Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - GreliaN

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Digi TV / Re: Programy...
« kdy: 20. 04. 2010, 16:51:19 »
Ano přesně. Ale dřív když jsem měl nastavenou satelitní anténu (neboli přístroj) na hodnoty jaké tam dalo Digi TV, tak jsem nemohl ladit třeba CETV, TV8, Musiq1, Citi TV a nebo Párty TV. A ted když jsem si to přenastavil tak je to v pohodě :)

77
Digi TV / Programy...
« kdy: 20. 04. 2010, 16:38:07 »
Zdravím, U Digi TV jsem ukončil smlouvu. Ale stále mě doma zůstal celý komplet, parabola, přístroj i karta. Nic na ni nefungovalo, tak jsem zkusil přeladit na satelit Thor a naladil jsem volně přes 28 programů. Vím že některé programy se dali naladit i na družici Intelsat, když byla karta aktivní. Ale momentálně co jsem přeladil, tak chytám tyto programy.

Slovenské programy
TV Patriot, TV živá, CETV, TV Lux, TV8, Music Box, Musiq1,

Ostatní programy
Citi TV, Party TV, Duna 1, Duna 2 a podobně...

I když jde o volně šířící programy, tak jsem rád za to že je ladím. Protože když jsem u Digi tv ukončil smlouvu a karta je neaktivní, tak nešlo naladit nic. Dokud jsem si nepřeladil. Jsem rád za slovenské programy a taky hlavně za hudební stanice. A dále jsou tam i nějaké ruské stanice. Takže si myslím že se to vyplatilo vyzkoušet. Pokud někdo máte Digi TV tak prosím napište jestli to ladíte i normálně při plně aktivní kartě Digi tv na satelitu Intelsat, nebo na jakém přesně jede...

Stran: 1 ... 4 5 [6]