Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pavel

Stran: 1 [2] 3 4
16
Jelikož "skoro vše" chytnu (nicméně s výpadky) i na mini-anténu (přibalenou k USB tuneru), tak si řikám, že s jen o trochu lepší anténou bych měl chytat pražské MUXy bez problémů.
Řešil jsem stejný "problém" - mám přímou viditelnost na Ještěd (cca 12 km), jsem na kopci a signál i na malý prut byl OK, pokud někdo něběhal kolem. Chtěl jsem anténu k tuneru k počítači a nechtěl vrtat skrz okno a dávat anténu na balkón (žena by měla připomínky, ne že bych to neuměl  :D). Vyřešil jsem to pokojovou anténou, kterou jsem strčil na skříň a všechny 3 muxy z Ještědu běhají jak víno (mux 3 dokonce líp, jak na STA, kde se pere Ještěd s ČH), takže pokud máš možnost si někde půjčit pokojovku, vyzkoušej, zda nebude stačit.

17
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 06. 08. 2013, 10:54:31 »
Napadá mě, jestli v noci třeba nedochází k výpadkům proudu a tím se vše vymaže, to nemám ověřeno. Docela mě to štve.
Tak to se dá nasimulovat, zkus na chvíli vytáhnout STB ze zásuvky.
Jinak ten můj Evolve si asi na DVB-T via UPC zvyknul, protože se přestal sekat asi 3 dny poté, co jsem napsal žádost o tip na nový STB.

18
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 21. 06. 2013, 16:43:09 »
GoSat 100HD. Mimochodem jestli od UPC odebíráš internet, tak těch 28Kč za TV ani nemusíš platit a pojede ti to stejně :)
To jsou zmetci, jistě že mám :-) Mně to přišlo slušný, protože RS7 se sem dostane kdoví kdy a nabídka českých HD je od UPC slušná, akorát mě s..e ten STB. Ještě pogoogluju a po neděli něco vyberu.

19
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 20. 06. 2013, 20:52:38 »
Pořídil jsem si za 28 Kč/měs. DVB-T od UPC, STB mám Evolve Galaxy 3020 HD. U HD kanálů přijímaných z Mux 4 (Černá Studnice) se mi sekal zvuk, doufal jsem, že je to chyba muxu. A na UPC bohužel to samé - obraz jak víno, ale zvuk se sekne na cca 0,5 sekundy někdy po desítkách minut, někdy spíš po desítkách sekund. Na to nemám nervy, máte tedy někdo dlouhodobé pozitivní zkušenosti s nějakým DVB-T MPEG4 STB? Díky

20
Sharp totéž. V DVB-T pozice smazat nejde (přitom na analogovém tuneru to šlo), takže se musí šoupnout na konec a dát přeskočit. Šoupnout na konec se to musí proto, že při přepínání po programech se sice přeskočí, ale zůstane nacpáno v celkovém EPG.  >:(
Levný Telefunken v ložnici to umí, všechny STB to umí, USB dongle to umí..., ale čím dražší TV, tím je na správu programů horší.

21
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima ZOOM
« kdy: 24. 12. 2012, 12:24:31 »
A to si myslíš, že to u jiné (bezplatné) stanice bude lepší? Všechny ty Cinemy, Cooly, Love, Smíchovy apod. jsou jenom recykláty, kde se objeví to, co už běželo v TV 1000x. Z toho (trochu) vybočuje Fanda, kde je sport, ale jinak je to prašť jak uhoď  :P
Vyjmul bych z toho Cool, tam se objevují nové věci. Smíchov ano, ten bude dávat to, co už omlela Nova a po ní Nova Cinema.

22
Digitální rozhlas / Re:České DAB multiplexy
« kdy: 22. 12. 2012, 13:54:56 »
Díky.

23
Digitální rozhlas / Re:České DAB multiplexy
« kdy: 22. 12. 2012, 11:36:52 »
Tak jsem se zaradoval, naladil a... Mám naladěno 15 stanic, ale hrají pouze ČRo 2, ČRo Česko a ČRo Wave, u ostatních sice vidím název stanice info o frekvenci, typ stanice, ale neslyším nic. Mám Eltax M-800 DAB, může to být tím přístrojem? Bohužel v manuálu v technických specifikacích nic k DAB není...

24
Tak dnes jsem přelaďoval a Inzert TV z Černé Studnice (JN) zmizel definitivně.

25
A teď? Už týden to nejde ani na STA ani pokojovku...

26
pinta finta: asi se v tom někdo vrtá, momentálně mám L: 100, Q: 70 a běhá to jak víno, zato v týdnu se mi to sypalo.

27
Mám taky Sharp (LC37-D65E) a bohužel jsem řešil podobnou věc (po změně Primy na Primu family). Nejprve jsem taky odsunul program na jinou pozici a dal přeskakovat, ale kupodivu se mi pořád objevovala v EPG - mezi programy byla jedna prázdná stanice, což mi dost vadilo. Nakonec, protože mám jen 3 muxy a nic v analogu jsem taky dal automatickou instalaci. Každý hloupý STB umožní programy mazat a ten Sharp u analogu to umí taky, nechápu...

28
Vraťme se k tématu :-) Nějak mi to mezi svátkama zase přestalo fungovat, nepozorujete nějaké změny?

29
On nám cestou na Trutnov zavazí Černostudniční hřeben, takže Ještěd, na který máme přímou viditelnost, to zřejmě přebije, ergo na K60 chytám plný signál bez rušení (na prutovku, hamu i na kus koaxu). Samo je otázka, jak by to bylo s STA, která je přeci jen ještě vejš a má jiné parametry.
Vím, že s tím má dost lidí problémy, snad se to dá do pořádku  :-\

30
Tak mi to nedalo - s prutovkou vyhozenou na balkón to na K46 začalo ukazovat nějaký signál, takže jsem si půjčil pokojovou anténu hama 44192 a ejhle - Óčko, Noe i RTM běží i u mě v Pasekách.
Je ale pravda, že zatímco muxy 1, 2 i 3 z Ještědu běží na kus drátu, tenhle regionální mux má občas problémy i na tu pokojovku (já vím, žádný tázrak, půjčil jsem si jen na testy), tak snad dají do pořádku STA.

Stran: 1 [2] 3 4