Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Pavlis

Stran: 1 ... 32 33 [34]
496
a o který pořad se jedná?

497
Analogové vysílání / Re: Analogový úlovek na 35. kanále
« kdy: 15. 07. 2010, 06:51:11 »
Za starých časů jsem si maloval taky takový mapky, ale šipka byla na druhou stranu, z Teplic na Hoher Bogen 28 k., v Podbořanech v kasárnách měli krásnou velkou plastickou mapu ČSSR a okolních hor a tak jsem  spojil vrch Hoher Bogen a Dubí nitkou  a sláva Bořen,Zlatník ani  Džbán nepřekážely.  Začal jsem stavět antény a bojkot nebojkot, olympiády jsme viděli. 

498
S ředitelem at vymění ten gauč za normální sezení.

499
O2 mi posílá signál oproti anténě taky později, dovedete si představit situaci , kdy soused v paneláku už křičí goool a druhý soused ten gol registruje až za 3 sekundy?A co ze satelitu ,tam je situace obdobná?Kdysi jsem četl ,že elektřina uběhne za sekundu 6 krát kolem zeměkoule, tak jak je možné že jsou tu taková zpoždění? Myslíte si,že ten gol, co padl 4 minuty před koncem jsme viděli v tom samém momentě / třeba u ZDF/ co ho viděli diváci na stadioně? Nebo padl vůbec? Nebo bylo vůbec nějaké mistr. světa? Je dokázáno ,že v roce 1969 američané přistáli na měsíci? Někde taky psali, že to přistání mohli zinscenovat ve studiu.........mimochodem..................říkají nám vůbec v těch televizích pravdu?:-)

500
Prosím o vysvětlení, proč dojde DVB-T signál z MS v Jižní Africe do Německa o 3 sekundy dřív než k nám. Nebo záleží na přijímači?Děkuji.

501
Televizní stanice a jejich program / Re: Co kameraman objevil
« kdy: 10. 07. 2010, 17:45:27 »
Ten nápad sedět s hosty na gauči  nakřivo k sobě je nápad koho, šéfa zpráv? A další, ještě nedávno neměla žádná hlasatelka povolené poslední knoflíčky u halenky a ted je to normální, za nějaký čas kvůli sledovanosti bude něco podobného i u sukní.Někdo musí být první.Vezměme si za příklad německé hlasatelky, to jsou opravdové dámy.

502
Ono je vlastně jedno odkud jsem, jde mi o to že vy přijímáte s jednou antenou Lobau a já s jednou antenou Dresden a oba máme stejný problém, chytneme při stejném výkonu obou multiplexů (ard a zdf) bezva mux ard a daleko húř mux zdf. Prostě z obou vysílačů jde signál zdf slabší při stejném vysílacím výkonu. A ještě jedna zajímavost. Ard a Zdf chytám jednou anténou ,Mdr odlišnou anténou a abych docílil nejlepšího příjmu jsou obě o pár stupnů odkloněny a přitom jde signál z jednoho místa. Na stožáru to vypadá hrozně. Nasvislo a ještě do V. Konec.

503
Novosedlice u Teplic v Č.

504
A pane Polák, proč myslíte , že Vám nenaskočil kanál 36 se ZDF?, když výkon je u všech třech muxů stejný Já přijímám Dresden ARD 39  a ZDF 36 a ZDF je o poznání slabší. Vysílací výkon je z obou vysílačů stejný a u obou je evidentně na anténách rozdíl. V čem je problém? Děkuji.

505
Odkladiště / Re: Volební spot V. Moravce
« kdy: 17. 05. 2010, 23:49:15 »
Nejde o to co je to za pořad , ale o to , že lajk neví jestli mu kostičkuje obraz nebo je to tak nahrané, onehdá jsem byl svědkem jak jeden člověk odnášel z baráku televizi s tím ,že jí odnáší do opravny, protože z ničeho nic přestala hrát. Náramně se divil a děkoval mi , když jsem mu sdělil, že vypli proud....

506
Apropó, nebyl ten díl s tím střevíčkem ještě od komunistů sestříhaný? Mám dojem , že původní děj začíná na tenisovém kurtě, kde hraje mimo jiných i paní Tvrzníková, která je později odvážená autem a i na pozdějších fotografiích se dá poznat ,že se jedná o herečku Tvrzníkovou.I celý děj se mi zdál takový odbytý jako tenkrát ještě před 20 lety s Kristiánem.Může mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit?Za komunistů byla v závěrečných titulcích slepka, to si pamatuju, něco nebo nějaké jméno tam chybělo,dnes jsem si ničeho nevšiml.Ale dnes jsou jiné možnosti ke střihu.

507
Odkladiště / Volební spot V. Moravce
« kdy: 07. 05. 2010, 19:24:00 »
Při volebním spotu Václava Moravce kostičkuje obraz. Manželce neustále vysvětluji, že je spot tak vyroben, ale ona mi nevěří a stále opakuje, že se ode mne nedočká kvalitního televizního příjmu. Můžete mi někdo můj argument potvrdit?

508
Nemáte někdo přehled? Už se od nové diskuze přihlásila také nějaká žena? V negativním případě navrhuji mezi témata zařadit "dámské dotazy".

509
Televizní stanice a jejich program / Re: HBO SD
« kdy: 21. 04. 2010, 16:31:32 »
Nedávno mi někdo odepsal, že na HBO 2 to mám brát jako bonus zdarma...

510
Jsem z teho volaaký zmetený....

Stran: 1 ... 32 33 [34]