reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Josef Zavřel

Stran: 1 [2]
16
Analogový rozhlas / Údržba na vysílači Kojál
« kdy: 27. 07. 2012, 16:19:40 »
Zdravím všechny.
ČRA dnes oznámily prostřednictvím ČRo Brno,že v období 30.7 až 10.8 t.r.se bude provádět nátěr stožáru vysílače Kojál.V těchto dnech pojede vysílač celodenně se sníženým výkonem.Průběh prací bude záležet hlavně na počasí.V době omezeného výkonu vysílače se budou provádět některé údržbářské práce na vysílacím zařízení.

17
Analogový rozhlas / Radio R z Újezdu u Brna-výborné country.
« kdy: 13. 06. 2012, 12:33:43 »
Zdravím všechny.
Nedá mě to,abych to sem nenapsal.Asi před týdnem jsem při projíždění stanic na věži Sony zaslechl oblíbenou píseň.Zjistil jsem,že pochází z Radia R,lokální stanice mikroregionu obcí Újezd u Brna.Dle tabulky DX clubu jsem zjistil,že vysílač s V polarizací má výkon 50W!Vzdálenost z Deblína do Újezdu jsem neměřil,ale může to být i 40km.Vzhledem na členitý terén z toho směru,jsem si říkal,že jsou nějaké mimořádné př.podmínky.Mám na střeše ne moc vysoko anténu S dipól.Na stanice z Brna mě to stačí.I ty s výkonem 1-2 KW i když jsou blíž, někdy ve stereu nepatrně šumí.Radio R však ne a proto že mám rád dobré country,stalo se mou oblíbenou stanicí.Vysílají však jenom 6-19 hod.Zdraví Josef Zavřel.

18
Dobrý večer.
Když jsem četl čísla záměru budoucího pokrytí signálem muxu 4,říkal jsem si jak to chtějí řešit třeba na Brněnsku?Na Bohunické nemocnici v Brně je vysílač 2KW,který nepokryje ani celé Brno.Případné další "prdítko" umístněné v ulicích Brna jak by smet.Vyřešil by to určitě dosud volný bývalý analogový K46 (100KW) na Kojále a nebo alespoň 10KW na Hádech.Před pár dny jsem psal technický dotaz na záměr budoucího pokrytí Brněnska signálem muxu 4 do rubriky dotazů která je na webových stránkách muxu 4.Do této chvíle jsem se odpovědi nedočkal.Bude vysílat mux4 v MPEG-2 (nyní 4) ?Zdravím všechny diskutujíci a zvláště p.Davida.Josef Zavřel.

19
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / DVB-T2 a MPEG 4
« kdy: 02. 04. 2012, 15:30:41 »
Zdravím a přeji hezký den.
Pánové,chci se zeptat,k čemu budou nyní sloužit na většině území ČR tunery MPEG 4,kterými je vybavena většina současných TV přijímačů,když se rozjede testování a následné vysílání v DVB-T2?V MPEG 4 vysílá jen několik vysílačů nízkého výkonu.Zdraví J.Z.

20
Dobrý den.
V Čechách vysílá několik regionálních stanic v DVB-T.Mám na mysli např.TV Polar,Stil,RTM,Noe.Na Brněnsku vše nějak usnulo.Ví někdo něco,zda se i zde počítá s rozvojem podobného vysílání?Předem děkuji za informace.

21
Dobrý den.
Hoši,zdravím vás.Při brouzdání po internetu jsem narazil na anténu FRACARRO 6 HD.Nechci ji kupovat,ale zaujala mě udávaným ziskem 17 dB a k tomu docela malými rozměry.Zkoušel ji někdo,nebo o ní víte něco bližšího?Jde mi o její případné schopnosti dálkového příjmu.Zdraví J.Z.

22
Televizory / Jaký TV přijímač koupit?
« kdy: 18. 11. 2011, 10:39:16 »
Dobrý den.
Nechci tohle stálé téma ze široka dále rozvíjet,ale vyhodit peníze a nebýt spokojen se mě také nechce.Chci koupit novou TV,ale k vůli nábytku jsem omezen na 37" (94cm) a pozorovací vzdálenost do 3m.Nemohu do ní dát více než 12000Kč.Prosím odborníky a zkušené znalce o radu,co je nyní na trhu v této relaci a do čeho by v mém případě šli.I do jaké technologie.Viděl jsem v akci LCD Philips 37PFL4606 H.Nechci ji chválit,to bych na tyhle stránky nepsal.Vzhlédl jsem se v odezvě 2ms.Prosím,poraďte.Předem děkuji. J.Z.

23
Dobrý den všem.
Četl jsem o zahájení vysílání rakouské ORF 3 26.10 t.r.Nikde jsem nenašel informace,zda-li bude vysílána i na DVB-t a popř.ve kterém muxu.Předem děkuji za informaci.J.Z.

24
Pánové přeji hezký den.
Přijímám bez výpadků z VJ  k 56 (73/97),ale k 57 ani při mimořádných podmínkách nechytnu (0/0).Nemám v úmyslu rozvíjet nějakou obsáhlou debatu,ale mohl by mi někdo z
informovaných sdělit,jestli je ještě naděje na zlepšení příjmu tohoto kanálu směrem na Moravu a nebo jestli je to konečná situace.Kamzík z BA ani ťuk.Moc děkuji.

25
Dobrý den.
Prosím nevíte někdo,proč před pár dny zmizelo toto vysílání na k-53? Oba signály 0.Před tím mě to v Deblíně jelo s nepatrnými výpadky denně.Zdravím všechny,hlavně pana Kříže.Díky za odpověď.Josef Z.

Stran: 1 [2]

reklama