reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Josef Zavřel

Stran: [1] 2 3 ... 21
1
Digitální rozhlas / Re:dab+ na slovensku
« kdy: 17. 03. 2019, 13:32:26 »
Pánové zdravím.
Po dlouhé době DC Tower mě dnes hraje na "plný kotel".Kamzík s výpadky.Přikláním se k Davidovi.Atmosférické jevy dokáží divy,ale myslím,že po nočním přechodu studené fronty bude zítra vše jinak.Hezkou neděli.J.Z.

2
O serveru DigiZone.cz / Re:diskuse na DZ?
« kdy: 15. 09. 2018, 13:48:42 »
Pamětníku,zdravím a přeji pohodové dny.
Proto že jste opět trefil hřebík na hlavičku,musím reagovat a sdílet Váš názor.Ano,s odchodem redaktorů,kteří měli zájem o dobrou diskuzi a podporovali ji,skončila i kvalita servru jako celku.Věřím,že současní redaktoři jsou určitě také schopní odborníci,ale dobrou diskuzi už nějak nepodporují.Víte,že jsem o tom zde dříve založil samostatné téma a z redakce na to absolutně do dnes nikdo nereagoval.Nevím,jestli odchod pod Lupu byla nutnost a nebo záměr,ale konkurence má dnes články a zprávy aktuálnější a odborněji zpracované.Je to opravdu velká škoda.Kdyby zde nediskutovalo už jen několik zapálených pardů,upadl by DZ zcela v zapomění.Možná se tak už i stalo.Kolonka fórum měla být opravdu nahoře v záhlaví, ale DZ je to asi jedno a tak vše ponecháme osudu.Přeji všem hezký víkend a lepší časy. J.Z.

3
Já ho mám půl roku a spokojenost,hlavně se dobře ovládá a je citlivý.

4
Hezký den.
Omar3,podle reakcí (nereakcí) jsem došel k závěru,že je to přesně jak říkáš.A proto fórum ponecháme osudu.Třeba to tak má být.Kdo ví? J.Z.

5
Hezký den.
Jardo,ČRo Zlín (97,5 MHz),vysílá stereo.Celá síť vysílačů ČRo Brno a Zlín vysílá stereo,jenom centrální vysílač Kojál (106,5 MHz) vysílá mono. J.Z.

6
Ahoj Jardo.
Jak spustili ČRo Zlín,začal ČRo Brno z vysílače Kojál na 106,5MHz vysílat mono.Na dotaz mě tehdy řekli,že je to k vůli spuštění Zlína.Tak je tomu a zřejmě i bude dále.Ostatní krajské regionálky v mém dosahu,včetně dalších vysílačů ČRo Brno jedou pokud vím,stereo.Zdraví J.Z.

7
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 13. 07. 2018, 11:55:01 »
omar3.
Hezký den a díky za rychlou reakci a rady.Teď k radám.Anténu jsme "doťukali" k nejlepšímu signálu.Měřák nemáme a přijímač má kompletně vše v němčině,hledal jsem,ale "teploměry"jsem tam nenašel,jen "kostky".Omare,ten 14ti prvek vím,že by asi stačil.Budu o tom stále uvažovat,kdyby však letos (nebo alespoň brzy)spustili něco silnějšího,stačilo by mě tohle.Samozřejmě,že mám anténu vertikálně.Ještě jednou díky za reakci a ahoj. J.Z.

8
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 13. 07. 2018, 09:35:47 »
Přátelé,hezký den.
Včera odpoledne u mě došlo na lámání chleba.S kamarádem jsme instalovali sedmiprvkovou anténu DAB+,se zesilovačem 20/1,2 směr Vídeň DC-Tower (121km).Stanice se bez problémů načetly,ale sekaly se.Lepší to bylo dnes ráno mezi 5-8 hod.kdy byl příjem sekaný,ale stabilnější.Zajímavé je,že se tam načetl a sekaně naskočil i Kamzík(138km.),který je 20 st.v levo.Anténa byla směrována podle buzoly.Možná by to chtělo delší,výkonnější anténu,ale s prostorových důvodů zřejmě počkám,(jestli se dočkám) na zvýšení výkonu vysílačů,případně spuštění z nových,pro mě výhodnějších lokalit.Jsem přesvědčen,že rakouské stanice z Kahlenbergu a slovenské z Velké Javoriny mě jednou (možná) pojedou bez problémů.Zdraví J.Z.

9
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 03. 07. 2018, 09:56:34 »
Pánové,přeji hezký den.
Již mám objednanou anténu DAB s udávaným ziskem na hoře pásma 10dB.Není na skladě a tak by měla dorazit příští týden.Hned vyzkouším a dám vědět.Omar3 i AndrejH,díky moc za zájem o můj problém.Mrzí mě,že se Andrej u nás nestavil.Bývám doma.Snad až příště.Je dobré,že vím,co mě čeká,ale naděje opravdu umírá naposled.Kdybych našel alespoň slabý signál,dal bych tam zesilovač.Zdraví J.Z.

10
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 01. 07. 2018, 13:26:17 »
Hezký den Davide.
Díky za sdělení.Tohle je také důležité vědět.Mě totiž z Kamzíku nejde a nikdy nešlo vůbec nic.Zato z V.J. úplně vše.Počítá se také se spuštěním SK DAB+ z V.J. a rakouského DAB+ z Kahlenbergu?Buď mě to info někde uteklo a nebo už i ta paměť není to co bývalo.Děkuje a zdraví J.Z.

11
omar3.
A o tom to právě je,když si lidé stejných zájmů snaží pomoci.Kdysi tomu tady tak bylo.Hezký den přeje J.Z.

12
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 29. 06. 2018, 08:06:58 »
AndrejH.
Zdravím a přeji hezký den.Jinak moc děkuji za reakci a rady.Zkusím to s tou anténou.Takových lidí si moc vážím.Mám tu jeden odkaz.Ještě jednou zdraví J.Z.

https://www.shop3000.cz/albrecht/3497-albrecht-dr-52-ba.html


13
omar3,díky moc. J.Z.

14
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 28. 06. 2018, 15:46:18 »
omar3.
Moc zdravím a opravdu díky moc za fundovanou odpověď.Bydlím v Deblíně na kopečku s výhledem na Kahlemberk.TV ORF mě jede bez problémů,tak též FM z Vidně.Ten Kamzík mě nikdy nejel,ani po mnoha pokusech.Perfektně chytám vše z Velké Javoriny,ale tam se DAB asi zatím nechystá?Mám citlivý př.Albrecht DR 52 BA se vstupem pro venkovní anténu,tak že před nákupem DAB antény budu muset přítomnost Vídeňského muxu vyzkoušet.DAB+ z Hádů mě hraje bez problémů na pokojovou anténu.Díky a hezký den. J.Z.

15
Dobrý den.
Petře,záměr umístění tak jak píšete se nedá vyloučit,ale nedává smysl.Čtenáři,i ti náhodní kteří si tyto stránky třeba vygůglovali si přečtou dva,tři nadpisy článků a pokud je nezajímají,jdou dál.Když už nic,tak by stačila nahoře poznámka,že fórum je na stránce níž.Ale to už zacházím daleko.Je škoda,že kdysi, bohužel už dávno se tady docela dobře diskutovalo.Občas také došlo k názorovým střetům,ale o tom ta diskuze je.Pokud se diskutuje bez urážek a vzájemného osočování!Hezký den přeje J.Z.

Stran: [1] 2 3 ... 21

reklama