Hádů mě hraje bez problémů na pokojovou anténu.Díky a hezký den. J.Z.

20
Dobrý den.
Petře,záměr umístění tak jak píšete se nedá vyloučit,ale nedává smysl.Čtenáři,i ti náhodní kteří si tyto stránky třeba vygůglovali si přečtou dva,tři nadpisy článků a pokud je nezajímají,jdou dál.Když už nic,tak by stačila nahoře poznámka,že fórum je na stránce níž.Ale to už zacházím daleko.Je škoda,že kdysi, bohužel už dávno se tady docela dobře diskutovalo.Občas také došlo k názorovým střetům,ale o tom ta diskuze je.Pokud se diskutuje bez urážek a vzájemného osočování!Hezký den přeje J.Z.

21
Přátelé,hezký den.
Je to tak,jak píše "omar3".Diskuze je taková,jakou si ji uděláme.Proto chci (pokud mají admini zájem),aby byla více na očích.Zatím se k tomu nikdo z nich nevyjádřil.Já třeba na nic nenahrávám,pouze lovím v éteru.Zajímalo by mě např.,kde se dá nejseverněji chytit (Brno-venkov) vídeňské DAB+.Mám DAB+ přijímač se vstupem pro venkovní anténu a nevím,zda investovat do DAB antény na Vídeň,když Brno-Hády (12D) mě hrají bez problémů na pokojovku a víc u nás zatím nehraje a kdo ví,jak to nakonec s našimi komerčkami dopadne.Slováci,které bych z V.J. také mohl přijímat to také nemají,zdá se vše nějak ujasněno.
Diskutovat zde bez vzájemného napadání a osočování by bylo o čem. Pánové,přeji všem hezký den.

22
Dobrý den.
Ptám se,proč není Fórum umístěno nahoře v pravo,aby každému padlo do oka?Celá řada čtenářů se mě ptá,proč je na DZ zrušené fórum?Na stávajícím místě si rubriky mnoho čtenářů nevšimne.Není to škoda? Zdraví J.Z.

23
Analogový rozhlas / Re:Rozšíření celoplošné čro dvojka
« kdy: 31. 01. 2018, 21:10:08 »
Hezký večer.
Jardo,já bych si to měl v téměř 71 letech pamatovat.Možná mě opraví Pamětník.V 60létech byla Praha1 (SV) a Praha2 (DV).Praha1 zůstala a z Prahy2 se stalo Československo a za Husáka pak Hvězda.Tehdejší výkon neznám,ale Hvězda za Husáka hrála přes den po celé Evropě a v noci i v severní Africe a daleko v SSSR.Opačně na DV hrála i stanice Moskva u nás a kdo ví až kde!Po roce 89 se z Hvězdy stal předválečný Radiožurnál a z Prahy 2, Praha.Praha2 (SV) hrála z Dobrochova u Prostějova.Hvězda vysílala na DV z Topolné u UH.Hradiště.Těm lidem tam tehdy nebylo co závidět.Tehdy se říkalo,že tam brní ruce,i když otvíráte železnou branku.Jak je to dnes,už všichni ví.Doufám,že jsem si to nepoplet a pokud ano,tak se omlouvám.Zdraví J.Z.

24
Hezký den.
Od podzimu i ČR Brno - Kojál 106,5 MHz (100KW).Údajně na přání ČR,k vůli spuštění reg.studia ČR Zlín.
Zdraví J.Z.

25
Hezký den všem.
Předpokládám,že půjdou do DVB-T2 a bude-li kvalita obrazu jako v PS 13,bude to na úrovni HD.To pro ty,co sledují vše FTA.Sledoval jsem ráno zahájení vysílání a první dojem byl dobrý.Zdraví J.Z.

27
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 28. 07. 2017, 14:10:33 »
Kluci,hezký den a díky za info.
Počkáme si,až to spustí a uvidíme.J.Z.

28
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 28. 07. 2017, 09:04:03 »
Když vezmu Hády, tak když stejný výkon pustili do stejného anténního systému, tak výsledná úroveň signálu T i T/2 je stejná. Už se tady probíralo, že Kojál pro T/2 by měl dostat nový anténní systém. Tady je možnost, že ke změnám v pokrytí může dojít. Jestli k lepšímu nebo horšímu ukáže čas.

Hezký den.
Omare 3,máte pravdu.Tohle jsem měl také na mysli.Vídeň na K 24 a 34 mě jela stabilně dobře.Po překlopení do T2 (H264) mě jede na stejné zařízení hraničně.Už to zde také někdo dříve psal.Hády K 28 T2 (10KW H) mě ukazují také o málo slabší signál,než K 29 (10KW H) v DVB-T.Zdraví J.Z.

29
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 27. 07. 2017, 16:22:03 »
Hezký den všem.
Dobrá zpráva pro nás Moraváky.
Konečně spustí v září i Kojál.Jsem zvědav na porovnání síly signálu se současným DVB-T. J.Z.

30
Digitální rozhlas / Re:DAB adapter do auta
« kdy: 16. 07. 2017, 16:33:27 »
Dobrý den pane "Pamětníku".
Rád čtu Vaše příspěvky.V sedumdesáti létech už si o tom co píšete mohu nechat jen zdát a budu rád,když si na radiu jednou vytáhnu prutovou anténu a sluch mě dovolí kvalitní poslech DAB.Snad se toho jednou dožiji.V autě radio nemáme.Ten adapter FM do auta mě po domě šlape perfektně.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 21