Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - duchodce1

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Barrandov PLUS
« kdy: 08. 05. 2015, 14:55:06 »
A o to přesně jde. HD verze které, lze údajně přijímat na 75% území ČR. Myslím si, že i při hodně velkém optimismu je reálné pokrytí tak maximálně 60%. Platit koncesi, ale musí bez rozdílu všichni stejně. Já pokud chci sledovat ČT v HD tak jsem nucen mít satelit, tedy další náklady. Nemluvě o tom, že ČT vysílá duplicitně a to jistě stojí nemalé peníze a my všichni to platíme, jen s tím rozdílem, že ti "vyvolení" (obyvatelé krajských měst a jejich bezprostředního okolí) mají jakýsi bonus ve formě bezplatného příjmu HD programů. Mám za to, že není daleko doba, kdy bude ČT žádat o navýšení koncese.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Barrandov PLUS
« kdy: 08. 05. 2015, 10:42:18 »
Tak jen nevím, proč před dvěma roky ČT nezačala vysílat Déčko a ART na tomto třetím celoplošném muxu. Vedení ČT divákům vnucovalo názor, že v žádné celoplošné síti není dostatek "místa " pro další program? Dnes je v tímto muxem vysíláno devět televizních stanic.   Vysílání Déčka a ARTu začalo v mux 3 až po velké nevoli nespokojených diváku koncem září. Že by ČT měla v úmyslu zpozorovat z koncesí Pařízkův Mux1a tzv. RS7? Nebo nějaký tunýlek?

3
Skylink / Re:Kino Barrandov
« kdy: 15. 04. 2015, 13:41:09 »
Dobrý den,  nevíte kdy začne kino barrandov vysílat ve skylinku?
Tak jsem si napsal na Skylink a dnes mi poslali tuto odpověď. K dnešnímu dni nemáme informaci o zařazení tohoto programu do naší nabídky, doporučuji sledovat naše webové stránky, v sekci Novinky.

Děkujeme, že využíváte služeb Skylink
S přáním hezkého dne
Lucie Boháčová

4
Odkladiště / Re:To koukáte bolševici, kdo tu jede po ulici!
« kdy: 30. 03. 2015, 14:03:08 »
Osobně si myslím, že sem tohle téma moc nepatří. Přesto se podle mého názoru jedna o mnoho povyku pro nic. Každým rokem jsou u nás vojska různých státu., Nejen, že přes naše území projíždí, ale cvičí zde a to i několik týdnů. Stejně jako i naši vojáci vyjíždí na delší cvičení do ostatních členských států NATO. A proběhne to bez jakékoli mediální masáže. Trochu mne mrzí, jak byla  americká vojska vítána. Vždyť jsou to žoldáci stejně jako naši vojáci. Jen si vzpomeňme co se na různých internetových diskuzích psalo v létě kdy na misi zahynulo současně několik našich vojáků. Nezapomeňme, že před třiceti lety se ve škole vůbec neučilo, že nás osvobodil i někdo jiný než Rudá armáda? Stejně tak jako se moc neříkalo a neříká i dnes, že třeba Kroměříž osvobodila Rumunská armáda. Mám zato, že všichni spojenci, kteří bojovali proti fašismu byli ti pravý hrdinové.

5
Odkladiště / Re:Koncesionářský poplatek = nesmysl
« kdy: 22. 03. 2015, 09:58:16 »
Osobně by mi koncesionářské poplatky nevadily. Žádnou stanici Českého rozhlasu nepustím jak je rok dlouhý, ale platím poctivě. Možná proto ČR nekritizuji. V případě ČT by mi poplatek nevadil,  pokud by ČT přistupovala ke všem koncesionářům férově. Co mi však vadí, je fakt, že zpravodajství je neobjektivní. A nemusí se jednat o informace z  válkou zmítané Ukrajiny, kdy jeden den vysílá ČT záběr vojáka, který vystupuje jako separatista a za pár hodin je divákovi předložen ten týž záběr jen s jiným překladem  jako ukrajinský voják?  Nemělo by se to stávat, ale stane se, co nepochopím je fakt, že nás ve zprávách informují o něčem co se mělo odehrát v Ivanovicích na Hané, které podle ČT patří do okresu Prostějov, což není pravda patří k Vyškovu. Jak potom můžu věřit v pravdivé a objektivní informace v ostatním zpravodajství(např. zahraničním), pokud je mi takto lehce ověřitelná informace podána nesprávně? Další co mi vadí je skutečnost, že ČT rozdělila koncesionáře na dvě kategorie. Mám namysli vysílání programů veřejnoprávní televize v HD kvalitě prostřednictvím DVB-T. V krajských městech a jejich přilehlém okolí je tento signál šířen více než rok prostřednictvím soukromého Mux RS7 za nemalé peníze. Velká část obyvatel, kteří poctivě platí tyto koncesionářské poplatky si musí(musela pořídit satelitní přijímače pokud chce program sledovat v HD) za nemalé peníze a navíc pravidelně měsíčně satelitní společnosti platit servisní poplatek, který se od dubna zdražuje na 55Kč/měsíc. A tato skutečnost férová rozhodně není.

6
Skylink / Správní poplatek
« kdy: 16. 03. 2015, 14:21:02 »
Nedávno jsem se tu dočetl, že od dubna společnost Skylink  zdražuje tzv. servisní poplatek. Nikde jsem, zde nenašel (možná jsem špatně hledal pak se omlouvám), že je možné až do 30.3. 2015 si servisní poplatek předplatit u autorizovaných prodejců za původní cenu na jeden či dva roky. Poplatek má odkladný účinek, to znamená, že pokud máte předplaceno třeba do července příštího roku, začne vám nová lhůta běžet od července 2016.

Stran: [1]