Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Mouca

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8
31
Digitální rozhlas / Re:Digitální rozhlas - zkušenosti
« kdy: 11. 12. 2011, 18:48:39 »
......dokonce jsem pořídil i nahrávku, kterou ten NOXON Media Player ukládá ve formátu WAV, převedl jsem to do MP3.
---
Tak nevím p. Soško, proč Vám to normálně hraje a mě ne. Budu ještě pátrat, nejsem zrovna odborník na audioformáty.

32
Digitální rozhlas / Re:Digitální rozhlas - zkušenosti
« kdy: 11. 12. 2011, 08:45:17 »
Na pana Sošku: Taky už jste vyzkoušel novou možnost nahrávky s NOXON DAB stickem ? Po stlačení červeného tl. Record se stanice nahrává na HDD ve formátu WAW nebo v orig. MP2 a path vede na Multimedia player. V počítači se ale následně zobrazí jako MP3 a nahrávka hraje velmi pomalu a zkresleně. Takto to funguje na W7, na WXp se mi nahratý soubor vůbec nezobrazí, prostě tam není.

33
Digitální rozhlas / Re:Možnosti v ČR....
« kdy: 09. 12. 2011, 18:46:07 »
Na Rock Antenne Bayern už běhá na displeji banner aby si lidi prověřili způsobilost jejich přijímačů na DAB+. V polovici ledna 2012 dojde ke změně.

34
Tak hlavně, že to běží na L Bandu, to jsem totiž nemohl vyzkoušet. Když dáte pořádnou yaginu tak ani ten zesilovač nebude třeba. Chce to jí dát na vodorovný výložník ze stožáru alespoň metr dlouhý. Dneska mi přišlo další DAB+ rádio, Sangean DDR-31+. to dám do vedlejší cimry, zkušenosti ještě popíšu. Je zajímavé, že mi ten Noxon na Vistách (Turion 64) šel, trochu tam byly šachy s instalací.

35
Tak už to "troubí" z HB !
na fr. 222.064 zrovna poslouchám Bayern 3. Signál naplno.

36
Pánové, tak pro mě DAB zatím padnul. Ve čtvrtek jsem si koupil Samsung Galaxy S II se slušnou dávkou dat, a tak místo DABu budu poslouchat rádio přes internet. Pokrytí v Praze slušné, doma můžu mít mobil přes wifi, případně to řeší Smart TV. Každému dle jeho gusta... 8)

Dobrý den p. Poláku,
taky mám tento telefon a pořídil jsem si k němu takový adaptérek, který převede USB na HDMI a tak si můžete nahrané HD videa pouštět na HD tv. Toto umí jen tento telefon, podporuje MHL (Multimedia Highdefinition Link). Jakým procesem se to v tom adaptérku dělá, není mi známo ale funguje to, musí se to napájet z nabíječky. Zde: http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-adapter-mhl-microusb-hdtv-hdmi-eia2uhun-pro-samsung-galaxy-s2-i9100-cerna_d129420.html

37
Tak dík za info Emersone, hned jsem to naladil. Je jich teď 8 z HB.

38
Digitální rozhlas / Re: Digitální rozhlas - zkušenosti
« kdy: 28. 11. 2011, 17:46:18 »
Dnes jsem byl v Praze na Zličíně, IRiver naladil Teleko ale příjem byl vrtkavý. Starý Albrecht naladil také LA, hrály jen Čr2 a Wave, protože neumí DAB+. Příjem byl na ten 5cm proutek ale stabilnější než na té B 20ce. Táhnul jsem se tam s notebookem ale to nejmenší ale hlavní - Noxon-jsem nechal doma :-[. Někdy jindy to vyzkouším.

39
Tak tak, hraje mi jen těch 7. O ty ostatní ten ladící běh jen tak škrtne, pobere ID na hraní to ale není.

40
Po restartu tady toho indikačního programu vídím, že ta data zmizela. Žádná škoda. Ty bavorské nerozlišujou mezi 1. a 2. Je tam jen BR Bayern.

41
Abych to ještě opravil, u každého programu je ještě velmi malým písmem k jakému paketu ta stanice patří, jsou dva : DR Deutschland a BR Bayern

42
Ano umožňuje to Service order: Service Name, Ensemble Name (to je asi jako mux), Genre, Language, Country, Favorite. Přímo jako č. kanálu to neukazuje ani název multiplexu, jenom to seřadí. Jsem zvědavý jak to půjde v Praze na Zličíně na tu malou vytahovací anténku co k tomu dali.

43
To jsou asi data a to nehraje. Platil jsem českému Conradu 708,-Kč i s poštovným.

44
Jo, je jich 41. Já to raději vypíšu. Tahle věcička je citlivější než Revo za 200€ která jich tolik nenaladí.

B1 Mainfranken
B1 Oberbayern
Bayern 2 Plus
Bayern Sued
BR News
BR Testkanal
DRadio Daten
MB Datacast
MotBWS BDR
DKultur
Lounge FM
DWissen
DEUTSCHLANDFUNK
DRadio DokDeb
KLASSIK RADIO
B5 Aktuell
B5 Plus
Service 18
B1 Nbay/Oberpf
B1 Schwaben
Bayern Plus
Absolut Radio
Bayern 3
ENERGY
KISS FM
MEGARADIO BAYERN
on-3 Radio
Radio GALAXY
Sunshine Live
ERF Plus
Radio HOREB
Radio BOB!
Rock Antenne
BR-KLASSIK
90elf Fussball
90elf Livespiel 1
90elf Livespiel 2
90elf Livespiel 3
90elf Livespiel 4
90elf Livespiel 5
BR Verkehr

45
Ještě jednou, nedal jsem tam ty screeny.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 8