reklama

reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Pavlis

Stran: 1 ... 30 31 [32]
466
Ono je vlastně jedno odkud jsem, jde mi o to že vy přijímáte s jednou antenou Lobau a já s jednou antenou Dresden a oba máme stejný problém, chytneme při stejném výkonu obou multiplexů (ard a zdf) bezva mux ard a daleko húř mux zdf. Prostě z obou vysílačů jde signál zdf slabší při stejném vysílacím výkonu. A ještě jedna zajímavost. Ard a Zdf chytám jednou anténou ,Mdr odlišnou anténou a abych docílil nejlepšího příjmu jsou obě o pár stupnů odkloněny a přitom jde signál z jednoho místa. Na stožáru to vypadá hrozně. Nasvislo a ještě do V. Konec.

467
Novosedlice u Teplic v Č.

468
A pane Polák, proč myslíte , že Vám nenaskočil kanál 36 se ZDF?, když výkon je u všech třech muxů stejný Já přijímám Dresden ARD 39  a ZDF 36 a ZDF je o poznání slabší. Vysílací výkon je z obou vysílačů stejný a u obou je evidentně na anténách rozdíl. V čem je problém? Děkuji.

469
Odkladiště / Re: Volební spot V. Moravce
« kdy: 17. 05. 2010, 23:49:15 »
Nejde o to co je to za pořad , ale o to , že lajk neví jestli mu kostičkuje obraz nebo je to tak nahrané, onehdá jsem byl svědkem jak jeden člověk odnášel z baráku televizi s tím ,že jí odnáší do opravny, protože z ničeho nic přestala hrát. Náramně se divil a děkoval mi , když jsem mu sdělil, že vypli proud....

470
Apropó, nebyl ten díl s tím střevíčkem ještě od komunistů sestříhaný? Mám dojem , že původní děj začíná na tenisovém kurtě, kde hraje mimo jiných i paní Tvrzníková, která je později odvážená autem a i na pozdějších fotografiích se dá poznat ,že se jedná o herečku Tvrzníkovou.I celý děj se mi zdál takový odbytý jako tenkrát ještě před 20 lety s Kristiánem.Může mi to někdo potvrdit nebo vyvrátit?Za komunistů byla v závěrečných titulcích slepka, to si pamatuju, něco nebo nějaké jméno tam chybělo,dnes jsem si ničeho nevšiml.Ale dnes jsou jiné možnosti ke střihu.

471
Odkladiště / Volební spot V. Moravce
« kdy: 07. 05. 2010, 19:24:00 »
Při volebním spotu Václava Moravce kostičkuje obraz. Manželce neustále vysvětluji, že je spot tak vyroben, ale ona mi nevěří a stále opakuje, že se ode mne nedočká kvalitního televizního příjmu. Můžete mi někdo můj argument potvrdit?

472
Nemáte někdo přehled? Už se od nové diskuze přihlásila také nějaká žena? V negativním případě navrhuji mezi témata zařadit "dámské dotazy".

473
Televizní stanice a jejich program / Re: HBO SD
« kdy: 21. 04. 2010, 16:31:32 »
Nedávno mi někdo odepsal, že na HBO 2 to mám brát jako bonus zdarma...

474
Jsem z teho volaaký zmetený....

Stran: 1 ... 30 31 [32]

reklama