Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Dominik Laskaj

Stran: [1] 2
1
Kanál 32 jsem chytal na 100% bez výpadků. Ale před 14-ti dny z ničeho nic mrtvo. A od té doby nepomohlo nic. Signál prostě nelze zachytit. Lokalita: Horní Růžodol.

2
Mám TV Panasonic a DVD Panasonic. V TV je zvuk velmi sekaný a na DVD není vůbec žádný zvuk. Doufám, že se to do startu vychytá.

3
Na Óčku už začali vysílat upoutávku na Óčko GOLD. Kdyby se chtěl někdo podívat, tak je ve spodní části této stránky: http://ocko.tv/clanky/startuje-ocko-gold-5f33f40d.html  :)

4
Tak RETRA se v Regionální síti 3 v Liberci nedočkáme. Info z facebooku Retra: 
"Bohužel nám nakonec provozovatel sdělil, že nemá volnou pozici, i když již byla přislíbena, a mělo být zahájené vysílání."

5
Tak jsem dostal odpověď z Retra:

Provozovatel DVBT má bohužel zpoždění se zahájením vysílání z technických důvodů.
Doufáme, že vše bude vyřešené v co nejkratším termínu.


Tak se třeba příští týden dočkáme :)

6
Nemohl by sem prosím někdo dát screen Retro Music TV z Plzně nebo Příbrami... Abych věděl v jaké kvalitě to můžu v Liberci očekávat.

7
Také jsem se tu nad tím nedávno pozastavoval. Mimochodem by bylo fajn, aby už konečně někdo z ReVi zařídil, aby Óčko a Noe běželo ve správném obrazovém módu. Pokud Noe vysílá pořad ve 4:3, tak to vypouštěj 16:9 a pokud Noe začne vysílat pořad v 16:9 i se správným umístěním loga pro tento formát, tak na obrazovce chybí podstatná část obrazu.

Na e-maily nereagovali, tak jsem jim napsal na jejich profil na facebooku a odpověď je taková, že vysílač technicky zabezpečuje externí firma a na problém s obrazovým módem je upozorní. Co se týká Óčka o žádné změně zatím nevědí.


A proč je téma v sekci DVB-S?

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 30. 06. 2012, 16:18:22 »
zdravím....liberec horska samej vypadek a kostičky....takže špatne....chytam na venkovní antenu....jak jste na tom ostatní v liberci???

Liberec, Harcov - síla 98% ale kvalita 0% :(

ale v Horním Růžodole u prarodičů jsem si trochu pohrál se starou anténou kdysi namířenou na Löbau, oprášil starý zesilovač a jede to na 100% odrazem od Ještědu.

9
A není tam 10kW už nyní? Proč by vysílali s nižším výkonem?

10
"Za Ještědem" to vubec nejde. Muxy 1,2,3 chytám na 100%, proč ten mux 4 nemuže vysílat z ještědu. Další problém jsou Sta, u nás v paneláku (néli celé ulici), jsem jediný kdo chytá Genus plus a Očko a to jen proto, že mám v bytě vlastní anténu, proč to Sta je omezený taky nevim. Löbau mi de taky, ale musim otočit anténu na druhou stranu a dat do vertikálu, polsko nechytám, mux 4 bych teda rád chytal, jak to dopadne to nevim.

Tak já to nenaladím ani v samotném Liberci, hlavně že Pařízek hrdě hlásal jak to půjde na každou pokojovou anténu nebo na anténu, která vůbec není otočená na onen vysílač... :D

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 25. 06. 2012, 16:12:02 »
Tak v Liberci v Horním Růžodolu síla i kvalita 0, zhola nic. Točil jsem i anténou na Černou Studnici, ale stejně NIC! Doufám, že to ještě není konečný výkon!

12
tak, pár foto z Černé Studnice u Jablonce nad Nisou - je tu jedna rakvička jako na Chlumu u HK.

Na jakou stranu je ta "krabička" natočena? Doufám že na Liberec/Jablonec.  ;D
ano, je to směr SZ - LBC, JBC
jenom, otázka je - a odpověď vědí jen zasvěcení - v jakém sektoru ta rakvička bude vyzařovat

Uvidíme zítra až to spustí a nebo by se na webu multiplexu 4 mohly objevit mapy pokrytí jednotlivých regionů - to by nebylo špatné, když už dnes chtějí zveřejnit seznam vysílačů a kanálů ;)

13
tak, pár foto z Černé Studnice u Jablonce nad Nisou - je tu jedna rakvička jako na Chlumu u HK.

Na jakou stranu je ta "krabička" natočena? Doufám že na Liberec/Jablonec.  ;D

14
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:TV RTM z Ještědu
« kdy: 03. 12. 2011, 16:29:06 »
Ano od rána nevysílali, ale teď už to jede. Ale takto už vysílání přerušili několikrát. Horší je jak se u Óčka neumějí vypořádat s 16:9 a to nízké rozlišení je skoro nekoukatelné.

15
Alespoň, že opravili na stránkách ten "Multiplex B" ;D

Stran: [1] 2