Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - charomges

Stran: [1] 2
1
Zdravím, vzhledem k tomu, že se potýkám po spuštění aplikace Videopůjčovna na HBB TV Prima s problémy při přehrávání a funkčnosti aplikace po 20:00 hodině, prosím o vyplnění ankety. TV Prima prý žádné podobné problémy neshledala a nemá je od jiných uživatelů hlášeny.

Děkuji

Charomges

2
Zdravim,
v Plzni je stejný problém i s Nova Cinema. Po přepnutí mimo multiplex a zpět se to na nějaký čas opraví, ale zpoždění se objeví znovu. Asi někdo něco zase ladil  ;D.

3
Zdravím,
včera jsem si v Plzni všiml, že zmizelo HBBTV z Prima | T2 kanálů. Zatím jsem nikde nenašel důvod. Je to jen z vysílače Krašov nebo máte stejné zkušenosti i jinde?

4
Dobrý den,
popravdě setkal. Nešel kanál 34 na STA u jednoho z uživatelů. Vada byla v účastnické šňůře, která i přesto, že byla nová neměla spojeno stínění. Zkontroloval bych připojení a to včetně zásuvky.

5
Dobrý den, bohužel Vás asi neuklidním. Teď jsem zkoušel HBB TV na Panasonic TV a vše je OK.

6
Tak jsem četl zajímavý článek o bezpečnosti flash jako takového a můžu říct, že z toho nemám moc dobrý pocit. Viz článek: http://www.lupa.cz/clanky/jeste-mate-flash-v-pocitaci-nemate-trochu-sebevrazedne-sklony/#utm_medium=kolotoc&utm_source=digizone-cz&utm_campaign=jeste-mate-flash-v-pocitaci-nemate-trochu-sebevrazedne-sklony

Zajímalo by mě, co je na tom pravdy, ale problém seznamu je, že nás nutí flash používat.

Jinak uživatelé Samsungu, jsou ty šťastnější Smartáci.

7
Televizory / Stream.cz už nejde na smart TV bez Flash playeru
« kdy: 20. 10. 2015, 17:26:48 »
Kokám, že se změnou api stream.cz došlo i k zrušení možnosti alternativního přehrávání videí v prohlížečích Smart TV bez Flash playeru. Přijde vám to také líto? Já tuto funkci využíval poměrně hojně. Škoda jen, že stream.cz není jako aplikace pro tento druh TV přijímačů. 

Díky za názor.
                        Charomges

8
Televizory / Re:Jak vám funguje Prima Play na TV
« kdy: 19. 10. 2015, 13:47:29 »
Zdravím majitele Panasonic Smart TV. Můžete mi prosím dát vědět, jak nyní funguje aplikace Prima Play na TV? Díky za jaké koli info. Dík.

9
Televizory / Re:Jak vám funguje Prima Play na TV
« kdy: 10. 07. 2015, 09:41:12 »
No já měl primárně na mysli aplikaci Smart TV, myslím, že jí mělo vícero výrobců. Momentálně nevím přesně jestli ji má LG a Panasonic. Samsung jí podle všeho nemá.

10
Televizory / Re:Jak vám funguje Prima Play na TV
« kdy: 08. 07. 2015, 11:08:04 »
No já netvrdil, že se jedná o Samsung. Model neuvádím, abych zjistil kde to nefunguje. Když napíšu konkrétní model a výrobce, soustředí se diskuze jen na něj a to právě nechci.

11
Televizory / Jak vám funguje Prima Play na TV
« kdy: 02. 07. 2015, 17:34:33 »
Zdravim, rád bych věděl, jaká je funkčnost Prima play na TV. Já s touto aplikací mám trochu problém i přes připojení se změřenými 60Mb/s. Hbbtv ČT funguje i v 720p bez jediného škubnutí. Prima play přeskakuje i o několik vteřin vpřed, rozchází se obraz a zvuk a také dochází k zaseknutí videa. Máte někdo podobné zkušenosti? Jediné co mně pomohlo bylo použít WiFi a snížit maximální rychlost na 5Mb/s, pak to jede celkem dobře, ale to není řešení.

Dík za reakce.

12
No já zkoušel jak Wifi, tak kabel a výsledek byl stejný. Odpověď ČT byla že je u nich vše ok. Bohužel myslím, že dost lidí to vůbec neřeší, obzvlášť když stále v HBB TV je nápis zkušební vysílání. Možná je dost i těch co to prostě vzdali a používají aplikaci v mobilu nebo na netu, která mimochodem funguje i tam kde HBB TV nefunguje.

13
Po nasazení aplikace MS hokej 2014, dochází k přerušení přehrávání pořadu (např. dnes Show!, včera nešel 6. díl Nejchytřejšího čecha...) a opětovnému načítání bez kloudného výsledku. Občas pomůže dát znovu přehrát občas vystoupit a nastoupit do aplikace ivysilani v HBB tv. To pomůže občas na chvilku občas na delší dobu, ale stejně se přehrávání opět zastaví. Má někdo podobné zkušenosti? 

14
Tak už to zas jede, asi chybka na serveru :-). Dík za info

15
Jo ještě jsem zapomněl, že problém se týká přehrávání archivu ivysílání. Objeví se hláška "Litujeme, ale tento pořad není v iVysílání dostupný." a to u všech zatím vyzkoušených videí.

Stran: [1] 2