Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Zdenek S.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13
61
Pánové, klídek! Pan Gagarin dostal ban. Pokud tu bude někdo trochu ostřejší, není v tom vcelku problém, ale vulgarity sem opravdu nepatří.

Pane Poláku jestli jste aspoň trochu objektivní tak tady zveřejníte emailový kontakt na sebe aby jsme mohli něco osobně vyřešit a ne tady veřejně.

Nevím z jakého důvodu jste smazal např. tento můj příspěvek
"Gagarine, ty hulvátský soudruhu chovej se laskavě slušně!!! Na druhé straně jsi vedle jak ta jedle, protože právě naopak Česká televize jako veřejnoprávní médium by takové pořady měla šířit i kdyby to bylo jen pro jedno procento koncesionářů. Víte vůbec co je to veřejnoprávní služba?! Asi ne a proto tady taky ťápete takovou zemákovicu a to ještě tak vulgárně!

Ještě jsi nikdy nic nevypustil co by mělo logiku.", který na reakcí na Garinovu diskriminaci a vulgaritu. Na druhé straně jste jeho příspěvek zachoval.

Vysvětlete mě prosím co bylo přímo na tomto a ostatních mých příspěvcích závadného, že jste je všechny odstranil. Nezlobte se na mě ale začínáte být jako konkurence která straní jen některým a co se jí nehodí tak maže.

62
Bože, bože to jsou ale kecy jak si někdo myslí, že se můžou frekvence tahat jak králíci z klobouku a jenom kvůli nějakejm zahraničím pitomostem měnit něco v ČR. Ať si to změní Slováci, jestli mají nutkavou potřebu těma blafama zásobovat i naše území. Ale těm je to nejspíš šumafuk.

Přestaň tady ťápat zemákovicu!!! Říká ti něco mezinárodní koordinace GE06, asi ne když tak ťápeš! např. k52 k Krížavy je mezinárodně zkoordinovaný s nějakým maximálním výkonem a určitým vyzařovacím diagramem. Pokud budou Slováci vysílat s maximálním povoleným výkonem a budou dodržovat schválený vyzařovací diagram tak aj když to bude na Moravě rušit k52 místních vysílačů tak s tím nic Češi neudělají aj kdyby se potentovali. To je jedině věc poťápaných Čechů z Prahy kteří neberou v potaz povolený přeshraniční příjem. Podle GE06 by měl každý vysílač v ČR dost volných vysílačů, pokud by se ČTU nevzdalo kanálů 61 až 69 a nevymýšlelo dále opuštění TV od kanálu 49 výše!!! Pro Moravu a Slezsko není mezinárodně zkoordinovaný žádný vysílač na kanále 52 ale jedině pro Čechy!!!  Tak bych mohl pokračovat dále např. u kanálů 55, 56 a 57!!! Toto vymýšlí Češi dodatečně a není to podle GE06!!! Kdyby nebyli tupci, tak v pohodě najdou jiné vhodné kanály.

Pokud bude na Moravě RS8 zarušen Krížavou, tak Slováci nejsou povinní snižovat výkon a podobně.  Jedině Češi se s tím budou muset smířit nebo změnit kanál protože Slovácí vysílají řádně dle GE06!!!

63
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 06. 04. 2014, 22:48:09 »
Samý lepší názory, radost číst :( Co takhle kvůli Slovákům vyklidit naše DVB-T, pak se můžou připojit ještě Rakušáci, Poláci a Němci, všem ustoupíme, aby se tady mohly ty zahraniční kraviny přijímat a nepotřebujeme ani vysílače na svým území, ne? :(


Přestaň tady ťápat zemákovicu!!! Říká ti něco mezinárodní koordinace GE06, asi ne když tak ťápeš! např. k52 k Krížavy je mezinárodně zkoordinovaný s nějakým maximálním výkonem a určitým vyzařovacím diagramem. Pokud budou Slováci vysílat s maximálním povoleným výkonem a budou dodržovat schválený vyzařovací diagram tak aj když to bude na Moravě rušit k52 místních vysílačů tak s tím nic Češi neudělají aj kdyby se potentovali. To je jedině věc poťápaných Čechů z Prahy kteří neberou v potaz povolený přeshraniční příjem. Podle GE06 by měl každý vysílač v ČR dost volných vysílačů, pokud by se ČTU nevzdalo kanálů 61 až 69 a nevymýšlelo dále opuštění TV od kanálu 49 výše!!! Pro Moravu a Slezsko není mezinárodně zkoordinovaný žádný vysílač ale jedině pro Čechy!!!  Tak bych mohl pokračovat dále např. u kanálů 55, 56 a 57!!! Toto vymýšlí Češi dodatečně a není to podle GE06!!! Kdyby nebyli tupc,i tak v pohodě najdou jiné vhodné kanály.

