Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Rembrandt van Rijn

Stran: [1]
1
Zdravím, dnes jsem ladil TV u jednoho zákazníka a byl jsem překvapen změnami na vysílačích MPX4 z Ostravy - zmizela Nova Cinema a dále na MPX 32. kanál ze Žiliny - místo STV1HD se objevila ČT24.

2
Dobrý den,
měl bych dotaz, zda má někdo zkušenosti s měřícími přístroji Inetfinder TT-203 nebo Satlink WS-6905. Který je lepší ? Nebo doporučit nějaký jiný (jedná se o cenu, vím, že jsou lepší a dražší) v přibližně stejné cenové relaci, kolem 5000,-Kč.

Děkuji za případné odpovědi.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Barrandov
« kdy: 12. 08. 2011, 22:59:11 »
Dnes jsem se snad po dlouhé době podíval na delší dobu na TV. A musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Jsem trošku starší ročník, ale Záhadu hlavolamu v tomto provedení jsem viděl poprvé a Lásky jedné plavovlásky jsou zlatý fond. Dneska Barrandovu tleskám, ale je to jenom můj osobní názor.

4
Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s příjmem multiplexů 1 a 2 v Mostech u Jablunkova ( okolí železniční stanice, chaty Zuzana atd). Podle mapy pokrytí by tam snad měla jet Lysá Hora, ale při prvním zkušebním hledání a měření signálu jsem české programy nenašel (pouze na širokopásmovou anténu bez předzesilovače), Skrzyczne jede (oba multiplexy) bez problému. Děkuji za případné ohlasy.

Stran: [1]