Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - pepa novák

Stran: [1] 2 3 ... 43
1
kdo měl zájem, mohl si přenos Slavia-Sparta (či přenosy z LM atd.) u O2 koupit, kdo nechtěl nemusel. Určitě mnohem fairovější nežli počínání České televize.  ;)

2
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 11. 09. 2015, 14:49:34 »
klasická česká pohádka vždy měla v příběhu nějaké výchovné sdělení - třeba "Červená karkulka" či "Perníková chaloupka" - aby děti nechodily, kde to neznají a daly si pozor na neznámé lidi. Tedy opravdu "xenofobní" výchova  :), to ČT zjevně chce vychovat z dětí naivní hlupáky, případně Pavlíky Morozovy.


3
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 10. 09. 2015, 12:42:20 »
Nejen že to je ubohý jako celek, ale je to úplně mimo a hlavně nevhodné. S tím souhlasím.

To nemaj nic užitečnějšího na Déčku nežli cpát dětem do hlav něco o uprchlících? (navíc ještě špatně!) Všichni víme že je to INVAZE, né schování zbídačeného a chudého ubožáka před válkou. Oni jsem jdou prosazovat (diktovat) islám a spoléhat se na dávky od státu. Tihleti zmrdi jsou ještě horší nežli cikáni. Hnát to maj zpátky svinským krokem.

Ostatně proč se nezapojí do války se zájmem o svojí vlast? Zdrhá jenom zabělec a srab. (navíc téměř jen mladí muži)

Asi netušíte, co to je invaze a to zmrdi také o lecčems napovídá .....

především zde vyjadřujete politický názor váš a vám podobných, který za správný považujete vy. Pokud Vám či dalším tyto politické názory vyjadřované a propagované ČT vyhovují, tak si to plaťte. Samozřejmě, že pokud z boje utíká zdravý chlap, tak je zbabělec a srab, tedy pokud sám není jako diverzant k nám nasazen.

4
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 10. 09. 2015, 12:34:58 »
Teď už mi snad dají za pravdu i ti, co hájili vysílání ČT do poslední chvíle, že je třeba ČT privatizovat. Jakým právem manipuluje s dětmi?
Privátní televize nemanipulují s dětmi?
možná ano, já o tom nemám přehled. Ale tu jinou manipulaci si neplatím, ČT platit musím - to je podstata problému. Pokud někdo manipuluje, tak ať to dělá za vlastní peníze.
Že je ČT jen povinně placenou propagandistickou troubou a k komu živitelkou kdejakého nacuclého příživníka si myslím a říkám již řadu let.

5
Pro Jana Nováka:
1. Ano, kritizovat kuchaře lze, i když neumím vařit. Jde ale o tón kritiky. Když řeknu, že mi nechutnalo, protože jídlo mělo konkrétní vady, je to v pořádku.
2. Když kuchaře nazvu posměšným způsobem, je to také "kritika", pouze dostala emociální rovinu. Ústava nezakazuje se lidem posmívat. Přesto při volbě způsobu kritiky dávám přednost spíše věcné rovině. Nálepky a nadávky zpravidla nepřinášejí mnoho užitečného. Pokud Tebe někdo zkritizuje posměšným způsobem, dostaneš pravděpodobně vztek na kritika namísto toho, aby ses zamyslel nad obsahem jeho kritiky.

pane bajgere, pokud jde o ty normální kuchaře/jídelny, tak je nejjednodušší příště si u tam jídlo nekupovat a jít někam jinam. U ČT bohužel tuhle volbu nemáte, povinně musíte baštit, blaf neblaf. Kritice se "kuchaři" v ČT jen můžou vysmívat, dokonce chtít ještě více platit a nadále Vám cpát blafy dle jejich volby -  a vy si případně mužete "kecat", co chcete..

6
taky by mohla ČT vydávat tištěné veřejnoprávní objektivní noviny/deník, které by každý dostával denně do schránky a každý přirozeně za ně platil. Úplně by stačilo 250 Kč měsíčně  :P

7
logickým řešením problému ČT na internetu je
1) bud na internetu ČT nevysílat
2) vysílat na netu pouze jako placená internetová televize. Příjem přes internet by si platil jen, kdo by takto přijímat ČT chtěl. Podobně jako si platí lidé dle své volby za kabel nebo satelit či přes telefon.
I satelit je kódován mj. kvůli možnosti příjmu v zahraničí, tak by i internet mohl být takto kódován a tím by měla ČT problém s příjmem přes internet vyřešen.

8
to je něco, jako když dříve soudruzi odměňovali bonnského zpravodaje ČsT Cyrila Smolíka Řádem práce za jeho reportáže ze západního Německa  ;)

9
pane digitáletv, přesvědčeným marxleninistou je tady pan jan novák, akorát se k tomu nehlásí. Nechutné je, jak vykládá, že ti ruští zajatci zemřeli "jen" na špatné zacházení - jo podobně zemřely  statisíce lidí v koncentrácích.
A vy mi nepodsouvejte, že bych byl komunistou, nebo něco o věcném dialogu. Vy tady vykládáte propagandistickou pohádku a zcela opomijíte historická fakta, která patří k historii nedemokratického Polska 1918-1939, zejména omlouváte tehdejší polskou agresi vůči všem sousedům, případně ji vykládáte ve stylu, jak soudruzi vykládali pakt Molotov-Ribentrop za totality, akorát z polského hlediska.