64
Mě je jedno zda-li to byl omyl nebo ne, pro mě bylo tehdy podstatné že mi i z ČT potvrdili že o té K40 na Děvině jednají, stejně jako třeba o ČT2 na Radíkově, zároveň ovšem bohužel dodávali že naděje na jejich získání není moc velká. Co se týče K46 tak i kdyby ho vyměnili za úplně nový který bude úplně ze zlata, tak by mi to vzhledem k tomu co jsem tím směrem tehdy měl bylo stejně houby platné. A navíc po 8 letech? Vtipné. Jinými slovy jak vidím tak ty by jsi mi v tehdejší době asi "poradil" stejně že tzn. tohle nechytejte poněvadž to není určeno pro Vás, byť ten signál je tu ze všech nejkvalitnější, chytejte to co je určeno pro Vás, byť je to nesledovatelné, tudíž vlastně čumte namísto ČT2 raději z okna.  :)

Mylné informace tu dává komunistický agent "Stasi-DDR" a on je mimo, když tvrdí že pro Děvín z Mikulova nebyl zkoordinován kanál 40 ale kanál 43. On už to má v hlavě celé domotané a to jeho ustavičné přesvědčování jeho pravdy už mu leze asi pořádně na mozek. Ty máš opravdu pravdu, že pro Děvín byl ten kanál 40 a ne on když tvrdí opak.

65
Omyl! Pro VS Mikulov Děvín byl mezinárodní konferencí ve Stockholmu v roce 1961 přidělen nikoliv K40 (ten byl až GE06 pro DVB-T), ale K43! Ten nešel v tehdejším ČSSR (ani později po změně názvu státu na ČR) použít a to protože na těchto frekvencích působily spojové služby na úseku POS! Uvolněn byl až po roce 2000, kdy se už s jeho využitím díky plánované konfernci GE06 nepočítalo!!! A to, že ti pro Olomouc byl doporučen Praděd nebo Kojál, to je z územního hlediska správné!! Problémy s K46 (odrazy v analogovém signálu) byly způsobeny problémy v AS, který byl v roce 1994 upraven na dvoukanálový z původního jednokanálového pro K29). Z obavy z jeho poruchy pak byl v roce 2002 celý UHF AS vyměněn a došlo k prokazetelnému zlepšení parametrů analogového K46! To mě Rozsívale udivuje, že neznáš základní data o síti CS (později CZ) vysílačů! To patří k základním znalostem každého, kdo se o tento obor zajímá nebo v něm pracuje!!!!!


Komunistický agente přestaň ustavičně ťápat zemákovicu. Píšeš ustavičně jednu hovadinu za druhou, nemáš skoro nikdy opravdu a už jsi opravdu trapný. Pro Děvín z Mikulova byl podle stockholmského plánu 1961 opravdu mezinárodně zkoordinovaný pro analog kanál 40 a ne že ne!!! Kanál 43 byl pro československý analog zkoordinovaný jen pro Banskou Štiavnicu a Liberec.

66
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 19. 03. 2014, 21:04:57 »
Od 1. září 1990, kdy začal vysílat na bývalém okruhu ČST1 program F1, byl tento stejný jak v ČR tak i na Slovensku. Rozdílné byly od tohoto data národní okruhy - u nás ČTV a na Slovensku STV. V dobách ČST se oba okruhy (ČST1 a 2) dělily na národní okruhy s rozdílnými programy. Např. tehdejší "rádobydiskusní" programy byly odlišné na jednotlivých okruzích a řešily různá témata. Vzpomínám si na rozdíl v příjmu  ČST1 na kanálech R1 a R6 (český okruh) a kanále R11 (slovenský okruh). I znělky a upoutávky byly jiné.

Je to opravdu směšné jak se nějaký Čech z Čech a súdruh dederon z "Deutsche Demokratische Republik - DDR" snaží poučovat a přesvědčovat Moraváka z Moravy jak byly nebo nebyly rozdílné okruhy ČST pro Slovensko a  pro Čechy, Moravu a Slezsko a následně pak na F1 a národních okruzích ČTV a S1. Oba první programy aj druhé programy ČST jsem chytal aj za hlubokého socilalismu ještě před vznikem F1 a ČTV + S1 a tak moc dobře vím, že rozdíl byl i před aj po vzniku F1 aj když už nebyl tak rapidní jako byl za dob prvního programu ČST kde byl více rozdílný než společný.

