Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Mouca

Stran: 1 [2] 3 4 ... 8
16
Ano, 3D z BluRay placky je nejlepší. Mám ale také nahrávky z BBC HD, Kvitová ve finále Wimbledonu a také finále Federer-Murray letos ve 3D. Trochu mi vadilo, že kamery měli příliš nízko, asi kvůli lepšímu prostorovému efektu a druhá strana kurtu byla tak dost daleko.

17
Jo, tak asi za 14 dní by ta krabička tu mohla být. Mělo by to mít i OSD v Češtině, jestli to nebude mít sledování v timeshiftu bych tomu odpustil vzhledem tomu, že to je tady zatím v plenkách.

18
Tam na té ebay stránce je webová adresa toho prodejce. Jsou tam i hodnocení od zákazníků co si to koupili. Samí Rusové a všechna jsou pozitivní. Co se týče cla a DPH tak by to celníci mohli pustit, tabulkově u nás stojí DVB-T setopbox asi 500Kč t.j. méně než 22€, což je hranice pro vyclívání a Číňan napíše na balíček např. cenu 20 USD.

19
Bydlím v Plzni a na Krkavec vidím. Lákálo mě vyzkoušení příjmu v DVB-T2 ale kde vzít malý a levný tuner pro toto zatím zkušební vysílání ? Našel jsem na ebayi něco takového podle mých představ, objednal a čekám až to z Číny příjde. Cena na Kč asi 1150. Pro možné zájemce uvádím stránku.
http://www.ebay.co.uk/itm/251090306087?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

20
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 27. 06. 2012, 20:01:21 »
Tak ta Plzeň je úplně v řiti, zkusil jsem 3 antény (2 síta, jedna yagina) a pořád stejný. Nedostanu se na víc jak 50/40-45 což je nekoukatelný, STB to sice naladí, kostičkuje, ale TV si ani neškrtne.
Z Krašova chytám všechno pomalu na skobu ve zdi a tohle nehraje ani s přesně namířenou antenou a je jedno jestli H nebo V, parametry pořád napikaču...
Tohle ať si strčí víte kam, zase to na pár let uložím a zůstanu věrný satelitu :-)
---
Včera jsem to testoval v Božkově s přímým výhledem na Košutku a občas to kostičkovalo nebo se místy obraz rozpadal. Dnes s tím něco udělali a nezaznamenávám  závadu.

21
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 25. 06. 2012, 21:01:28 »
Kanál 56. z Plzně stále stejný jako celé odpoledne. S bídou naskenuju, ale koukat se nedá. I po oficiálním startu v 17 h.
---
Teď jsem to taky naladil, na k. 56 občas zakostičkuje, jinak na Nova HD PLZ je celkem dobře vykreslená.

22
Abych ten report trochu opravil tak dneska na IRivera B 20 jsem z (asi HB) odchytnul novou stanici Absolut Relax.

23
Tak tak. I na "západní frontě klid". Žádné nové stanice z Bavorska zatím nepřibyly a na Sangeena hraju doma fixně těch 21 stanic z HB a Revo si beru na dvorek a hraju na něj FM nebo Wi-Fi z routeru. :)

24
Dnes odpoledne došlo k dlouho oznamované změně na Rock Antenne Bayern k. 12D z HB, přešli na DAB+ , 80kbps, AAC. Signál je stále 100%. :)

25
Prohlédnul jsem si kabelový konektor USB 3, uvnitř kromě obvyklých 4 kontaktů vepředu je tam vzadu dalších 5 proloženě mezi přední 4. U přístrojové USB 3 zásuvky je to obráceně, 5 kontaktů vepředu a 4 vzadu. Umělohmotná destička kontaktů má modrou barvu.

26
USB 3 jsem sice ještě neviděl, ale vím, že má jiný konektor než USB 2. Je ovšem otázka, jestli to nemají nějak pořešení, třeba redukcí ...

P.S.: Při nahrávání mají flashky jedno úzké hrdlo, a to je rychlost nahrávání. Jestli budeš kupovat flash USB 2, dej si na to pozor! Také jsem měl problémy, nahrávky se kdykoli (když nestíhali) prostě ukončili. Od koupě Kingston DataTraveler R500 (vzal jsem 16 GB) je po problému. Většina má čtecí rychlost dobrou, ale zapisovací (málokdy se uvádí) nevyhovující!
---
Odkud víš, že USB 3 má jiný konektor než USB 2 ? Na mém NB je konektor USB 3 a je stejný jako USB 2. Fleška USB 2 tam normálně funguje.

27
Také já se připojuji všem DAB/DAB+ příznivcům na fóru s přáním užití Vánoc a hodně pozitivních změn v r. 2012

28
Aby se tato sekce trochu oživila předvedl bych můj nový DAB+ reciever Sangean DDR31+. Je to stolní rádio pro III. Band a FM, přijímám na něj aktuálně těch 19 stanic z Bavorska. Dízajnem bez módních výkřiků připomínající ham transciever, poměrně velký a dobře čitelný led displej. 10 předvoleb pro DAB a 10 pro FM pomocí DO. Dřevěná skříňka s basreflexem, napájení adaptérem 12V/1A, přípoj na sluchátka i na ext. zesilovač. Po odmontování teleskopického prutu ext. anténa rovnou napojená na kablík který vede k tuneru, protože nepřepokládám na to hrát někde na zahradě. Jediné mínus co jsem na tom zjistil je asi neseřízený indikátor signálu, který ukazuje skoro těsně pod políčkem zaručeného příjmu, přesto to hraje spolehlivě bez výpadků. Ze stavu StBy hraje do 1 vt.

29
Pokud by se jednalo o nahrávku HD programů a chtěl byste si udělat určitou zásobu HD nahrávek, tak potom zapomeňte na USB flashku a pořiďte si min. 1TB ext. HDD, nejlépe s eSATA propojením.
Ne, nebojte, do HD to myšleno nebylo, to je řešení pro babičku...
U mě již samozřejmě ten teráč na gigový síti visí a televize si sosá jak z něj, tak i z dalších počů  :)
---
Tak ty setopboxy Evolve jsou DVB-T tak potom tady o HD nemůže být řeč. Postačí fleška.

30
Pokud by se jednalo o nahrávku HD programů a chtěl byste si udělat určitou zásobu HD nahrávek, tak potom zapomeňte na USB flashku a pořiďte si min. 1TB ext. HDD, nejlépe s eSATA propojením.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 8