10
pane digitáletv - nemá smysl opakovat co jsem napsal výše. Prostě to, že Polsko napadlo své sousedy po r. 1918 je faktem, a zabralo území, kde byla Poláků menšina (na druhé straně chtělo po ČSR naše historické území Těšínska  - český stát byl uznán jako vítězný ve WWI, co vůbec Poláci na těšínsku dělali ? a kde navíc Poláků také nebyla většina). Faktem je , že Polsko bylo spojencem Hitlera dle smlouvy z r. 1934 a společně s Hitlerem parcelovalo po Mnichovu ČSR. Faktem je, že s Hitlerem skončilo teprve po březnu 1939, kdy Hitler okupoval zbytek ČSR a začal mít nároky proti Polsku a tak jak sám píšete, teprve pak uzavřeli smlouvu a Anglií a Francií. Pakt Molotov-Ribentrop jistě nebyl žádnou "voňavou" věcí, ale byl stejným sobeckým aktem, jaké taky předváděly Polsko, Anglie, Francie či Hitler do té doby. A stejně před Katyní byly hlady Poláky umoření a povraždění ruští zajatci v r. 1920. Takže nechte si ten "sudeťácký" jednostranný výklad dějin, ty nezačaly v září 1939.  viz třeba - http://www.zvedavec.org/komentare/2015/04/6401-oklamane-polsko-ii.htm - a držte se tam faktů a nepište, že je zvědavec fujfuj - fakta jsou i jinde, jen jsem je nenašel takhle rychle v češtině.
A nakonec - společně s Hitlerem vyhlásil v září 1939 Polsku válku také Slovenský štát, který chtěl zpět několik slovenských vesnic na Oravě, zabraných Poláky z ČSR po WWI a Mnichovu.
Tím končím, tohle je primárně web o technice a programech TV.

11
pane digitáletv, wikipedii jsem uvedl jen, protože je nejdostupnější. O tom, že Petljura byl normání zločinný šmejd píše každý seriozní demokratický historik, vč. třeba našich legionářů - i demokratický francouzský soud osvobodil člověka, který tohoto zločince v Paříži zastřelil. Polsko mezi WWI -WWII byla fašistická diktatura, spojenci Hitlera, polský ministr vystupoval se zdravicí jako host ještě na sjezdu NSDAP těsně před Mnichovem 1938 - na tom sjezdu v Norimberku, kde Hitler řval proti ČSR a Benešovi -  a pro ČSR bylo Polsko stejným nepřítelem jako Hitler (mimochodem územních nároků vůči ČSR se Polsko vzdalo až r. 1958 pod tlakem CCCP).. S Hitlerem se rozkmotřilo Polsko až na jaře 1939, kdy chtěl Hitler "koridor a Danzig". Bolševiky napadli Poláci po WWI, stejně jako Litvu, které sebrali Vilnius a celou oblast kolem, takže nepřekrucujte dějiny, tak jako to dělají třeba sudeťáci.

12
pane digitaltv - vy to píšete jako pohádku. K vašemu " Poláci se snažili dohodnout se Simonem Petlurou, to byl vůdce ukranjinských národovců. " to úplně stačí. Tenhle Petljura měl v plánu genocidu Židů (i Poláků) dávno před Hitlerem. Stačí si přečíst třeba Wikipedii. http://cs.wikipedia.org/wiki/Symon_Petljura . O tom, jaká byl Petljura zrůda je možno si přečíst i ve vzpomínkách českých legionářů a zajatců WWI. Bandera a dnešní banderovci byli/jsou přímými pokračovateli Petljury.

13
pane jane nováku, Stalin zdůvodnil to, že se zastavili před Varšavou vyčerpáním po ofensivě a potřebou nabrat sil (tedy stejně jako spojenci zdůvodňovali otevření 2. fronty) a za pak - západní Poláci s Rudou armádou nekomunikovali, což bylo rovněž podstatné.
Banderovci na Ukrajině dělali totéž co u nás náckové v Lidicích a Ležácích, akorát v mnohem větším rozměru, normální válečné zločiny, žádný "válečný boj".
Stalin zabral jen ta území, kde byli Poláci v menšině, také proto současná Ukrajina, Bělorusko a Litva nic nevrací a ani je nenapadne. Mimochodem dnešní Ukrajina stále neuznává "naše" Rusíny jako jedinečnou národnost.

14
karlosi není co okecávat, ano Katyn mají na svědomí komunisté a jsou známi i konkrétní viníci - na rozkaze je podpis politbyra Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu Stalina a všech vysokých členů vedení (Berija, Kaganovič, Kalinin, Molotov, Vorošilov), jsi jistě vzdělán natolik, abys věděl, jaké kdo z nich byl národnosti, ale to je přeci vedlejší. Taky dnes se odsuzuje "kolektivní vina". Ty by ses asi urazil, kdyby tě někdo považoval za bolševika jen proto, že byl Klement Gottwald a různí gauneři z STB Moraváky - i když to, co tady prezentuješ, více nežli na bolševika ukazuje na čistokrevného nácka nebo obyčejného fanatického troubu  :(

15
Sovětská Pravda o americké roli ve II. světové válce.

http://www.atllanka.net/index.php?text=32
ano spojenci si pomáhali, ale všeho s mírou, stále každý myslel hlavně na sebe. V článku - v odkazu - není příliš zdůrazňováno, že ty dodávky nebyly zadarmo, že byly maximálně na půjčku a placeny. Nejen ty do CCCP, ale i ty z USA do Anglie (třeba za 50 torpedoborců zaplatili Angličani Panenskými ostrovy v Karibiku) , stejně tak i čs. zahraniční jednotky byly placeny z čs. zlata, nic zadarmo.

Stran: [1] 2 3 ... 43