67
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 19. 03. 2014, 19:38:23 »
Všechno vygooglit není to pravé, je tam potřeba přidat i tu osobní zkušenost.
Antény na K12 ve vertikále jsou do dneška vidět v okolí Břeclavi a Hodonína. Možná na ně za chvíli bude chodit i nějaky DAB.
na co narážíte?
---
mimochodem antény k12 vertikálně jsou vidělt po celé jižní Moravě, nejen v okolí Břeclavi a Hodonína.

Narážím na to, že jsem nikde nevygooglil, že na VJ vysílal 12K, kdybych tady o tom něšla řeč, tak bych si ani nevzpomněl. Třeba doporučovaná tetička Wiki analogové vysílání ani nezmiňuje.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vys%C3%ADla%C4%8D_Velk%C3%A1_Javo%C5%99ina

Rozdíl mezi lokalitami v dosahu VJ a zbytkem jižní moravy je podle mě v tom, že zde v dobách dávno minulých bylo jednodužší přijímat federální jedničku z VJ než třeba z Kojálu. Použití K12 ve vertikále na zbytku Moravy bude spíše použitím tohoto kanálu a polarizace na lokálních převaděčích.

Navrhuji toto téma v tomto vlákně opustit, abychom příliš dlouho nezkoušeli trpělivost zájemců o žhavé novinky ze slovenského digitálního vysílání.

Federální jednička ze Slovenska byla odlišná od té jedničky co byla pro Čechy, Moravu a Slezsko. Za dob socialismu byl první program ČST na obou stranách federace ješte více odlišný!!!

68
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 19. 03. 2014, 19:34:58 »
Všechno vygooglit není to pravé, je tam potřeba přidat i tu osobní zkušenost.
Antény na K12 ve vertikále jsou do dneška vidět v okolí Břeclavi a Hodonína. Možná na ně za chvíli bude chodit i nějaky DAB.
na co narážíte?
---
mimochodem antény k12 vertikálně jsou vidělt po celé jižní Moravě, nejen v okolí Břeclavi a Hodonína.

Mimochodem antény k11 vertikálně jsou vidět po aj celé východní Moravě a taky na střední Moravě a ne že jsou na Moravě jen antény na kanál 12 ve vertikálu.

69
Digitální rozhlas / Re:Radio Čas v DVB-T
« kdy: 14. 01. 2014, 17:57:57 »
nejsem v přímu reg.sítě 7, mají tam také zprávy z Moravy a Slezska nebo udělali special zprávy pro celou republiku?
Pochybuju, že Pražáky bude zajímat, co se děje někde na Moravě nebo dokonce ve Slezsku.


Když Moraváci a Slezané z Moravy a Slezska musíme furt poslouchat co se děje v Praze a Čechách, tak ať včil Pražáci a Češi poslouchají co se děje na Moravě a ve Slezsku. Nikdo je nenutí to poslouchat a možná si už konečně uvědomí, že na východě České republiky existuje nějaká Morava a Slezsko včetně moravské a slezské národnosti. Češi se taky roztahují na Moravě s českým Blaníkem a to tak, že zruší na Moravě místní regionální stanici a nahradí je právě tím Blaníkem.

70
To je v našem státě normální, když je něco dobrého, tak se to zruší a místo toho se dá nějaká kravina, na kterou se nebude nikdo dívat. Ale holt to už je ten náš super stát.


Žiješ v českém státě a nebo ve slovenském? Žiješ snad v České republice a ne na Slovensku! Je snad logické že v České republice se mají v DVB-T šířit především domácí stanice a ne zahraniční.
Vy Češi a hlavně Pražáci nerozumíte ani slovensky, tak se dívejte na české programy a ne na slovenské! Vy Češi o Slovensku nevíte absolutně nic, když vlastně neznáte ani východ České republiky a najednou vám bude chybět nějaký slovenský program?

71
Hyvrys:Anténu na K52 Radíkov s prozatímním stažením kabelu pod střechu jsem si už nainstaloval ať tam nemusím bl.nout v zimě ale zatím mrtvo. Stejně ale nechci vidět to slučování s Kojálem a především se Slavonínem /K50/ které mi frčí z druhé antény poněvadž i na tu radíkovskou anténu,byť je natočena úplně jinam jede Olomouc vesele dál. Bude to sranda.  ;D


Pane Rozsívale,
vidím se nemůžete dočkat až Radíkov znemožní příjem slovenských programů na střední Moravě kvůli černé obrazovce s nápisem TEST, vysílání monoskopu  a nebo něčeho podobného. Pokud se nejedná o řádné vysílání včetně podvečerních a večerních hodin a taky víkendů, tak se není opravdu na co těšit.

