Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pavel

Stran: 1 2 [3] 4
31
Ale jo, chápu, ale na to šidítko v pohodě chytám všechny 3 muxy z Ještědu. Mux 3 přes STA chytám parazitně na koax, protože STA nikdo neupravil.
Ale RTM mi na libereckém K32 ani jabloneckém K46 na žádném STB ani v aplikaci v PC neukáže ani ťuk. Síla i kvalita signálu 0. Netvrdím, že to je nějaké sofistikované měření, ale kdyby sem signál dosahoval tak to pravděpodobně ukáže aspoň něco (nebo to bude aspoň lítat od 0 někam k 10% a zpět)?
Edit: Samo, výkon z Ještědu je někde jinde, než to co jde z radnice (na stránkách TV RTM výkon není).

32
Jablonecké Paseky, lokalita pod vlakovým nádražím. Na STA (ta by měla být dost vysoko, aby nestínily domy na Šumavě) ani prutovku k USB ani ťuk. Otázka kterým směrem to zase perou, jestli to nejde jen úzce na Mšeno nebo na druhou stranu na Poršák.
Mám pocit, že digitalizaci RTM zařizuje někdo od konkurence  :-\

33
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: TV RTM z Ještědu
« kdy: 03. 11. 2011, 20:45:29 »
To bylo za prací a měl jsem u sebe notebook s DVB-T tunerem, zas tak mě to netankuje  ;)

34
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: TV RTM z Ještědu
« kdy: 02. 11. 2011, 19:54:34 »
http://www.tvrtm.cz/tv-rtm-nove-digitalne-a-z-jestedu-id-9755.html

Hlavní je, řádně se vytahovat, jak to poběží...  >:( Prostě nic, ani ťuk a to jsem dnes byl na 4 místech v Jbci.

35
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: TV RTM z Ještědu
« kdy: 01. 11. 2011, 19:33:43 »
Jabl. Paseky - STA nic, ext. anténa nic. Na 32 k. neskočí ani puntík  :-[

36
Můj SHARP AQUOS LC-37D65E to umí, ale jen na vstupu přes AQUOS LINK (HDMI1) připojený HDD rekordér Panasonic, vypnutím rekordéru se TV nevypne; naopak vypnutím TV se vypne i rekordér, pokud je aktivní HDMI1. WD TV HD na HDMI2 to nezapne. Bohužel je to taky už 3 roky starý kus.
A přesně, DVB-S od UPC připojený přes SCART televizi vypne i zapne.

38
Tak v neděli jsem zkusil poladit Mux 3 a narazil jsem na zajímavý problém. Mám doma několik zařízení, schopných přijímat DVB-T, a na 2 z nich se mi signál nedaří chytit. Jedním je STB Hyundai DVBT 440, druhým rekordér Panasonic DMR-EX 87. Vše je zapojeno na STA na jeden rozbočovač (TV + 3x STB).
Když ten Hyundai odpojím od STA a na balkon dám prutovou anténku od USB tuneru, na kanále 60 se objeví signál a Primu LOVE přijímám, po připojení na STA žádný signál. Když STB připojím k jiné TV, kde jiný STB signál chytá, tak tam jde, ale signál je mizerný a obraz se rozpadá (on ten STB taky nebude žádný zázrak).
Rekordér na k. 60 neukáže ani ťuk, přitom přes něj připojená TV (STA-rec.-TV) má obraz jak víno. Rekordér jsem přemisťovat nezkoušel, nemám nervy na rozdělání stěny a taky z té stanice není co nahrávat.
Čím to může být? Mám podezření na STA, ono se to spustilo narychlo a patrně neumí přijímat k. 60 a to co chytám na TV a 2 STB prostě chytám na špatně stíněný koax (nejobyčejnější kabely za pár kaček). Jsem od Ještědu 13 km vzdušnou čarou, na kopci a vidím ho z okna, mezi námi není žádná překážka. Než půjdu prudit na družstvo, mohlo by to být ještě něčím jiným? Díky

39
Když se zadaří, blafne i větší vysílač - ano, Ostankino.

40
Když jsem asi 30 minut po půlnoci dal ladění na DVB-T, tak mux2 z Ještědu neobsahoval názvy stanic (resp. jmenovaly se CH-číslo a TPčíslo). Teď ráno už to je OK. Pravda, zkoušel jsem to na levný USB tuner, chyba mohla být tam.

41
Souhlasím, nevidím žádný závažný důvod proč Mux 3 z Ještědu nepustit.
A jak se to zrušením Z1 hezky vyřešilo samo...

42
Souhlasím, nevidím žádný závažný důvod proč Mux 3 z Ještědu nepustit.

43
Hm, pravda, když si udělám na mapě čáru, tak jsem sice vysoko, ale přesto za kopcema v cestě signálu.

44
pokud se nepletu, i když vyjedete ještě výše, pořád jste ve stínu z ČH, musel byste možná až na Výpřež, aby Vám to fungovalo, ale je to jen můj odhad, prosím nekamenovat. Každopádně, v Pasekách by Vám měl běžet MUX 3 z BH...
Aha, abych to upřesnil - Jablonecké Paseky - http://jdem.cz/g9qh6
BH nechytám, družstvo neinvestovalo do antény (všichni okolo to měli už vloni), ale ČH jsem myslel že aspoň blikne, přeci jen je to blíž.

Jo - tak jsem to dal znovu na STA, máme posunuté kanály, zřejmě kvůli těm pár programům ze satelitu, myslel jsem, že už to odstranili. Na USB tuner na tu malou anténku chytám jen Ještěd.

45
...co je tedy nového, bohužel jsem dopadl, jako kolega výše, tedy Mux 3 z Černé hory ani prd... Jede ta trojka vůbec na plný výkon ?
Bydlím na kopci (Paseky) a dost vysoko, dokonce jsem teď k večeru vzal i auto a zkusil vyjet na kopec ještě vejš. Mux 3 ani ťuk. Mám mizernou anténku, ale ani když dám ruční hledání a nastavím 60. kanál, signál je žádná celá nula nic. Ne že by Mux 3 byl nějak atraktivní, ale když už to vzduchem létá...

Stran: 1 2 [3] 4