Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Rembrandt van Rijn

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7
76
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Public konec?
« kdy: 18. 04. 2011, 19:57:45 »
Ostrava - taky černá obrazovka (32.kanál z Hladnova).

77
Analogové vysílání / Re: konverze digitálu na analog
« kdy: 09. 04. 2011, 00:35:17 »
Proč ????

78
Zdravím,

APRÍL ?

79
Dobrý večer,
tento mail jsem tady již zveřejnil 7.3., pokud jste rovněž na Vás dotaz obdržel tuto odpověď, je vidět, že mají na všechny otázky ohledně našeho regionu stejnou odpověď a je asi zbytečné se na něco nového ptát.

80
Omlouvám se za překlep. Nejde o rok5011 ale 2011, snad všichni pochopili. I když v našem Kocourkově by bylo možné všechno.

81
Zdravím všechny diskutující,
taky mě zajímá jaký je stav na Ostravsku (teď hlavně kvůli spuštění Prima love), lidé volají jako vzteklí, tam, kde není na STA 32.k namontován, tak by ho hned chtěli. Ale, má ho cenu montovat na 2 měsíce a pak přelaďovat ? Nebo na jeden (když tady padl termín 1.4.2011) ? Kdyby to bylo až od 11.11.5011, tak bych o tom ještě uvažoval. Proto jsem se dnes obrátil na ČRa o upřesnění termínu. Nemám více informací jako asi má Franta Kostka, ale přeposílám, co mi bylo odpovězeno a to konkrétní osobou:

Dobrý den,
definitivní harmonogram změn terestriálního vysílání v územní oblasti Ostrava zatím bohužel nebyl stanoven. Záležitost řeší ČTÚ (Český telekomunikační úřad), který mezinárodně koordinuje kmitočty se Slovenskem a Polskem.
Až budou známy konkrétní termíny a vysílací kanály, budou tyto informace uvedeny na webových stránkách Českých Radiokomunikací a budou publikovány ve sdělovacích prostředcích.
S pozdravem
 
Ivana Matoušková

Oddělení dohledu vysílacích a distribučních sítí82
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: DVB-T v Polsku.
« kdy: 02. 03. 2011, 19:07:09 »
Jest zielone światło -będzie cyfrowa TVP na Podbeskidziu
Uprzejmie informuję, że spółka TP Emitel Sp. z o.o. złożyła stosowny
wniosek o wznowienie emisji eksperymentalnej programów TVP w standardzie
DVB-T, prowadzonej ze stacji nadawczej WISŁA/Skrzyczne z użyciem kanału
(częstotliwości) TV nr 62. Prezes UKE w dniu wczorajszym tj. 1 marca 2011
r. wydał pozwolenie radiowe na używanie nadajnika TV w celu prowadzenia
wspomnianej emisji. Pełnomocnik TP Emitel odebrał osobiście rzeczone
pozwolenie w dniu wczorajszym.

To znamená komprese MPEG2 (experiment) nebo MPEG4 ?

83
Odkladiště / Re: Jean Valjean
« kdy: 23. 02. 2011, 18:48:29 »
Souhlasím, že David a Lumír tady hodně chybí, svými příspěvky, znalostmi a informacemi vždy obohatili diskuzi. Škoda, že byli ve stálém sporu s "Violistou", na jeho sebemenší , byť vesměs neodborný příspěvek podle mne reagovali vždy velmi impulsivně a tak trochu urážlivě, a proto asi byli zabanovaní. Věřím, že se brzy dočkáme dalších dobrých příspěvků od nich na Digizone.

84
Jako vtípek dobrý, ale poslouchat se to nedá.

85
omlouvám se, spíš to byla na José Brtníka

86
to: Kuba Melín

Celkem dlouho pozoruji Vaší debatu s jinými "radisty". Jsem přibližně stejný ročník, mám rád rock, hardrock - párpli, zepelíni a sabati atd. je moje krev (omluvte neanglické jména- umím je napsat), samozřejmě poslouchám i jinou hudbu - a právě proto se ptám ?  Myslíte si, že by uspěla stanice, která by se zaměřila na určitý směr ( uspěli by třeba Alan Parsons Project, OMD, Mike Oldfield....). Kdo by to poslouchal ? Já osobně si pouštím hudbu kterou chci a rozhlas nebo rádio vlastně neposlouchám. Lidi chtějí slyšet pop, hiphop, rap (nevím jak se to vlastně všechno píše a neposlouchám to) ,a chtějí to! Musíme si uvědomit, že už jsme vlastně "staří" a mladí chějí něco úplně jiného. Zkoušel jsem v oblíbené hospůdce pouštět country, oldies, rock - byl jsem označen za dědka. Má zkušenost.

87
Zdravím,
v Karviné se dá celkem na trochu vyšších budovách bez problémů chytat.

88
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Co je nachylnejsi?
« kdy: 26. 01. 2011, 11:37:09 »
Zdravím, ale odkdy je polské síto pokojovka ?

89
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: DVB-T v Polsku.
« kdy: 11. 01. 2011, 17:29:04 »
Něco novějšího ohledně Skrzyczného:

źródło: satkurier.pl
Telewizja Polska, zdając sobie sprawę z sytuacji w jakiej znalazła się część mieszkańców Podbeskidzia, odbiorców naszych programów, podejmuje starania, aby rozwiązać ten problem, choćby w sposób doraźny, nim zostanie rozwiązany kompleksowo.
Prowadzimy obecnie rozmowy w sprawie możliwości uruchomienia testowej emisji multipleksu MUX3, z czasowym wykorzystaniem częstotliwości z multipleksu MUX1, na Suchej Górze, Górze Skrzyczne oraz w lubuskim w Jemiołowie i Wichowie. Gdyby udało się wprowadzić w życie ten zamysł, problemy z odbiorem programów TVP na m.in. Podbeskidziu zostałby doraźnie rozwiązane.
Jednakże bez przyjęcia docelowego rozwiązania dla MUX1 (co jest w gestii Rządu, Urzędu Komunikacji Elektronicznej i KRRiT) oraz ostatecznego wyłączenia emisji analogowej, będą to nadal tylko emisje testowe, tj. bez gwarancji ciągłości emisji.
Jeśli uda się wprowadzić w życie to tymczasowe rozwiązanie, ewentualne uruchomienie emisji testowej MUX3 z wymienionych wyżej obiektów może potrwać do trzech miesięcy.

90
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Slovenské DVB-T
« kdy: 16. 11. 2010, 17:49:51 »
Zdravím, já nevím, byl bych rád, kdyby spusila Magurka z Námestova, ale píšou tam jenom o (vysielač Magura, Bardejov).

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7