72
no pokud by digitál mě stejnou sílu jako analog, tak i v HUlíně či Kroměříži by mohl být s Křižavou na 52 problém, protože např. Primu z Olomouce jsme chytali v pohodě.

Kdyby bývalý analog z Radíkova jen v Hulíně a Kroměříži. Jasně sem tady už dříve psal že analogová ČT 1 a Prima z Radíkova šla v pohodě až ve Zlíně, který je rozhodně dál jak ten Hulín a Kroměříž.

73
panu  Z.S.

Určitě nemám radost z nějaké HD Primy,vůbec na ni nejsem zvědavý..mám CT Sport HD a to je daleko lepší než nějaké upscale..přinese mi to jen starosti se slučováním..že někdo může přijímat Javorinu a jiný ne,za to bohužel nemůžu..chápu,že fůra STA  i ITA s tím bude mít problém.. :(

Pro Danny10

Myslel sem, že se nemůžete dočkat. Z českých sleduju jedině ČT a ještě Barrandov a někdy Prima ZOOM. Nevím proč nepoužili mezinárodně zkoordinovaný kanál 31 přímo pro Radíkov který je volný. Kanál 31 je pro celou Moravu a Slezsko zkoordinovaný jen pro Radíkov a Kojál. Podle mě je to udělané schválně aby odrovnali Krížavu a zajímalo by mě jestli jim to Slováci odsouhlasili. Pokud by se jednalo o polskou stranu tak by určitě nepochodili.

74
Jede,ale je o cca 5 dBuV slabší než Žilina..navíc nejede pořád VP MUX a z Krížavy je 52,32,35  z jednoho směru..po spuštění Radíkova budu muset ty jojky chytat z Javoriny a to už budu muset selektivně slučovat..


Vidím, že se nemůžeš dočkat a si velice nadržený na ten Radíkov skrz nějakou Primu v HD aj za cenu pěti slovenských programů. Kdyby si nechytal aj Javorinu tak nevím jak by si pak mluvil. Takovým jak ty bych Přál aby puslili z Olomouce aj něco na kanále 56.

přál bych to samé i tobě
závistivče

Ptal se tě někdo na něco, že se do toho montuješ! Odpověď byla taková protože Danny10 se už nemůže dočkat a chlubí se tím, že je mu jedno jestli to zruší Křížavu, když má v záloze ještě Javorinu. Kdyby měl jen Krížavu, tak by mluvil jinak a pak kdo je tady závistivec, že?! Když někdo nebere ohled na druhé a ještě se chlubí tím, že má v záloze příjem z jiného vysílače to už je podle tebe normální?! Nevím co všichni máte s tím HD když tam stejně v HD jede jen něco vyjímeně a kor u té Primy. Jestli to mám SD a nebo v HD je úplně jedno když to jede stejně v HD jen s datovým tokem do 5Mb a pořady natočené v HD jsou tam jen vyjímečně. Raději budu mít šest programů v SD než jen program v HD ne HD.

75

Nemusíš si lámat s tím jak to sloučit s Krížavou, protože Radíkov bude na stejném kanále. Tím pádem nemusíš nic slučovat protože máš po kanále 52 z Krížavy. Jak pustí Radíkov tak z Krížavy nic nezůstane.

No určitá naděje je..Rozdíl mezi vertikální a horizontální polarizací..těch 5 kW není až tolik a je to z opačného směru..každopádně problémy asi budou ;)
[/quote]

Nevím jak si daleko od Radíkova, ale těch 5 kW je celkem dost. Např. Krížava na kanále 35 má jen 2 kW a jak daleko doletí když není zastíněná a vídíš sám, že ide aj v Olmíku. To by si musel být dost daleko od Radíkova a nebo mít v příjmu nějaký kopec aby ti stačila k odrušení jen změna polarity antény. Změna polarity je v reálu jen 15dB potlačení i když se uvádí 20dB. Analogová Primo na kanále 60 měla výkon 4kW a ČT 1 na kanále 33 jen 2kW a jak daleko tyto signály doletěli. Ta analogová Prima se běžně přijímala ve Zlíně tam kde nešla chytat z Tlusté hory a kanál 33 byl ve Zlíně taky příjímatelný než na stejném kanále začalo vysílat DVB-T z Tlusté hory.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13