Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pavel

Stran: 1 2 3 [4]
46
Přesně tak, analog Prima šla do půlnoci (schválně jsem na ni přepnul z digitálu), po půlnoci přibyl v muxu 2 Barrandov a Prima v analogu zhasla. Myslel jsem, že analog Prima na k. 60 mi přehlušuje mux 3 z ČH, ale prd. Nechytím ho ani na STV ani na USB tuner.

47
Barrandov zatím nejede, no a já snad zůstanu tu hodinu a něco ještě vzhůru, schválně jestli chytím Mux 3 z Černé hory až zhasne analogová Prima z Ještědu  :)

48
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Ještěd MPX2 K52.
« kdy: 02. 07. 2010, 19:48:51 »
EPG již funguje na obou kanálech.
Včera kolem půl jedenácté večer jsem to zkoušel, jestli něco nepřibylo a oni to poustili až po půlnoci.
OT: na DVB-tuneru mi nejde Mux2 naladit ve Windows Media Center - přiložený soft i ProgDVB naladí oba muxy, divné...

49
15.5. - DOQ nevysílá EPG; AXN Crime chvíli EPG má, chvíli ne; Cinemax 2 jde výrazně tišeji než ostatní kanály; Hallmark má český zvuk, ale je označen jako Hallmark HUN.

//Edit 19.5. - na většině programů stále nejde teletext.

50
Od 1.5. už půjdou všechny ty nové programy na 0.8W? Přetočit parabolu bych zvládnul sám, čekat na technika nemusím (tedy pokud jde jen o přetočení a nové vyhledání, jestli bude technik ještě něco nastavovat v receiveru, tak to asi nepůjde).

51
Jablonec: TV, DVD rekordér, STB funguje, ale USB tuner MSI Digivox mini III taky zvláštně - v přiloženém softu i ProgDVB jdou oba muxy, ve Windows Media Center na Vista x64 jde jen mux 1.

52
Tak doufám, že s cenami budou flexibilní jako dosud, už přes 2 roky mám Rodina + Plus + HBO/2/Comedy + Cinemax (a další kartu jen s Rodina) za 600 Kč, pokud by chtěli standard ceny, to uteču ke konkurenci.

Stran: 1 2 3 [4]