Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - charomges

Stran: [1]
1
Zdravím, vzhledem k tomu, že se potýkám po spuštění aplikace Videopůjčovna na HBB TV Prima s problémy při přehrávání a funkčnosti aplikace po 20:00 hodině, prosím o vyplnění ankety. TV Prima prý žádné podobné problémy neshledala a nemá je od jiných uživatelů hlášeny.

Děkuji

Charomges

2
Zdravím,
včera jsem si v Plzni všiml, že zmizelo HBBTV z Prima | T2 kanálů. Zatím jsem nikde nenašel důvod. Je to jen z vysílače Krašov nebo máte stejné zkušenosti i jinde?

3
Televizory / Stream.cz už nejde na smart TV bez Flash playeru
« kdy: 20. 10. 2015, 17:26:48 »
Kokám, že se změnou api stream.cz došlo i k zrušení možnosti alternativního přehrávání videí v prohlížečích Smart TV bez Flash playeru. Přijde vám to také líto? Já tuto funkci využíval poměrně hojně. Škoda jen, že stream.cz není jako aplikace pro tento druh TV přijímačů. 

Díky za názor.
                        Charomges

4
Televizory / Jak vám funguje Prima Play na TV
« kdy: 02. 07. 2015, 17:34:33 »
Zdravim, rád bych věděl, jaká je funkčnost Prima play na TV. Já s touto aplikací mám trochu problém i přes připojení se změřenými 60Mb/s. Hbbtv ČT funguje i v 720p bez jediného škubnutí. Prima play přeskakuje i o několik vteřin vpřed, rozchází se obraz a zvuk a také dochází k zaseknutí videa. Máte někdo podobné zkušenosti? Jediné co mně pomohlo bylo použít WiFi a snížit maximální rychlost na 5Mb/s, pak to jede celkem dobře, ale to není řešení.

Dík za reakce.

5
Zdravim. Funguje Vám HBB TV od ČT? Zjistil jsem že nefunguje ani na netu, ani v mobilu a ani v TV(různá připojení i poskytovatelé). Zatím jsem nenašel žádný komentář ČT. Nemáte někdo bližší info? Je to nějaká plánovaná odstávka?

Stran: [1]